Şimdi Ara

BANKA HESAPLARINI KAPATIN! (hesap ücreti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
20
Favori
55.697
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • açık olan hesaplardan kullanılmasa bile hesap işletim ücreti alınacağına dair haberler var.

kullanmadığınız hesapları müşteri hizmetlerini arayarak kapatınız.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/26186083.asp

• quote:

Orijinalden alıntı: oaston

http://www.finanstrend.com/haber/137453/tbb-den--hareketsiz-hesap--aciklamasi/?Page=0

O zaman problem yok, rahat olun:)
  • 5 bankada hesabım varmış ama hepsine de şubeye gitmem lazım. Denizbank, halkbankası, vakıfbank, ziraat bankası, garanti. Hiçbiri de telefonla kapatmadı hesabı. Bir tek akbankı halledebildim telefonla. Yarın işe gitmem gerekiyor. Ama banka hesaplarını da kapamam lazım. ne salak iştir arkadaş ya.
  • para olmayınca çekemiyorlar bişey yatırmamaya dikkat edin sıkıntı olmaz
  • 2 tane kullanmadıgım eskı maaş kartlarım var bunlardan bir sorun olurmu acaba
  • cLk kullanıcısına yanıt
    ben kanunu açtım okudum ama böyle bir haberi bu kanundan nasıl çıkardılar anlam veremedim.. spekülasyondan bşka bir şey değil bence.. gerekçelendirmesini anlayan varsa anlatsın biz de öğrenelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: reDsbLacKSK

en iyisi şubeye gidip yapmak telefondan ****lik yapar bunlar

şubeye gidip kapatmaya çalışırsan para alıyorlar
    kardeşim iş yerinin banka değiştirmesi sonucu kartı kapatmaya gittiğinde 68tl almışlar
    bende gidecektim para alırlar diye gitmedim. ileride başımıza bişey gelmez İnşAllah
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

para olmayınca çekemiyorlar bişey yatırmamaya dikkat edin sıkıntı olmaz

sıkıntı olmaz derken???
    Akbank, eşimin Eski maaş kartına, içinde para olmamasına rağmen 250TL ek avans limit tanımlayıp, Hesap işletim ücretini içinden kesmiş ve Sanki o parayı biz kullanmışız gibi birde faiz işletmiş.
    Takip etmekte fayda var...
  • iş bankası 40 tl kesti bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

para olmayınca çekemiyorlar bişey yatırmamaya dikkat edin sıkıntı olmaz

sıkıntı olmaz derken???
    Akbank, eşimin Eski maaş kartına, içinde para olmamasına rağmen 250TL ek avans limit tanımlayıp, Hesap işletim ücretini içinden kesmiş ve Sanki o parayı biz kullanmışız gibi birde faiz işletmiş.
    Takip etmekte fayda var...

Benim kardeşim bankacı öle bişey yaparlarsa ayaklarına sıkarlar.
    Benimde eski maa hesaplarım var arada kafama esince gidip kapatıyorum.Esas şubelerine mail ataıp kapama oluyor arkadaşlar başka türlü kapamazlar vede parada alınmıyor şuana kadar garanti(ki bu zorudur bilen bilir) ziraat ve halk hesaplarımı kapattım fakat genel olarak para yatırmassanız sıkıntı olmaz demişti hepsi ben genede kapattım.Fakat aktif olmayan şuan milyonlarca hesap var hepsinden para alamazlar dengeler bozulur

• He şölede bişey var s%p türk bankalarının kredi notunu düşürdü ve 2014 il çeyreğinde karları cok ciddi bi şekilde düştüğünü açıklayan bankalardan sonra böle bi haber düşündürücü
  • merhaba.. bir dönem garanti bankasından çalışmış birisi olarak herhangi bir işlem yapmanıza gerek olmadığını söylemek istedim. hareket görmeyen hesaplar belirli aralıklarla taranır (genelde yılda 1), listeler halinde çıkartılıp topluca kapatılırlar. sorun yaşayabileceğiniz bir durum yok.

alıntıdır....

arkdaşlar benim aklıma aktif olmayan hesabın bankanın ne işine yarar diye düşünerek.bir arama yaptım..bu yorum gözüme çarptı ve mantıklı geldi..bankada tanıdığı olan arkadaş varsa bunu sordurup bizimle paylaşırsa aklında soru işareti kalkar milletin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reishia -- 9 Nisan 2014; 15:32:43 >
  • telefondan hesap kapatılıoyr mu ki? ben kapatılamıyor diye biliyorum?
  • Maaşı bile elden alcam artık yemin ederim
  • hbg_ant2 kullanıcısına yanıt
    Subenize basvurun verirler geri.
  • Reishia kullanıcısına yanıt
    Garanti bankasında 3 senedir işlem görmeyen hesabim duruyor. Bu bilgi doğru değil hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyshi4

Garanti bankasında 3 senedir işlem görmeyen hesabim duruyor. Bu bilgi doğru değil hocam

benim 1999 yılından kalma öğrenci hesabım kullanmama rağmen halen açık
  • Evet şu anki uygulamada hesapta para yoksa herhangi bir şey çekemiyorlar ama habere bakılırsa, artık sizi borçlandırıp, ödemezseniz kara listeye bile alabilirlermiş. Vurucu nokta bu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 9 Nisan 2014; 15:58:06 >
  • Beyler en önemli soru Telefonla arayıp kapatabiliyor muyuz ? Kim kalkıp gidecek şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler en önemli soru Telefonla arayıp kapatabiliyor muyuz ? Kim kalkıp gidecek şimdi

Ben iki gün önce telefondan finansbank vadesiz hesabımı kapattım bir sorun olmadı. Tüm bankalar için geçerli mi acaba bilmiyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.