Şimdi Ara

BANKA HESAPLARINI KAPATIN! (hesap ücreti) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
20
Favori
55.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyla ilgili çok sayıda özel mesaj aldım. Hepsine tek tek cevap veremeyeceğim için buraya link ekliyorum.
    Mevcut bilgi ve dilekçe örnekleri;

http://www.osmanozulku.av.tr/avukat-makale/banka-kredisi-dosya-masrafi-iadesi-kayseri-avukat.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

quote:

Orijinalden alıntı: HipNQzZ

Maaş Kartlarında hesap işletim ücreti yok zaten..

banka değiştikten sonra almaya başlıyorlar
    kartta para vardı kesinti yapmışlar. geçmişe baktım hesap işletim ücreti diye kesinti yapmışlar
    hsbc bank bunu yapan

hscb mi ilanet banka...!!! pegasusla işi bitti de defettim gittiiiiiydiii
    hesap açmadım kredi kartı platinum göndermişti kullanmadan iptal ettim nakitpuan verelim oltasına kanmadım çok şükür

maaş hesabım vakıfbankta ankara cebeci şubesi kullanmadığım bir hesap var internetten kapatamadım SEBEB: kredili mevduat hesabı nedeniyle şubeye gitmem lazımmış.hesap kapatmam için angaraya mı gidecem yaw

herhangi bir vakıfbank şubesinden kapatmam lazım.olurmu bakalım? terstir vakıfbank illa gidecen der hantal panka
  • İŞ BANKASI nı aradım itibar etmeyin dedi.
  • Bu olay sadece vadesiz hesaplar içinmi?

mesala benim kullamadıgım kredi kartı var, akbanktan hesap açılırken.. araya sıkıitırmışlar..ama kartı kullanmadın hiç..şimdi kredi kartı içinde para ödeyecekmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

Bu olay sadece vadesiz hesaplar içinmi?

mesala benim kullamadıgım kredi kartı var, akbanktan hesap açılırken.. araya sıkıitırmışlar..ama kartı kullanmadın hiç..şimdi kredi kartı içinde para ödeyecekmiyiz?

Kredi kartini kullanmiyorsaniz bence direk kapatin. Zira, hesaptan daha tehlikeli. Kart aidatini cok rahat gecirirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti hesabımda 0.52 lira olduğu için internetten kapatamamıştım zamanında. Telefonla kapatırlar mı acaba?
  • Şimdi bazı sitelerde son gün 28 nisan bazısındaysa 28 nisana kadar deniyor hangisi doğru
  • ya bu işin aslı var mı? kullanılmayan, dolayısıyla hesabında para olmayan adamın hesabından nasıl ücret kesecekler? bakiyeyi eksiye düşürecek değiller ya... ha bazı hesaplarda ek hesap, artı hesap vs. gibi günlük kredi kullandırıyorlar. hesaba bu artı bakiye tanımlıysa o zaman ücreti buradan kesebilirler, ama bu şekilde olmayan hesaplardan nasıl ücret kesecekler? bana inandırıcı gelmiyor bu haberler
  • hocam tebi nasıl kapattınız? şubeden mi telefonla mı yoksa internetten mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

hocam tebi nasıl kapattınız? şubeden mi telefonla mı yoksa internetten mi?

şubeden kapattım.
  • telefonla kapatmıyorlar mı?
  • quote:

telefonla kapatmıyorlar mı?

Ben arayıp sorduğumda şubenden kapatıyor denilmişti bende şubeden kapattım..
  • işi yokuşa sürmek maksat..

bende 2 hesap var tebde biri marifetli hesap onu kapatmaya gerek yok zaten ücretsiz. diğeri vadesiz hesap ama ondan para alınacak falan diye uyarıda gelmedi şimdiye kadar..
  • quote:

işi yokuşa sürmek maksat..

bende 2 hesap var tebde biri marifetli hesap onu kapatmaya gerek yok zaten ücretsiz. diğeri vadesiz hesap ama ondan para alınacak falan diye uyarıda gelmedi şimdiye kadar..

ben haberi okuduktan sonra aradım.
    hesabımda 3 tl borç varmış haberim yok. o hesabımda 16 tl para kalmış bloke koymuşlar vs.
    bu kapattığım hesabımdan kredi çekmiştim. ve kapatrıken sıfırlamıştım tüm borcumu..
    ama bi bakıyorsun sana borç çıkartıyorlar..

Şimdi kapattım kafam rahat.
  • bende şu teb kredi kartından masrafsız 1000 lira çekmiştim o hesaba borcu bitirdim, ama tekrar çekmeyi düşünüyorum. şimdi kapatsam 1000 lirayı çekerken yine hesap açmam lazım ne yapsam bilemedim.
  • 5 bankada hesabım varmış ama hepsine de şubeye gitmem lazım. Denizbank, halkbankası, vakıfbank, ziraat bankası, garanti. Hiçbiri de telefonla kapatmadı hesabı. Bir tek akbankı halledebildim telefonla. Yarın işe gitmem gerekiyor. Ama banka hesaplarını da kapamam lazım. ne salak iştir arkadaş ya.
  • bugün son muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

ya bu işin aslı var mı? kullanılmayan, dolayısıyla hesabında para olmayan adamın hesabından nasıl ücret kesecekler? bakiyeyi eksiye düşürecek değiller ya... ha bazı hesaplarda ek hesap, artı hesap vs. gibi günlük kredi kullandırıyorlar. hesaba bu artı bakiye tanımlıysa o zaman ücreti buradan kesebilirler, ama bu şekilde olmayan hesaplardan nasıl ücret kesecekler? bana inandırıcı gelmiyor bu haberler

Bankacıyım, inan nasıl olacağı konusunda hiçbir fikrim yok :D Ben de harıl harıl başka bankalardaki hesaplarımı kapatmayla uğraşacağım 1-2 gün boyunca. Bu tip saçma işlerle uğraşmak saçmalığın daniskası.
  • telefonla iş bankasini aradiğimda haberlere itibar etmeyiniz biz sizi mail yoluyla bilgilendircez falan diyor ama ne mail atti ne aradi.3 tane hesabim var ve hiç birini kapatmadim sorun olur mu ?
  • enpara hesaplarının kapatılması şart mı?
    yeniyıldan beri kullanmıyorum

kapatayım mı? borç falan kitlemesinler

bi de aöf kartının vakıf bank hesabı vardı
    o nolucak, hiç kullanmamıştım
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.