Şimdi Ara

BANKA HESAPLARINI KAPATIN! (hesap ücreti) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
20
Favori
55.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eski oyak bank banka kartım var herhalde ing oldu ama hala eski oyak bank kartım var ing falan gelmedi benim hesap kapanmış mıdır?
  • Heaabı kapatcagınıza 1 tl falan havale atın kullanılmayanlar listesinden çıkar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet senesi geldiğinde alıyorlar şuan tek hesaba indirdim tek olmasına rağmen yine ödemek zoruma gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thereisnoway

Heaabı kapatcagınıza 1 tl falan havale atın kullanılmayanlar listesinden çıkar ?

Sadece kullanılmayan hesaplardan mı kesilecek? Arada kullanılan ancak içerisinde para bırakılmayan hesaplardan da kesilecek diye biliyorum.
  • askerdeyken açılan ziraate otomatik kapanacak denmişti, inşallah kapanmıştır :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prof. Dr. MEZARCI P kullanıcısına yanıt
    Bendede askerde verdikleri akbank var 2011 yilinda gelmistim askerden basimiza bisey gelmesin.

• Arkadaşlar vodafene ye otomatik TL yükleme talimatı verilebiliyor mu

Akbanktan otomatik ödeme talimatı verebilir miyim ?

Hiç bu şekilde ödeme yapan oldu mu ? En azından kredim bitene kadar otomatik talimat vereyim .
  •  BANKA HESAPLARINI KAPATIN! (hesap ücreti)
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Axcess KK kullanıyorum nedense 2 tane hesabım varmış biri 300 TL artı paralı. Bankaya gittim ikisini de kapatayım dedim bana KK borcunu atm den ödüyorsan en az bir hesabın olması lazım dedi (pek mantıklı gelmedi ama neyse) hesabın birini kapattı diğerinin artı parayı sıfırladı işlem tamam dedi. Borç morç çıkmaz değil mi dedim zaten kapattığım hesapta borç vardı ama hesapta para olmadığı için bir şey olmadı kapattık dedi, mevcut hesap ileride bir sorun çıkarır mı dedim para yatırmadığın sürece bir sıkıntı olmaz borç varsa da kapatılır dediler. Belge dekont vs. bir şey almadım diye hatırlıyorum.

Şimdi bilenlere soruyorum, aktif olan hesaba muhtemelen para yatırmayacağım ama ilerisi belli olmaz para yatırdığımızda cart diye birikmiş borç diye parayı keser mi? Yoksa parayı şimdi yatırdın bundan sonra kesintiler başlar durumu mu? Bir de KK borcunu atm den ödeme ile hesabın ne alakası var?

Benzer bir durumdaydık, kredi kartımı kullanıma kapattırdım,içerisinde 5-6 aylık taksit var,kart kapandı ama ödemeye devam ediyorum.ATM den değil,Kredi kartına eft ile direk gönderiyorum,vadesizleri falan da kapattırdım, yani açık kalmasına o anlamda gerek yok,Kredi kartına eft ile kapatılan karta ödeme yapmaya devam ediyorum ben. Kapatın tek amacı o ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_mersin -- 10 Nisan 2014; 10:04:21 >
  • cetera kullanıcısına yanıt
    Akbankta otamatik yukleme talimatı verebiliyorsunuz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0637

Akbankta otamatik yukleme talimatı verebiliyorsunuz..

sAĞ OL ARKADAŞ,

O zaman iki adet otomatik TL yükleme talimatı vereyim .

Otomatik ödeme gibi düşünülünce sanırım bu kesintiyi yapmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Axcess KK kullanıyorum nedense 2 tane hesabım varmış biri 300 TL artı paralı. Bankaya gittim ikisini de kapatayım dedim bana KK borcunu atm den ödüyorsan en az bir hesabın olması lazım dedi (pek mantıklı gelmedi ama neyse) hesabın birini kapattı diğerinin artı parayı sıfırladı işlem tamam dedi. Borç morç çıkmaz değil mi dedim zaten kapattığım hesapta borç vardı ama hesapta para olmadığı için bir şey olmadı kapattık dedi, mevcut hesap ileride bir sorun çıkarır mı dedim para yatırmadığın sürece bir sıkıntı olmaz borç varsa da kapatılır dediler. Belge dekont vs. bir şey almadım diye hatırlıyorum.

Şimdi bilenlere soruyorum, aktif olan hesaba muhtemelen para yatırmayacağım ama ilerisi belli olmaz para yatırdığımızda cart diye birikmiş borç diye parayı keser mi? Yoksa parayı şimdi yatırdın bundan sonra kesintiler başlar durumu mu? Bir de KK borcunu atm den ödeme ile hesabın ne alakası var?

kredi kartını da iptal etseydin hocam.bu akbank kadar tefecisi soyguncusu yok.unutursun para yatırırsın hesabına,cart diye keserler.başıma geldi.aman diyim.git ne var ne yok hepsini iptal et.
  • Denizbank tan mesaj gelmişti gidip hesabımı kapattım.

fakat vakıfbank ta hesabım var ve kullanmıyorum sıkıntı olur mu bilemedim çünkü bildirim yapmadılar.
  • Bir tane maaş hesabım var zaten kesinti yapamazlar.
    Geriye bir tek enpara kalıyor. Çok işimi görüyor ama aidat gibi bir şey çıkarırlarsa aynı dakika kartı kapatır, hakem heyetine giderim.
    Sıkıntı yapacak durum yok. Şikayet ile her şey çözülüyor. Yaklaşık 20 arkadaşın kart aidatı, kredi dosya masrafı ve benzeri kesintilerini geri aldık hakem heyeti ile. Hukuk bürosunda çalıştığım için de hakem heyeti kararı çıktıktan sonra yedi gün bekleyip, bir daha bankayla muhatap bile olmayıp icra takibi yaptım hepsine.
    Yasal süre içerisinde seve seve ödediler hepsini. Üzerine bir de her bir şikayet için bankalar 275,00 TL vekalet ücreti + faiz yediler.

Hak var, hukuk var içiniz rahat olsun :) Tüketici hakem heyeti her daim tüketicinin yanında ...
  • 3-4 ay kullanmadim ilk para yuklememde kesinti oldu. Dayadim öğrenci belgesini aldım geri

• Finansbanka uyuz oluyordum ilk defa çok beğendim bu bankayı

İnternetten numarasını bulup aradım, direk hesap kapama diye bir menü koymuslar.
    Diğer işlemler için (3) ondan sonra bankacılık işlemleri (6) hesap kapama (4) diye.
    2 dakika bekledim ve müşteri temsilcisi bağlandı.

EURO Hesabım
    DOLAR Hesabım
    TL Hesabım
    ATM kartım varmış.

Hepsini birden kapattım.
    Ziraat ve Vakıfbank kaldı hatırladıgım kadarı ile. Bu bankalardan hesap kapatan oldu mu telefondan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urunguu -- 10 Nisan 2014; 12:20:11 >
  • Ing, ziraat, oyak, yapı kredi için telefonla hesap kapama var mıdır?
    Şubeye gitmeden nasıl hallederiz?
  • az once is bankasi musteri hizmetlerini aradim, genel mudurlugun bu konuda herhangi bir bilgilendirmesinin olmadigini, gelecek mesaji beklememi soylediler... Benim kredi kartim var bu yuzden hesabimin da acik kalmasi gerekiyor galiba... Bu durumda ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin613 -- 10 Nisan 2014; 10:58:27 >
  • yaw arkadaşlar kimse shadow fox arkadaşın paylaştığını okumadı mı? hala kapattıydı kapatmadıydı,
  • quote:

Orijinalden alıntı: .HonouR.

garanti ve yapıkredi telefonla kapatılabiliyormu ?

Garanti internet bankacılığı kullanıyorsanız telefon ile kapatılamıyor. Şubede sorun çıkmıyor, kimliğinizle gidince hemen kapatıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.