- x
BANKA HESAPLARINI KAPATIN! (hesap ücreti)
458 Cevap25165 Görüntüleme27 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 2 [4] 6 7 8      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1056 Mesaj
10 Nisan 2014; 9:02:32 

quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Hesap işletim ücreti için tehdit mailini sadece Akbank gönderdi. Sanırım gazeteler bu maili haber yaptılar. Diğer bankalar için böyle bir durum şu an için yok, en azından hesabım olanlarda. Her birine telefonla sordum, hesapta para yoksa hesap işletim ücreti çekilmez dediler.

Ama, eğer Akbank'ta hesabınız varsa mutlaka kapatın. Hesaplar internet şubesinden kapatılabiliyor. Eğer hesapta bir ek para limiti varsa önce telefonla arayıp bu limiti iptal ettirdikten sonra internet şubesinden hesabı kapatmanız gerekiyor.

bana alacağız mesajını teb ve denizbank gönderdi.

aylık 9.5 tl alınacakmış
ilk alım tarihide 24.04.2014 muş..

DURMUŞ SAAT BİLE GÜNDE 2 DEFA DOĞRU GÖSTERİR

164 Mesaj
10 Nisan 2014; 9:04:27 

para yoksa sıkıntı yok

2293 Mesaj
10 Nisan 2014; 9:15:42 

eski oyak bank banka kartım var herhalde ing oldu ama hala eski oyak bank kartım var ing falan gelmedi benim hesap kapanmış mıdır?

107 Mesaj
10 Nisan 2014; 9:20:22 

Heaabı kapatcagınıza 1 tl falan havale atın kullanılmayanlar listesinden çıkar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bilgisayar Mühendisliği

232 Mesaj
10 Nisan 2014; 9:22:53 

Evet senesi geldiğinde alıyorlar şuan tek hesaba indirdim tek olmasına rağmen yine ödemek zoruma gidiyor.

643 Mesaj
10 Nisan 2014; 9:24:58 

quote:

Orijinalden alıntı: thereisnoway

Heaabı kapatcagınıza 1 tl falan havale atın kullanılmayanlar listesinden çıkar ?

Sadece kullanılmayan hesaplardan mı kesilecek? Arada kullanılan ancak içerisinde para bırakılmayan hesaplardan da kesilecek diye biliyorum.

213 Mesaj
10 Nisan 2014; 9:27:06 

askerdeyken açılan ziraate otomatik kapanacak denmişti, inşallah kapanmıştır :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

708 Mesaj
10 Nisan 2014; 9:33:59 

Bendede askerde verdikleri akbank var 2011 yilinda gelmistim askerden basimiza bisey gelmesin.

Bu mesajda bahsedilenler: Prof. Dr. MEZARCI

Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır!

1084 Mesaj
10 Nisan 2014; 9:35:08 

Arkadaşlar vodafene ye otomatik TL yükleme talimatı verilebiliyor mu

Akbanktan otomatik ödeme talimatı verebilir miyim ?

Hiç bu şekilde ödeme yapan oldu mu ? En azından kredim bitene kadar otomatik talimat vereyim .

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

11745 Mesaj
10 Nisan 2014; 10:00:14 

0

261 Mesaj
10 Nisan 2014; 10:03:53 

quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Axcess KK kullanıyorum nedense 2 tane hesabım varmış biri 300 TL artı paralı. Bankaya gittim ikisini de kapatayım dedim bana KK borcunu atm den ödüyorsan en az bir hesabın olması lazım dedi (pek mantıklı gelmedi ama neyse) hesabın birini kapattı diğerinin artı parayı sıfırladı işlem tamam dedi. Borç morç çıkmaz değil mi dedim zaten kapattığım hesapta borç vardı ama hesapta para olmadığı için bir şey olmadı kapattık dedi, mevcut hesap ileride bir sorun çıkarır mı dedim para yatırmadığın sürece bir sıkıntı olmaz borç varsa da kapatılır dediler. Belge dekont vs. bir şey almadım diye hatırlıyorum.

Şimdi bilenlere soruyorum, aktif olan hesaba muhtemelen para yatırmayacağım ama ilerisi belli olmaz para yatırdığımızda cart diye birikmiş borç diye parayı keser mi? Yoksa parayı şimdi yatırdın bundan sonra kesintiler başlar durumu mu? Bir de KK borcunu atm den ödeme ile hesabın ne alakası var?

Benzer bir durumdaydık, kredi kartımı kullanıma kapattırdım,içerisinde 5-6 aylık taksit var,kart kapandı ama ödemeye devam ediyorum.ATM den değil,Kredi kartına eft ile direk gönderiyorum,vadesizleri falan da kapattırdım, yani açık kalmasına o anlamda gerek yok,Kredi kartına eft ile kapatılan karta ödeme yapmaya devam ediyorum ben. Kapatın tek amacı o ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_mersin -- 10 Nisan 2014; 10:04:21 >

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

49 Mesaj
10 Nisan 2014; 10:05:15 

Akbankta otamatik yukleme talimatı verebiliyorsunuz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1084 Mesaj
10 Nisan 2014; 10:12:17 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0637

Akbankta otamatik yukleme talimatı verebiliyorsunuz..

sAĞ OL ARKADAŞ,

O zaman iki adet otomatik TL yükleme talimatı vereyim .

Otomatik ödeme gibi düşünülünce sanırım bu kesintiyi yapmazlar.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

280 Mesaj
10 Nisan 2014; 10:14:22 

quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Axcess KK kullanıyorum nedense 2 tane hesabım varmış biri 300 TL artı paralı. Bankaya gittim ikisini de kapatayım dedim bana KK borcunu atm den ödüyorsan en az bir hesabın olması lazım dedi (pek mantıklı gelmedi ama neyse) hesabın birini kapattı diğerinin artı parayı sıfırladı işlem tamam dedi. Borç morç çıkmaz değil mi dedim zaten kapattığım hesapta borç vardı ama hesapta para olmadığı için bir şey olmadı kapattık dedi, mevcut hesap ileride bir sorun çıkarır mı dedim para yatırmadığın sürece bir sıkıntı olmaz borç varsa da kapatılır dediler. Belge dekont vs. bir şey almadım diye hatırlıyorum.

Şimdi bilenlere soruyorum, aktif olan hesaba muhtemelen para yatırmayacağım ama ilerisi belli olmaz para yatırdığımızda cart diye birikmiş borç diye parayı keser mi? Yoksa parayı şimdi yatırdın bundan sonra kesintiler başlar durumu mu? Bir de KK borcunu atm den ödeme ile hesabın ne alakası var?

kredi kartını da iptal etseydin hocam.bu akbank kadar tefecisi soyguncusu yok.unutursun para yatırırsın hesabına,cart diye keserler.başıma geldi.aman diyim.git ne var ne yok hepsini iptal et.

para bir çok şeyi halleder.halledemediği şeyler için de, uygun pozisyon hazırlar.

351 Mesaj
10 Nisan 2014; 10:22:10 

Denizbank tan mesaj gelmişti gidip hesabımı kapattım.

fakat vakıfbank ta hesabım var ve kullanmıyorum sıkıntı olur mu bilemedim çünkü bildirim yapmadılar.

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
3 gün 9 sa. 26 dk. kadarı kaldı.
10 Nisan 2014; 10:42:25 

Bir tane maaş hesabım var zaten kesinti yapamazlar.
Geriye bir tek enpara kalıyor. Çok işimi görüyor ama aidat gibi bir şey çıkarırlarsa aynı dakika kartı kapatır, hakem heyetine giderim.
Sıkıntı yapacak durum yok. Şikayet ile her şey çözülüyor. Yaklaşık 20 arkadaşın kart aidatı, kredi dosya masrafı ve benzeri kesintilerini geri aldık hakem heyeti ile. Hukuk bürosunda çalıştığım için de hakem heyeti kararı çıktıktan sonra yedi gün bekleyip, bir daha bankayla muhatap bile olmayıp icra takibi yaptım hepsine.
Yasal süre içerisinde seve seve ödediler hepsini. Üzerine bir de her bir şikayet için bankalar 275,00 TL vekalet ücreti + faiz yediler.

Hak var, hukuk var içiniz rahat olsun :) Tüketici hakem heyeti her daim tüketicinin yanında ...

7332 Mesaj
10 Nisan 2014; 10:43:09 

3-4 ay kullanmadim ilk para yuklememde kesinti oldu. Dayadim öğrenci belgesini aldım geri

446 Mesaj
10 Nisan 2014; 10:46:42 

Finansbanka uyuz oluyordum ilk defa çok beğendim bu bankayı

İnternetten numarasını bulup aradım, direk hesap kapama diye bir menü koymuslar.
Diğer işlemler için (3) ondan sonra bankacılık işlemleri (6) hesap kapama (4) diye.
2 dakika bekledim ve müşteri temsilcisi bağlandı.

EURO Hesabım
DOLAR Hesabım
TL Hesabım
ATM kartım varmış.

Hepsini birden kapattım.
Ziraat ve Vakıfbank kaldı hatırladıgım kadarı ile. Bu bankalardan hesap kapatan oldu mu telefondan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urunguu -- 10 Nisan 2014; 12:20:11 >

598 Mesaj
10 Nisan 2014; 10:49:43 

Ing, ziraat, oyak, yapı kredi için telefonla hesap kapama var mıdır?
Şubeye gitmeden nasıl hallederiz?

623 Mesaj
10 Nisan 2014; 10:56:51 

az once is bankasi musteri hizmetlerini aradim, genel mudurlugun bu konuda herhangi bir bilgilendirmesinin olmadigini, gelecek mesaji beklememi soylediler... Benim kredi kartim var bu yuzden hesabimin da acik kalmasi gerekiyor galiba... Bu durumda ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin613 -- 10 Nisan 2014; 10:58:27 >

878 Mesaj
10 Nisan 2014; 10:58:20 

yaw arkadaşlar kimse shadow fox arkadaşın paylaştığını okumadı mı? hala kapattıydı kapatmadıydı,

SONY VAIO F13L8E

1612 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:00:25 

quote:

Orijinalden alıntı: .HonouR.

garanti ve yapıkredi telefonla kapatılabiliyormu ?

Garanti internet bankacılığı kullanıyorsanız telefon ile kapatılamıyor. Şubede sorun çıkmıyor, kimliğinizle gidince hemen kapatıyorlar.

"İçimden şu zalim şüpheyi kaldır / Ya sen gel ya beni oraya aldır"

56 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:01:07 

işbankası ve garanti bankasından internet şubesinden hesap kapama bölümü var ordan kapadım .

yalnız garanti hesabımda cep şube tanımlı oldugu için kapatlılamıyor dedi. boşa uğraşmayın bankaya git telefon ac . Gir internet şubesine orada var..

BOŞA BANKA BANKA GEZMEYİN ARKADAŞLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achillus79 -- 10 Nisan 2014; 11:45:06 >

328 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:01:32 

quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

yaw arkadaşlar kimse shadow fox arkadaşın paylaştığını okumadı mı? hala kapattıydı kapatmadıydı,

bende okudum ama tam anlamadım açabilir misin hocam

öğrenci üzerinde deneyler :)
http://www.ercinoyman.com/

15 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:02:25 

Bugün yapı krediye gittim ve kendi şubemden kapattırdım. Kapatma için kendi şuben olmalıymış. Başka şehirde isen dilekçe alıyorlar.

Akbank'a dün akşam 1 saat beklememe rağmen müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Askerde açılan akbank hesabı vardı. Bugün şubeye gittim ve sadece müşteri numaranız var hesabınız zaten kapalı. Aktif birşey gözükmüyor dedi.

280 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:02:48 

quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Arkadaşlar AKBANK dan tükedici kredisi ödüyorum. O yüzden de bi hesabım var.

Mail bana da geldikten sonra bankaya gidip kapattırmak istedim. Fakat kredi ödemem olduğu için hesabı kapatamazsınız dediler. Böyle bir şey olabilir mi ?

Bunun için yapılacak bir şey yok mu ? İlla bu parayı benden kesecekler mi ?

Eksi hesabımı kapatsam dahi bu parayı yinede benden alırlar mı ?

benim de konut kredisi için hesap var.ordan ödüyorum.hatta çakallar, poliçe sigortalar için o hesabın yanına 3 hesap daha açmışlar.hepsi de artı para tanımlı.lanet, internet şubeden de kapattırmıyor.kredi zamanı da deniz banktan akbank hesaba eft yapıyorum.saniyeler içinde, büyük bir hızla akbank internet şubeye girip, işletim ücretini kesmesine müsaade etmeden kredi taksidini ödüyorum.2015 eylülde bitiyor kredi.biter bitmez hepsini kapatıp kurtulacam bu tefeciler kralından.çalıştığım en soyguncu banka

para bir çok şeyi halleder.halledemediği şeyler için de, uygun pozisyon hazırlar.

707 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:03:31 

akbank hesapları kapattım 2 hesap çıkmıştı
garanti bankası bugün dilekçe doldudum gün içinde kapanıcak tüm hesaplar 2 hesap çıktı
yapı kredi başvuru yaptım bugün kapanır heralde oda 3 hesap vardı
iş bankasına sordum hesabım yok
diğer bankalarıda dolaşıcam sırayla :D

yok imza

604 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:06:08 

quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Kuveytturk diyorum sıcak fırsatçılar iyi bilir. Su an ki en sorunsuz banka

Kesinlikle katılıyorum...
Önceden Bankasyayla çalışıyordum kredi kartı ve bankamatik kartı ücreti yoktu(Geçen yıla kadar :S )
Ama bu ücret olayını çıkardılar soğudum bankadan...
ve geçenlerde kuveyttürk ile tanıştım:)
EFT ücretsiz yıllık aylık kart mart ücreti diye birşey yok.
Bankacılıkta KUVEYT diyorum başka birşey demiyorum.
Ayrıyetten müşteri hizmetleri de diğer bankalar gibi dakikalarda saatlerce bekletmiyorlar geçen hafta belki 5-6 kere aradım ve en fazla 1 dakika beklemişimdir.Bankacılık böyle olmalı bence herkese kuveyti öneririm...

(DİPNOT: garanti iş yapıkredi vakıf kartlarını kullanıyorum yaklaşık 10 yıldır tek tük kesintiler olmuştur ama hepsini geri almışımdır yanlız bankasyayla 1 yıldır çalışmışlığım var aldığımda herşey ücretsiz diye almıştım 6 ay sonra kart ücreti başıma çıkardılar ve aldılar... ilk defa bi banka kestiği parayı geri vermedi Hizmetlerinden ötürü BANKASYA'yı da burdan tebrik ediyorum :S)

OMG He killed kenny :))

4609 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:14:55 

quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

az once is bankasi musteri hizmetlerini aradim, genel mudurlugun bu konuda herhangi bir bilgilendirmesinin olmadigini, gelecek mesaji beklememi soylediler... Benim kredi kartim var bu yuzden hesabimin da acik kalmasi gerekiyor galiba... Bu durumda ne olacak?

kredi kartı ile vadesiz hesap ayrı şeyler. hesap olmasına gerek yok.

bu bir işaret...

10509 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:16:22 

Bankalar kendileri kaşınıyorlar.

İnşallah batarlar.

I fought wars in Afghanistan, Mozambique, Eritrea, and Chad. Among the Mujahaddin guerillas, I was known and feared as 'Shalashaska'. I was trained by Russian GRU. I am not like one of these KGB slugs. To me, this isn't torture...It's a sport.

4609 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:17:58 

quote:

8-9 yıl önceki iletişim bilgilerimizle bize nasıl ulaşacaklar? burs, askerlik vs. için açılmış ve unutulmuş hesaplar var. o anki adresimiz ve telefonumuz değişti. eski hesapları tc ile ilişkilendirdiler mi acaba?

kısaca, bu ülkede işin peşine sen düşeceksin hocam. onlardan cevap beklersek dona kalırız :)

bu bir işaret...

791 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:29:41 

quote:

+1 millet yusufa bağlamış.boşver.

Bu mesajda bahsedilenler: @shadowfox Bu mesaja 2 cevap geldi.

13 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:35:43 

bankacılığı çok değiştirdiler. di mi dede...

82 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:36:34 

Arkadaslar garanti ve ziraat hesabini kapatanlar varsa nasil yaptiklarini anlatabilirler mi

7106 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:42:11 

quote:

Orijinalden alıntı: cLk

8-9 yıl önceki iletişim bilgilerimizle bize nasıl ulaşacaklar? burs, askerlik vs. için açılmış ve unutulmuş hesaplar var. o anki adresimiz ve telefonumuz değişti. eski hesapları tc ile ilişkilendirdiler mi acaba?

kısaca, bu ülkede işin peşine sen düşeceksin hocam. onlardan cevap beklersek dona kalırız :)

Tc kimlik no ile eşleşen adres kayıt sistemi var.

Avukatlık olmadan eve haciz gelmeden önleminizi alın.

Kullanmadığınız hesapları ve kartları iptal edin kurtulun.

Bize bir şey olmazcılık yapmanın alemi yok :)

878 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:44:06 

1996 dan beri yaklaşık olarak 15-20 arası hesap, 10-15 arasıda kredi kartım olmuştur, bir tane vakıf kredi kartı hariç hiç birini kapatmadım, o zaman sizlerin deyişiyle ben mahvoldum, ve bu hesapların 2 si hariç diğerleri hep başka başka şehirlerde,

SONY VAIO F13L8E

56 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:46:05 

işbankası ve garanti bankasından internet şubesinden hesap kapama bölümü var ordan kapadım .

yalnız garanti hesabımda cep şube tanımlı oldugu için kapatlılamıyor dedi. boşa uğraşmayın bankaya git telefon ac . Gir internet şubesine orada var..

878 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:51:25 

avukatlık olursak bizim de avukatımız var, elimiz patlıcan doğramıyor herhalde

SONY VAIO F13L8E

7106 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:52:56 

quote:

avukatlık olursak bizim de avukatımız var, elimiz patlıcan doğramıyor herhalde

Havan kime kardeş?

56 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:53:27 

quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

işbankasından vadesiz hesaplarımı tıklayın oradan hesabı secince orda hesap kapama cıkıyor .

garantide durum aynı vadesim hesaplarıma gelin aynı şekilde hesap kapama butonu cıkıyor altta.

878 Mesaj
10 Nisan 2014; 11:56:14 

estgfrllah;
demem o ki bu bankalara birileri haddini bildirmeli,

Bu mesajda bahsedilenler: fusem

SONY VAIO F13L8E

9 Mesaj
10 Nisan 2014; 12:01:45 

Halkbank internet şubesinde "Başka bir vadesiz hesabınız bulunmadığı için hesabınız kapatılamamaktadır. Lütfen Şubenize başvurunuz." şeklinde bir hata ile karşılaştım. Şubeye gidince hesabı kapatabiliyor muyuz?

12028 Mesaj
10 Nisan 2014; 12:04:06 

hesap olmadan internet şubeye girilemiyordu halk ta. Hala öyle mi bilmiyorum

623 Mesaj
10 Nisan 2014; 12:10:05 

quote:

Orijinalden alıntı: cLk

kredi kartı ile vadesiz hesap ayrı şeyler. hesap olmasına gerek yok.

kredi karti icin hesap acilmasi gerekiyor diye biliyorum... Musteri temsilcisine sordum kredi kartiniz varsa kapatamazsiniz dedi...

7079 Mesaj
10 Nisan 2014; 12:10:28 

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

hesap olmadan internet şubeye girilemiyordu halk ta. Hala öyle mi bilmiyorum

Evet, internet şubesisini açmak için hesap lazım demişlerdi şubeden...Sonra isterseniz kapatabilirsiniz demişlerdi...

765 Mesaj
10 Nisan 2014; 12:11:13 

Evet.
Şubenize gidip, dilekçe yazıp hesabınızı kapatabilirsiniz.

Bu mesajda bahsedilenler: sarius82

299 Mesaj
10 Nisan 2014; 12:23:03 

iş bankası internet şubesinden kapatılamıyor, tek vadesiz hesabınız olduğundan şubenize başvurun diye uyarıyor.

Bu mesajda bahsedilenler: achillus79

PSN: SeerdarK

10 Mesaj
10 Nisan 2014; 12:26:52 

elinizde hazır matbu bir yazı var mı? şubelere gidip tc kimlik no altında her hesabın kapatılması gibi bir içeriğe sahip olan dilekçe versek

262 Mesaj
10 Nisan 2014; 12:29:42 

iş bankasında hesabım var 1.000 tl de ek hesap limitim var bunların eksiden çekme ihtimali varmı ?

Ne sahip olduğundur hayat, nede umdukların bunca zaman.
Yüreğin kadardır hayat!
'Seviliyorsan renkli, Seviyorsan SİYAH-BEYAZ'.

3695 Mesaj
10 Nisan 2014; 12:37:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

0

2 adet kullanılmayan ziraat vadesiz hesabım var. internet şubesine giriş yaptım halen herhangi bir uyarı yapılmış değil.

https://www.facebook.com/turkcenindirilishareketi

1092 Mesaj
10 Nisan 2014; 12:47:39 

quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

işbankasından vadesiz hesaplarımı tıklayın oradan hesabı secince orda hesap kapama cıkıyor .

garantide durum aynı vadesim hesaplarıma gelin aynı şekilde hesap kapama butonu cıkıyor altta.

0

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_
İL J.K.LIĞI/YALOVA / YALOVA / YALOVA

791 Mesaj
10 Nisan 2014; 12:48:44 

quote:

1996 dan beri yaklaşık olarak 15-20 arası hesap, 10-15 arasıda kredi kartım olmuştur, bir tane vakıf kredi kartı hariç hiç birini kapatmadım, o zaman sizlerin deyişiyle ben mahvoldum, ve bu hesapların 2 si hariç diğerleri hep başka başka şehirlerde,

Anlamadim ki bende mahvolan bişey yok diyorum.
Asıl mesele hesabın hareketsiz olması degildi ki mesela hesapta 20-50tl para var 3 ayda bir kesiyorlardı .
simdi alınmayacak mı ?6 ay sonramı kesecekler onu konuşmak lazım.

289 Mesaj
10 Nisan 2014; 13:14:40 

quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Garanti internet bankacılığı kullanıyorsanız telefon ile kapatılamıyor. Şubede sorun çıkmıyor, kimliğinizle gidince hemen kapatıyorlar.

Tesekkurler hocam. Hesabin acildigi subeye mi gitmek gerekiyor herhangi bir subeye mi ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

280 Mesaj
10 Nisan 2014; 13:14:46 

quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

quote:

Akbank, eşimin Eski maaş kartına, içinde para olmamasına rağmen 250TL ek avans limit tanımlayıp, Hesap işletim ücretini içinden kesmiş ve Sanki o parayı biz kullanmışız gibi birde faiz işletmiş.
Takip etmekte fayda var...

arkadaşa olanı okudunuz.size de yusuf çıkabilir.umursamazlığa ister devam edin ister etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garadayı265 -- 10 Nisan 2014; 13:18:21 >

1612 Mesaj
10 Nisan 2014; 13:23:29 

quote:

Orijinalden alıntı: .HonouR.

Tesekkurler hocam. Hesabin acildigi subeye mi gitmek gerekiyor herhangi bir subeye mi ?

Ben farklı şubeye gidip kapattırmıştım.

"İçimden şu zalim şüpheyi kaldır / Ya sen gel ya beni oraya aldır"

1369 Mesaj
10 Nisan 2014; 13:23:35 

Kapanmıyor gidip şubeye dilekçe verin bankkartlarıda kapattırın

Ziraatın online işlem merkezinden açılan hesabı bile kapatmıyorlar şubeye gidecekmişiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 10 Nisan 2014; 13:23:57 >

Bu mesajda bahsedilenler: @Prof. Dr. MEZARCI

MSI 970A-G45 |AMD FX(tm)-6100 Six-Core Processor (6 CPUs), ~4.3 GHz |8gb G.Skill 1600Mhz Ripjaws |Shappire Vapor-X R9 270X |ASUS 23" VS238H | Sandisk Ultra Plus 128Gb SSD | SEAGATE 3,5" 2x 1TB Barracuda Sata 3.0 32MB |Akasa İnfiniti |HighPower 750W Element ...