BANKA HESAPLARINI KAPATIN! (hesap ücreti)
458 Cevap23344 Görüntüleme29 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: <<     1 [3] 5 6 7 8      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

77 Mesaj
Referanslar: 2

Katılım Zamanı:
5 Kasım 2007;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
9 Nisan 2014; 23:46:13 

Askerliği asteğmen yapanlar. Hem acemilikteki hemde sonraki dönem için 2 oyakbank hesabı açılmış ve sonra ing'e devredilmiş. Uzun süre kullanılmadığı için hesaplar blokeli ama silinmemiş. Şubeden siliniyormuş. An itibari ile telefondan alınan bilgidir.

Ayrıca İşbank internetten kapatılmıyor. Telefonla arıyorum şu an iğrenç bekleme müziği ile cebelleşiyorum. 6 dk süre verdi 1 gün gibi geçmek bilmiyor. Öğrenince yazarım.

Garanti bankasını şubeden 10 dakikada kapatıyorlar. Hesap kapalı halde kredi kartını kullanmaya devam edebiliyorsunuz. İnternetten açılan hesaplar internetten kapatılabiliyormuş ama ben denemedim. Çünkü öyle bir hesabım yok.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • 260TL Fujifilm Finepix s1800+8Gb Kart+4 Pil+Çanta+Garantisi Devam Ediyor

• _____________________________

603 Mesaj
    Referanslar: 24

Katılım Zamanı:
    8 Aralık 2004;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    9 Nisan 2014; 23:46:19 

An itibarı ile akbank müşteri hizmetlerini 29 dakikadır bekliyorum,acaba kaç dakika daha bekleyeceğim merak ettim.Böyle saçmalık hayatımda görmedim,artık daha da çok kapattırmak istiyorum !

496 Mesaj
    Referanslar: 69

Katılım Zamanı:
    12 Eylül 2006;
    Durum:
    Forumda değil

9 Nisan 2014; 23:50:35 

kullanılmayan ziraat hesapları nasıl kapatılıyor?

40 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    17 Mayıs 2007;
    Durum:
    Forumda değil

9 Nisan 2014; 23:52:15 

Ya kapayın edin tabiki. Fakat isyanınızı sadece burada dile getirmemek lazım. Bimer' e ve bddk ya ve diger resmi kurumlara da şikayet yazın lütfen 2 satır da olsa. En azından itirazlar çoğalınca burda bir yanlış var heralde diye düşünürler diye aklıma geliyor.

121 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    15 Mart 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    9 Nisan 2014; 23:53:28 

Yapı Kredi Bankası'nda,3 tane hareketsiz hesabım vardı,farklı şubelerinde. Tek tek şubelerine gitmek zorunda kaldım,geçen hafta hepsini kapattım,diğer bankalarda da vardı onlarıda kapattım.

Yapı Kredi dekont,belge hiçbir şey vermiyor,diğer bankalarda aynı.Yalnız ben Yapı Kredi'nin her şubesinde,bir önceki şubenin hesabını kapattığını sorarak öğrendim.Haa ilk şubeye sordum hepsini burdan kapatabilir miyim diye,yok olmaz tek tek bütün şubelere gideceksin cevabını aldım,fakat son şubedeki çalışan hepsini burdan da kapatabilirdin dedi. Dalga mı geçiyorlar,sabrı mı deniyorlar,işi mi bilmiyorlar.

Ziraat Bankası ise bir şubede,hesabın olduğu şube olmasına rağmen dilekçe yazdırarak hesabı kapattı,bir diğer şubede aynı şartlar geçerli dilekçe yazmadım kapandı.Daha neler neler.Bir 150 yıl gerek,hiç bir iş oturmamış,trajikomik,vahim bir çalışma sistemi var Türkiye'de anlamadım gitti,üzülecek halimize gülüyoruz işte.

488 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    21 Ocak 2006;
    Durum:
    Forumda değil

9 Nisan 2014; 23:59:56 

quote:

Orijinalden alıntı: blueyed

böyle rezil bir uygulama ancak Türkiye gibi 3. dünya ülkesinde olurdu zaten, şaşırmamak lazım. Banka aktif olmayan hesabı otomatik olarak kapatsın, ne diye milleti uğraştırıyorlar, amaç vatandaşı soymak değil mi? Bu BDDK denilen kurum, bankaları denetlemek yerine bankalarla iş birliği yapıp vatandaşı nasıl soyarız diye hesap yapıyor! kullanılmayan hesaptan hesap işletim ücreti almanın mantığını biri bana açıklasın, böyle rezillik olur mu? bi kulağımızın arkası kaldı bilmem ne yapılmadık!! anasını satayım böyle memleketin!

Aynen katılıyorum. Sıfır bakiyeli hesabı kapatırsın, sonra da eğer ihtiyacın varsa tekrar aç ama tekrar açarsan hesap işletim ücretini ödersin şeklinde haber verirsin olur biter.

Amaç önce borç yazacaklar, sonra haber vermeyecekler, ve faiz işlemeye başlayacak. bir sürü kişiye icra gönderecekler.

299 Mesaj

Katılım Zamanı:
    10 Eylül 2005;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 0:06:59 

Akbanktan bana da mail gelmişti. Ancak bu haberi ilk duyduğumda 4-5 ay önce eşimle gidip bankaların hepsini kapattık.
    Üşenmeden hepsine iki satır dilekçe yazdım.

Sadece Akbank ilk gittiğimde " merak etmeyin hesaplarınız kapalı, gerek yok " dediğinden çıkıp gitmiştim. Akbnaktan yukarıdaki Uyarı maili gelince tekrar dilekçe yazarak gittim. Kalayladım ve kapattırdım. Hatta arkadaşıma de gerek yok dediler. Tam gidecekken gel müşteri temsilcisine sor dedim, sorunca da tam 7 tane hesabı çıktı.

Bunun dışında
    İşbank,
    Garanti,
    Ziraat,
    Halk Bank,
    Vakıfbank,
    ING,
    Yapı Kredi
    ve Akbank olmak üzere tüm bankalardaki hesabımı kapattırdım.

Alışveriş Yaptığım Güvenilir Arkadaşlar : @4JustPwnIt, @askan22, @Kef14, @FATALIST,
    Sorunlu : @zoece(Anakart) ,
    Referans İçin : TIKLAYINIZ

399 Mesaj
    Referanslar: 9

Katılım Zamanı:
    12 Temmuz 2006;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 0:10:06 

sosyal devletin tökezlediği nokta. bir çok vatandaşı sırtından vuracak bir uygulama. katil olmamak elde değil. devlet desteği ile soygun buna denir. yazıklar olsun o mecliste oturup maaş alan vekillere!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

388 Mesaj
    Referanslar: 5

Katılım Zamanı:
    12 Haziran 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 0:15:05 

quote:

Orijinalden alıntı: waybe

kullanılmayan ziraat hesapları nasıl kapatılıyor?

Şubeden kapatılıyor.

Vadesiz hesapla birlikte banka kartını da iptal ettirmeyi unutmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

523 Mesaj
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı:
    24 Temmuz 2013;
    Durum:
    Forumda

10 Nisan 2014; 0:15:06 

zorunlu gelir testi gibi olacak.

100 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    16 Ocak 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 0:20:34 

Tek tek bankalara gitmek yerine üslubuyla yazılmış dilekçeyi iadeli taahhütlü olarak bankalara göndersek daha kesin ve kolay bir çözüm olabilir kanımca.

Hiç bir şey kesin değildir.

1394 Mesaj
    Referanslar: 25

Katılım Zamanı:
    18 Ağustos 2004;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 0:23:37 

quote:

Orijinalden alıntı: jüpiter

Yapı Kredi Bankası'nda,3 tane hareketsiz hesabım vardı,farklı şubelerinde. Tek tek şubelerine gitmek zorunda kaldım,geçen hafta hepsini kapattım,diğer bankalarda da vardı onlarıda kapattım.

Yapı Kredi dekont,belge hiçbir şey vermiyor,diğer bankalarda aynı.Yalnız ben Yapı Kredi'nin her şubesinde,bir önceki şubenin hesabını kapattığını sorarak öğrendim.Haa ilk şubeye sordum hepsini burdan kapatabilir miyim diye,yok olmaz tek tek bütün şubelere gideceksin cevabını aldım,fakat son şubedeki çalışan hepsini burdan da kapatabilirdin dedi. Dalga mı geçiyorlar,sabrı mı deniyorlar,işi mi bilmiyorlar.

Ziraat Bankası ise bir şubede,hesabın olduğu şube olmasına rağmen dilekçe yazdırarak hesabı kapattı,bir diğer şubede aynı şartlar geçerli dilekçe yazmadım kapandı.Daha neler neler.Bir 150 yıl gerek,hiç bir iş oturmamış,trajikomik,vahim bir çalışma sistemi var Türkiye'de anlamadım gitti,üzülecek halimize gülüyoruz işte.

Yapıkredi inatla hesabımı kapatmıyor. Müşteri hizmetleri pasif hesap zaten diyor, şubeye dilekçe gönderdiğimde de pasif hesap zaten iptal demektir kapatılmıyor diyor. İzine çıkınca nisan sonu şubeye gideceğim.

Akbank hesabımı geçenlerde kapatmıştım, iş bankası zaten problem değil, yapıkredi ile pasif hesap muhabbeti var, bir de teb'ten kredi kartı alınca vadesiz açmışlardı onlar nasıl işlem yapıyor bilen var mı? Dilekçe fakslayacağım yarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 10 Nisan 2014; 0:25:41 >

van_hoijdonk geri döndü :)
    Alım ve satımlarım sadece nakit olarak gerçekleşir.
    İstanbul içi görerek, şehir dışı ise önce ürün sonra para şeklinde alımlarımı gerçekleştiririm. Eğer şartlar size uymuyorsa lütfen boşuna birbirimizin zamanını harcamayalım...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

1098 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    21 Mayıs 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 0:31:24 

quote:

Orijinalden alıntı: ulaslaslas

Ta kac yıl once Vakıfbank tan actirmistim is icin.hic aktif etmedim bile.artik subeye gidip benlik bi işiniz varmi diye sorayim.yazarim sonucu

aman hocam amannnn

Vakıfbank şubesine girdiğinize gireceğinize pişman olursunuz demedi demeyin

değil şubesi ben yıllardır o bankamı nedir onların kaldırımından bile geçmiyorum

inanmazsınız ama 2 ay gibi bir sürede web işlem şifresini şubeden aldım da(sms den 444lerinden asla vermiyorlar illaki şubeye git derler) yatan maaşı diğer bankaya eft edip o diğer bankanın atm'sinden çekiyorum

ziraat ve halkbank ta aynı kafadandır aman dikkatt

iyi forumlar

210 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2013;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 0:32:46 

Başıma geldi ondan söylüyorum hocam zamaninda garanti bankasina hesaplarimin şubesini değiştirmek için 3 ayda 4 kere dilekçe yazdım aynı şubeye. 4.cüde fotokopisini çektirip gittim dilekçenin. İmzalattım. Gözümün önünde hemen girdi talimati bu sefer 2 gun sonra halloldu iş. Geç oldu ama öğrendik birşeyler

Bu mesajda bahsedilenler: van_hoijdonk

121 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    15 Mart 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 0:35:53 

Yapı Kredi Bankası ilk şubedeki çalışan genel müdürlük kapatıyor dedi, ikinci şubedeki, dur bekle yanında kapatıyorum dedi ve kapattı. Tutarlılık yok.

299 Mesaj

Katılım Zamanı:
    10 Eylül 2005;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 0:37:13 

quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

aman hocam amannnn

Vakıfbank şubesine girdiğinize gireceğinize pişman olursunuz demedi demeyin

değil şubesi ben yıllardır o bankamı nedir onların kaldırımından bile geçmiyorum

inanmazsınız ama 2 ay gibi bir sürede web işlem şifresini şubeden aldım da(sms den 444lerinden asla vermiyorlar illaki şubeye git derler) yatan maaşı diğer bankaya eft edip o diğer bankanın atm'sinden çekiyorum

ziraat ve halkbank ta aynı kafadandır aman dikkatt

Bizim maaş ihalesi var bu ay içinde. 3 yıldır Vakıftan alıyoruz. Ben böyle .ezil bir banka göremedim. Kendimi de özellikle komisyona yazdırdım, müdürlerine bir çift lafım var. En yükseğini verseler bile red oyu kullanacağım.

Gerçi müdürü ile 3 sene önce tartıştık, şikayet ettim hiç bir halt olmadı. Ne kadar mübarek! bir banka siz düşünün artık.

Alışveriş Yaptığım Güvenilir Arkadaşlar : @4JustPwnIt, @askan22, @Kef14, @FATALIST,
    Sorunlu : @zoece(Anakart) ,
    Referans İçin : TIKLAYINIZ

276 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
    28 Şubat 2006;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 0:40:07 

Yandim bende simdi birsuru bankadan actigim hesaplari kapatmak icin surunecegim.
    Killanan adam nerde gelsin yazsin biseyler

496 Mesaj
    Referanslar: 69

Katılım Zamanı:
    12 Eylül 2006;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 0:41:28 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

Şubeden kapatılıyor.

Vadesiz hesapla birlikte banka kartını da iptal ettirmeyi unutmayın

Teşekkürler peki açılan subeden mi herhangi bir subeden de oluyor mu?

1098 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    21 Mayıs 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 0:43:26 

quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

hesap kapatma büyük sorun olduğundan yakın bir zamanda pratik bir yöntem geliştirirler diye umuyorum. e-devlet ne diye var ve neden kullanılmıyor bu sorunu çözmede anlamış değilim.

+1000

evet E-DEVLET sitesi( turkiye.gov.tr) nde banka hesapları zahmetsiz kapatılabilmeli

hesap numarası müşteri numarası ve hatta hangi balkada ne hesabım varmışta yıllar geçmiş unutmuşum tüm banka hesap numaralarım bir TC Kimlik No. ile hemen bulunabilip tek tıklamada ebediyyen iptal edilebilmeli!!!

nerde bu millet, nerde bu devlet?

iyi forumlar

11 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    13 Mart 2010;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 0:44:38 

Takip

178 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    3 Temmuz 2005;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 0:49:21 

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

276 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
    28 Şubat 2006;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 0:49:35 

Gece gece akbanki aradim 4442525 onceden kapattigim kartin sifresini sordu hatirlasim ve hesabimi kapattim. Kapatmasam 24 nisanda para alacagini soyledi.
    Kredi kartimi omceden iptal ettigim halde hala sistemde tanimli musteri hizmetlerine sordum baska hesabim ve acik kartim yokmus kurtuldum birinden.

Kendileri kasindilar kullanmadigim tum kartlarimi ve hesaplarimi kapatacagim daha da ruyalarinda gorurler bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakaik -- 10 Nisan 2014; 0:51:30 >

21 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    5 Temmuz 2005;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 0:54:22 

Haberim vardı. İşbankasındaki bir hesabımı kapatmak için yarın gidecektim şubeye. İnternet şubesinden deneyeyim dedim ve kapattım. Hatta işlem bitiminde dekont üretti ve mail adresime gönderdim dekontu. Enpara'ya transfer olmama rağmen takdir ettim eski bankamı. Yıllar önce ing'den kredi almıştım. Ödedikten sonra vadesiz hesabı kapatmak istiyorum dedim, kapandı tamam dediler ama neden kapanmayabileceğini düşünüyorum. Çünkü Türkiye'de yaşıyorum.

Ayrıca şubeye giderek kapatmak zorunda olanlar, bence dilekçe yazın, fotokopisini de çekin, teslim ederken fotokopisine teslim alındı tarzı bir şeyler yazmalarını isteyin. Babam yapı kredi'de böyle yapmış. Sağlama almayı sever işleri.

120 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    27 Mayıs 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 0:55:28 

Teb subedn kapatiyor. Herhangi bir subeye gidip yazili talitmat vermeniz yeterli.

31 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 0:56:03 

Kanımızı emdiler gözleri doymuyor. Lanet olsun hepsine.

Cehennemden kombine aldık

756 Mesaj
    Referanslar: 40

Katılım Zamanı:
    17 Eylül 2007;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 0:57:40 

Ziraati aradım 20 dk beklememe rağmen müşteri temsilcisi çıkmadı.Telefondan kapattırabiliyoruz dimi?

Satış.yaptıklarım;@muratalper1987,@fleury,@muratsahin2003,@Adalet,@klavyeyefisildayanadam,@mjslash,@swapper,@stazy,@Schauder,@TornadQ,@sol.acik-,
    @SuCh,@çaylaq,@osmanhasimcan,@cbr500,@cagataybas,@curtis_j,@selo224,@kendirf,@bugraelver,@Ancyraa,@phobia,@benliharun,@FStarter,@talip333,
    @conur87,@mulanbu,@yusuf24,@ewci,@erkftp,@izzy76,@tdursun,@ufukefe,@hepsisaat,@kyturan1,@Novasiska,@PES_21_Murat,@soner001,@jingamin,
    @syruse,@sarampol,@boray1,@Mizan23,@nihattr

31 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 0:57:42 

quote:

+1000

evet E-DEVLET sitesi( turkiye.gov.tr) nde banka hesapları zahmetsiz kapatılabilmeli

hesap numarası müşteri numarası ve hatta hangi balkada ne hesabım varmışta yıllar geçmiş unutmuşum tüm banka hesap numaralarım bir TC Kimlik No. ile hemen bulunabilip tek tıklamada ebediyyen iptal edilebilmeli!!!

nerde bu millet, nerde bu devlet?

Çok mantıklı destekliyorum.

Cehennemden kombine aldık

1098 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    21 Mayıs 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 0:58:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Bu resmen bankalara haksız kazanç sağlamak için çıkarılmış bir kanun....Kardeşim ben nerede ne hesabım var ne bileyim ?
    İçi yıllardır boş olan hesaplardan ne para kesiyorsun ? Bari deki, son 1 yıl vs vs

Sanal bir hesap, ne yükü varmışda işletim ücreti kesecekmiş ? Neyi işletmiş ? İşe bak arkadaş...Buna tüketicilerin karşı dava açması lazım

Tüketici heyetlerine başvurmak gerekir bence...Böyle saçma iş olmaz...Milyonlarca hesap var belki kullanılmayan...10 milyon hesap olsa, 500 milyon tl yapar...Böyle birşey olabilir mi ?

öyle bir memlekette yaşıyoz ki
    bunlar iyi günlerimiz dedi biri TVde

zamanlama manidar

bknz: parafınbankası sarraf altın vs.

iyi forumlar

47 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    21 Mart 2014;
    Durum:
    Forumda değil
    Eski Kullanıcı Adı:
    AsT.Selim
    10 Nisan 2014; 1:07:25 

Finansbank enpara gibi subesiz bankacilik icin de gecerli mi bu

31 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    13 Ekim 2005;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 1:08:08 

quote:

öyle bir memlekette yaşıyoz ki
    bunlar iyi günlerimiz dedi biri TVde

zamanlama manidar

bknz: parafınbankası sarraf altın vs.

Kizilderililerin bir sozu var. Beyazlar paranin yenilecek sey olmadigini bir gun anlayacak diye...

120 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    27 Mayıs 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 1:09:03 

İsbankasi icin tesekkurler. İnternetten kapananiliyor olmasi guzel olmus.

Bu mesajda bahsedilenler: djcool

36 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    28 Mayıs 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 1:14:22 

Axcess KK kullanıyorum nedense 2 tane hesabım varmış biri 300 TL artı paralı. Bankaya gittim ikisini de kapatayım dedim bana KK borcunu atm den ödüyorsan en az bir hesabın olması lazım dedi (pek mantıklı gelmedi ama neyse) hesabın birini kapattı diğerinin artı parayı sıfırladı işlem tamam dedi. Borç morç çıkmaz değil mi dedim zaten kapattığım hesapta borç vardı ama hesapta para olmadığı için bir şey olmadı kapattık dedi, mevcut hesap ileride bir sorun çıkarır mı dedim para yatırmadığın sürece bir sıkıntı olmaz borç varsa da kapatılır dediler. Belge dekont vs. bir şey almadım diye hatırlıyorum.

Şimdi bilenlere soruyorum, aktif olan hesaba muhtemelen para yatırmayacağım ama ilerisi belli olmaz para yatırdığımızda cart diye birikmiş borç diye parayı keser mi? Yoksa parayı şimdi yatırdın bundan sonra kesintiler başlar durumu mu? Bir de KK borcunu atm den ödeme ile hesabın ne alakası var?

120 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    27 Mayıs 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 1:19:54 

quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Axcess KK kullanıyorum nedense 2 tane hesabım varmış biri 300 TL artı paralı. Bankaya gittim ikisini de kapatayım dedim bana KK borcunu atm den ödüyorsan en az bir hesabın olması lazım dedi (pek mantıklı gelmedi ama neyse) hesabın birini kapattı diğerinin artı parayı sıfırladı işlem tamam dedi. Borç morç çıkmaz değil mi dedim zaten kapattığım hesapta borç vardı ama hesapta para olmadığı için bir şey olmadı kapattık dedi, mevcut hesap ileride bir sorun çıkarır mı dedim para yatırmadığın sürece bir sıkıntı olmaz borç varsa da kapatılır dediler. Belge dekont vs. bir şey almadım diye hatırlıyorum.

Şimdi bilenlere soruyorum, aktif olan hesaba muhtemelen para yatırmayacağım ama ilerisi belli olmaz para yatırdığımızda cart diye birikmiş borç diye parayı keser mi? Yoksa parayı şimdi yatırdın bundan sonra kesintiler başlar durumu mu? Bir de KK borcunu atm den ödeme ile hesabın ne alakası var?

Bizim arkadas kullanmadigi bir akbank hesabina para yatirmisti ve 100 tl civarinda kesmislerdi. Buna dikkat edin bence.

1334 Mesaj

Katılım Zamanı:
    9 Ekim 2013;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 1:22:27 

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Ziraati aradım 20 dk beklememe rağmen müşteri temsilcisi çıkmadı.Telefondan kapattırabiliyoruz dimi?

Elektronik onay belgesi zımbırtısını imzalamadıysan kapatamazsın, şubeye gitmen gerek

532 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı:
    12 Kasım 2004;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 1:23:54 

Kuveytturk diyorum sıcak fırsatçılar iyi bilir. Su an ki en sorunsuz banka

AlışVerişlerim:◄█► iceman76 (iPhone 3G 8GB) ◄█► BaDRuLe (Siemens höperlör) ◄█► kazim.erdemli (Neonode N2) ◄█► MaTRiX (X-SiM -- iPhone Kapak) ◄█► Murdoch (iPhone 3G 16GB) ◄█►black_fps (iPhone 3GS Beyaz) SATTIĞI TELEFON ÇALINTI ÇIKTI İSMİ ÇETİN IŞIK UZAK DURUN ◄█►

756 Mesaj
    Referanslar: 40

Katılım Zamanı:
    17 Eylül 2007;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 1:27:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Elektronik onay belgesi zımbırtısını imzalamadıysan kapatamazsın, şubeye gitmen gerek

Finansbankta imzalamadım öyle bişey ama telefonla kapattırdım.

Satış.yaptıklarım;@muratalper1987,@fleury,@muratsahin2003,@Adalet,@klavyeyefisildayanadam,@mjslash,@swapper,@stazy,@Schauder,@TornadQ,@sol.acik-,
    @SuCh,@çaylaq,@osmanhasimcan,@cbr500,@cagataybas,@curtis_j,@selo224,@kendirf,@bugraelver,@Ancyraa,@phobia,@benliharun,@FStarter,@talip333,
    @conur87,@mulanbu,@yusuf24,@ewci,@erkftp,@izzy76,@tdursun,@ufukefe,@hepsisaat,@kyturan1,@Novasiska,@PES_21_Murat,@soner001,@jingamin,
    @syruse,@sarampol,@boray1,@Mizan23,@nihattr

35 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    18 Haziran 2011;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 1:42:59 

Devlet kendi eliyle vatandaşını bankaya soyduruyor.

Yazık.

1334 Mesaj

Katılım Zamanı:
    9 Ekim 2013;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 1:43:07 

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Finansbankta imzalamadım öyle bişey ama telefonla kapattırdım.

İmzalamışsındır.

28 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    14 Ekim 2011;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 1:45:09 

Ya beyler biri beni aydinlatabilirmi ,az önce akbanki aradim çok eski bi hesap vardi onu kapattirdim telden ama tekrar aradim sesliyanit sisteminde hala bilgiler duruyor kayitli sekilde bu ne olaki?

21 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    20 Ağustos 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 1:45:55 

işte bu yüzden enpara

60 Mesaj
    Referanslar: 22

Katılım Zamanı:
    25 Eylül 2012;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 1:49:56 

http://www.zamanasimi.org/

bu siteyide kontrol etmeyi ihmal etmeyin arkadaşlar.olurda kenarda köşede unutulmuş hesaplar çıkabilir.hoş bu aç gözlüler para varsada silip süpürmüştür ama...bir miktar para ayırmıştım yapı krediye, 170 tl paramı hesap işletim ücreti diyerekten 1 senede sıfırladı.

8 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    10 Şubat 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 1:56:03 

Finansbankta kullanmadığım vadesiz hesabım var.İnternetten gelen para haricinde bişey yatırmıyodum,geçen hesabıma yatan paranın bir kısmı işletim ücreti diye çekilmiş.Bankayı aradığımda 3 ayda bir 29 tl çekildiğini söyledi.Ancak benden daha fazla para gitmişti,nasıl oluyosa daha eski zamanlarıda kapsıyomus.Yani bundan haberim olmasa ve hesabıma uzun süre para yatmasaydı,biriken faizle eve haciz gelirdi.Çünkü haberde vermiyolar böyle bir işlem hakkında.

1574 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    16 Ekim 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 2:09:44 

quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

sıkıntı olmaz derken???
    Akbank, eşimin Eski maaş kartına, içinde para olmamasına rağmen 250TL ek avans limit tanımlayıp, Hesap işletim ücretini içinden kesmiş ve Sanki o parayı biz kullanmışız gibi birde faiz işletmiş.
    Takip etmekte fayda var...

vay anasını atraksiyonlara bak herfilerin elinde olsa donumuzu alacak

2 teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor

28 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    14 Ekim 2011;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 2:15:05 

quote:

Orijinalden alıntı: djerdinc55

Ya beyler biri beni aydinlatabilirmi ,az önce akbanki aradim çok eski bi hesap vardi onu kapattirdim telden ama tekrar aradim sesliyanit sisteminde hala bilgiler duruyor kayitli sekilde bu ne olaki?

Yardim

1049 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    12 Nisan 2003;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 2:15:36 

enpara kartlarından da işlem ücreti alıcaklar mı onları da kapatalım mı ???

3513 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    20 Temmuz 2006;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 2:41:18 

adımıza olan hesapları görmenin kolay bir yöntemi yok mu ? örnek üzerimize kayıtlı hatları rahatlıkla görebiliyoruz kaç adet v.b

zamanında kredi kartı alıp kapattıgımız bankalarda hesaplarımız açık kalmış olabilir bunları bulmanın bir formülünü bilen varsa yardımcı olsun.

Kredi Kartı Yardımlaşma Bölümünü Ziyaret Etmeyenler Çok Şey Kaçırıyor.

210 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2013;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 2:54:54 

Enpara almaz. Sözleşmede yazmıyor. Adamların olayı bu zaten

Bu mesajda bahsedilenler: drhardware

95 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    26 Ağustos 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    10 Nisan 2014; 3:16:28 

Hesap işletim ücreti için tehdit mailini sadece Akbank gönderdi. Sanırım gazeteler bu maili haber yaptılar. Diğer bankalar için böyle bir durum şu an için yok, en azından hesabım olanlarda. Her birine telefonla sordum, hesapta para yoksa hesap işletim ücreti çekilmez dediler.

Ama, eğer Akbank'ta hesabınız varsa mutlaka kapatın. Hesaplar internet şubesinden kapatılabiliyor. Eğer hesapta bir ek para limiti varsa önce telefonla arayıp bu limiti iptal ettirdikten sonra internet şubesinden hesabı kapatmanız gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

140 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı:
    19 Eylül 2010;
    Durum:
    Forumda değil

10 Nisan 2014; 3:18:16 

garanti ve yapıkredi telefonla kapatılabiliyormu ?

Uzaklaştırılmış
    4 gün cezanın,
    3 gün 8 sa. 29 dk. kadarı kaldı.
    10 Nisan 2014; 3:52:26 

abi böyle aptal şey mi olurmuş
    açık duran hesabın kime ne zaararı olabilir ki? nasıl zararı var o hesabın bankaya?