- x
BANKA HESAPLARINI KAPATIN! (hesap ücreti)
458 Cevap24121 Görüntüleme29 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7 8      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

20 Mesaj
9 Nisan 2014; 18:45:35 

sizde hangi bankaların telefonla hangilerinin şube yoluyla kapattığını yazın ki en azından kimse boş yere banka kuyruğunda beklemesin :) özellikle son günlerde yapılan işlemler değerlendirilirse daha sağlıklı olur.. herkese teşekkürler..

171 Mesaj
9 Nisan 2014; 18:50:25 

quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

İyiyki bu başlığı bir arkadaş açmış ki bende 2008 den beridir aktif bir şekilde kullandığım ziraat bankası internet bankacılığı hesabıma girmişim. ŞAŞKINLIĞIM ŞUNDAN 6 yıldır her ay aktif bir şekilde konut kredimi gönderdiğim hesap numaram,ıbanım ve şubem bana haber verilmeksizin başka bir şubeye aktarılmış ve hem ıban numaram hemde hesap numaram değişmiş diğer hesabıda kapatıp ordaki parayıda bu yeni açılan hesaba aktarmışlar. bu nasıl bir banka anlayışı şoktayım. ben 3-5 gün sonra yıllardır yatırdığım bu ıban numarasına kredi mıktarını yatıracaktım ama hesap kapalı olduğu için kredi yatmamış olacaktı ve durduk yere mağduriyet yaşayacaktık. nasıl bir bankacılık anlayışı anlamış değilim bari değiştirdin aç bir telefonda bilgilendir müşterini değil mi.

Rezaletin daniskasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

695 Mesaj
9 Nisan 2014; 18:58:57 

Ben yeni gördüm konuyuda kafam karıştı kredi kartıni mi yoksa banka hesabıni mi yoksa ikisinide mi kapatmamiz lazım?

194 Mesaj
9 Nisan 2014; 19:02:46 

Ziraat bankası internet şubesine girdiğimde ssk rapor parasını yatırmış iyi hesap kapamadan çekeyim hemen şunu

:)

297 Mesaj
9 Nisan 2014; 19:03:03 

cep telefonu sorgulaması gibi keşke banka hesap sorgulaması olsa.zamanında açtırıyorsunuz unuttugunuz oluyor veya kapattık dıyorlar kapanmıyor.bu bankalara güven olmaz.kullanmadıgım bütün hesapları kapatmıştım.en zorda ingbanktaki hesaplarım olmustu.en az 2 sefer kapnadı denıldı 3. de olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 9 Nisan 2014; 19:04:04 >

Atlasjet, Borajet, Onurair, Pegasus, THY , Kamil Koç, Metro Turizm, Anı Tur, Barşan Turizm, Bosfor Turizm, Ets Tur, Gezinet, Gezinomi, İnttur, Jolly Tur, Kaya Otelleri, Metro Travel, Mika Tur/Tatilbudur.com , Odeon Tours, Setur, Tatil.com, Tatilsepeti.com, Touristica, Trek Turizm , Ykm Turizm,anadolu jet
Parafly kartımla yukarıda ki sitelerden alınacak her 100 TL ve üzeri uçak biletinize 20 TL ,otobüs bileti veya seyahat harcamanıza da 15 TL indirim yapabilirim.

56 Mesaj
9 Nisan 2014; 19:07:38 

Akbank'tan konu ile ilgili gelen mail aşağıdadır:

Sayın *** ***,

Aşağıda sıralanan hesaplarınız hareketsiz ve 04/03/2014 itibariyle bakiyesiz niteliktedir. Hesaplarınıza 26/04/2014 tarihinde 2013 II. Yarıyıl Hesap İşletim Ücreti yansıtılacaktır. Hesap İşletim Ücreti, Çatı/Nar hesaplar için 60 TL, diğer TL hesaplar için 55 TL, YP hesaplar için 15 EUR olacaktır.

Hesaplarınızı 26/04/2014 tarihine kadar kapatmanız halinde hesap işletim ücreti alınmayacaktır. Hesaplarınızı 444 25 25, Akbank Direkt İnternet, ATM'lerimiz ya da şubelerimiz kanalıyla herhangi bir ücret ödemeksizin kapatabilirsiniz.

Hareketsiz hesaplarınız: *** Şube **180 nolu TL hesap, *** Şube **144 nolu TL hesap, *** Şube **126 nolu TL hesap, *** Şube **277 nolu TL hesap

Hesap kapama ve muafiyet koşulları için, şubelerimizden ve www.akbank.com/hiubilgi sayfasından bilgi alabilir, yukarıda belirtilen kanallar aracılığı ile işlem yapabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Akbank

Cezalar yeterli olsaydı bu kadar suç işlenmezdi

45 Mesaj
9 Nisan 2014; 19:16:50 

Biraz önce TEB'i aradım. Dolar hesabını kapattı,TL hesabı kapatmadı. Son hesabı kapatma yetkisi şubedeymiş,şubeye gidilecekmiş

117 Mesaj
9 Nisan 2014; 19:19:19 

quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Bazi bankalardaki hesaplar internet veya telefondan kapatilaniliyor. Bazilarinda da subeye gitmek gerek. Mesela, teb subeye gidilmesi gerek. Vakifbank internetten kapatillabiliyor.

VAKIFBANK İNTERNET ŞUBSİNDEN KAPATILABİLİYORMU? İNANMAM!!!!

çok uğraştım kapatamadım be usta!

vakıftankın 444üne tlf açsam(2 saat sonra ancak ulaştım inatla) şubeye git diyorlar Şubeye gitsem 444ü ara diyorlar
ara ki Müşteri hizmetlerine ulaşabilirsen 2 saat bekletirler sinir krizi geçirtirler hantal ilanet banka vakıfbank

deli dumrul kol geziyoooorr
bankalar değnekçiliğe başladı! vadesiz içinde para olmayan inatla silmedikleri hesaplardan haram zıkkım para alacaklar!

gel de bu pangaları soyma! zaten suç işletmek ve suçu cezbeden kanunlar çıktığı memleketimde cezaevlerinde mahkum olmak: dışarda yaşamaktan daha lüx kat be kat iyi. ekmek elden su gölden.herşey ayağına geliyor. 152000 mahkum boşa mı içerde

214 Mesaj
9 Nisan 2014; 19:22:40 

quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

para olmayınca çekemiyorlar bişey yatırmamaya dikkat edin sıkıntı olmaz

Ondan sonra haciz dayarlar

PSN: drsemre

PS4/iPad2/Macbook Pro 13''/Blackberry

Golf7

2828 Mesaj
9 Nisan 2014; 19:53:10 

Daha once bir cok kez yaptigimda olmustu. Hatta simdi girip tekrar bakacam. Ama benim kapattigim hesaplar hep internetten actigim hesaplardi. Subeden actigim hesabi hic denemedim.

Edit: simdi denedim, kapatilabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoopi -- 9 Nisan 2014; 20:01:08 >

Bu mesajda bahsedilenler: vitriol

1239 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:00:48 

çek takası yaparken masraf alınmasın diye bana hesap açmışlardı kuveyttürkten onu da kapatmam lazım heralde 2-3 sene olmuştur ne arayan ne soran var gerçi

15 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:01:51 

quote:

Orijinalden alıntı: smurats

çek takası yaparken masraf alınmasın diye bana hesap açmışlardı kuveyttürkten onu da kapatmam lazım heralde 2-3 sene olmuştur ne arayan ne soran var gerçi

Kuvettürk normalde hesap ücreti almıyor hocam zaten

1239 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:05:50 

quote:

Orijinalden alıntı: hakses

Kuvettürk normalde hesap ücreti almıyor hocam zaten

eyvallah

2444 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:07:55 

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler en önemli soru Telefonla arayıp kapatabiliyor muyuz ? Kim kalkıp gidecek şimdi

garanti kapatmıyor finans kapattı değişik hepsi denemek lazım

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

395 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:16:57 

garanti ve finans internet subesinden kapatılabiliyor. Yapı Kredi icin şubeye gitmek gerekiyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

PSN: Hyde4ever_tr

531 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:20:51 

Paracard kapatılabiliyor mu hocam ? Kapatmasak içinde para da olmasa nasıl bi sorun olur ?

-Canon 650D
-Asus n550jv

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
33 gün cezanın,
16 gün 12 sa. 34 dk. kadarı kaldı.
9 Nisan 2014; 20:23:15 

böyle rezil bir uygulama ancak Türkiye gibi 3. dünya ülkesinde olurdu zaten, şaşırmamak lazım. Banka aktif olmayan hesabı otomatik olarak kapatsın, ne diye milleti uğraştırıyorlar, amaç vatandaşı soymak değil mi? Bu BDDK denilen kurum, bankaları denetlemek yerine bankalarla iş birliği yapıp vatandaşı nasıl soyarız diye hesap yapıyor! kullanılmayan hesaptan hesap işletim ücreti almanın mantığını biri bana açıklasın, böyle rezillik olur mu? bi kulağımızın arkası kaldı bilmem ne yapılmadık!! anasını satayım böyle memleketin!

5003 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:24:02 

quote:

Orijinalden alıntı: DrOetker

Paracard kapatılabiliyor mu hocam ? Kapatmasak içinde para da olmasa nasıl bi sorun olur ?

Hocam, paracard dediğin şey vadesiz bir hesaba bağlı banka kartı.

Alper ŞEN
KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y

1229 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:24:22 

Banka hesabını kapatmak için şubeye gidip dilekçe vermek gerekiyor. ING öyle yaptı. Kredi kartları direk telefonla oluyor ama hesaplar bu şekildeymiş. Zaten kendi hazır dilekçeleri de vardı imzalattılar yolladılar. Bir iki gün sonra kartı atm de denedim hesap bulunamadı şeklinde uyarı verdi kartı imha ettim.

253 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:25:05 

hesap kapatma büyük sorun olduğundan yakın bir zamanda pratik bir yöntem geliştirirler diye umuyorum. e-devlet ne diye var ve neden kullanılmıyor bu sorunu çözmede anlamış değilim.

531 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:33:13 

Yani kapattırmam gerekir mi

-Canon 650D
-Asus n550jv

7061 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:34:54 

quote:

Orijinalden alıntı: DrOetker

Yani kapattırmam gerekir mi

Kullanmıyorsan kapat gitsin doktor

1811 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:35:37 

Çogh iyi gidiyürdü halbüse yauv! (Öz be öz anadolu türkçesidir.Zorlamayınız, devreleri yakmayınız). Bir lobi vardı, neydi o?

15 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:50:52 

Tam 1 saattir akbankın müşteri temsilcisine bağlanamadım yuh artık ya.

1919 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:54:57 

hangi bankada hesabım var nerden öğrenebilirim?

10-15 sene önce açılmış 0 bakiye hesaplarım vardı...

1811 Mesaj
9 Nisan 2014; 20:56:57 

Onlar sizi bulacaktır. Mernis...

71 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:01:14 

al benden de o kadar. tam 45 dk oldu

Bu mesajda bahsedilenler: hakses

ACER 5024NWLMI
AMD TURION 64 ML-34 1800MHz
ATI MOBILITY RADEON X700 PCI EXP

253 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:02:46 

kredi risk raporu alin.onda hangi bankada ne hesabiniz var gorunuyor. hatta android icin bir defalik bu raporu ucretsiz veren program mevcut

FSP BLUESTORM II 500W - AMD Athlon II X3 440 (4.core open= Amd Phenom x4 B40) - MSI C45 - AMD 770 + SB710 DDR3 1666mhz - Samsung
HD321KJ SATA-2 320GB HDD - SAMSUNG DVDRW 18X SH-S182D - BENQ FP93VW 19" 5ms WIDE SCREEN LCD - CREATIVE T6100

886 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:06:47 

kkb raporunda bankadaki vadesiz hesaplar değil, kredi kartları ,kredili mevudat hesapları ve kredi hesapları görünür.

Bu mesajda bahsedilenler: integer

Lamba cininin "Dile benden ne dilersen" cümlesine "Canının sağlığı" cevabını verebilecek mahcup insanların hatırı için dönüyor dünya..

11693 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:07:24 

Bu resmen bankalara haksız kazanç sağlamak için çıkarılmış bir kanun....Kardeşim ben nerede ne hesabım var ne bileyim ?
İçi yıllardır boş olan hesaplardan ne para kesiyorsun ? Bari deki, son 1 yıl vs vs

Sanal bir hesap, ne yükü varmışda işletim ücreti kesecekmiş ? Neyi işletmiş ? İşe bak arkadaş...Buna tüketicilerin karşı dava açması lazım

Tüketici heyetlerine başvurmak gerekir bence...Böyle saçma iş olmaz...Milyonlarca hesap var belki kullanılmayan...10 milyon hesap olsa, 500 milyon tl yapar...Böyle birşey olabilir mi ?

253 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:11:45 

4442525 i aradim bankacilik islemlerini sectim. ayin 26 sina kadar islem gormeyen hesaplarinizi kapatmazsaniz islem ucreti alacagiz diyor. kapatmak icin 1 e basin dedi ama kapatmadi

FSP BLUESTORM II 500W - AMD Athlon II X3 440 (4.core open= Amd Phenom x4 B40) - MSI C45 - AMD 770 + SB710 DDR3 1666mhz - Samsung
HD321KJ SATA-2 320GB HDD - SAMSUNG DVDRW 18X SH-S182D - BENQ FP93VW 19" 5ms WIDE SCREEN LCD - CREATIVE T6100

886 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:15:22 

hangi bankada hesabımız var buna nereden bakalbiliriz gerçekten?

Mesela benim ing bank ve ziraatte hesaplarım vardı ama kapattırmak için dilekçe verdim bunlara. Belkide kapanmadı nereden bileceğim ben.

Veya bir bankada benim adıma hesap açıldı ?

E-devlet vb bir sistemden buna bakılabilmesi gerekiyor bence.

Lamba cininin "Dile benden ne dilersen" cümlesine "Canının sağlığı" cevabını verebilecek mahcup insanların hatırı için dönüyor dünya..

270 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:25:03 

iş bankası aidatları problemsiz geri yatırıyor müşteri hizmetlerini aramanız yeterli diğerleri hakkında bilgim yok

20 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:25:57 

akbank hesabımı internet şubesinden kapatayım dedim "borç/alacak kaydı mevcuttur" diye uyarı verdi hesabı kapatamadım.. telefonla aradım aynı uyarıyı okudu ve yine kapatamadım..şubeye gittim veznedeki adam kapatamadı.. gitti müdürle görüştü bişeyler yaptı birine gönderdi dilekçe aldılar ama onlarda anlamadılar..

sonra biz kapatırız dediler..tekrar geleyimmi dedim yok gerek yok dediler.. tabi ki bu sözlerine güvenmedim kontrol ettim hesap hala kapatılamamış..

böyle bir sorunla karşılaşan varmı varsa nasıl cözdü acaba??

4 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:29:23 

Kanun 28 Mayis'ta cikiyorsa hesabi son kapatma tarihi nasil 28 Nisan olur?Hurriyet'in editörü aşık herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 9 Nisan 2014; 21:29:56 >

158 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:33:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Aristeas

Maaşı bile elden alcam artık yemin ederim

eskiden babam maaşı elden alırdı ne bereketliydi o zamanlar.şimdi bizim maaş karta yatıyor ne bereket nede varlığını görebiliyoruz.çünkü para cebimize girmiyor uçup gidiyor..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

886 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:34:40 

iş bankasındaki vadesiz euro hesabımı netten kapatabiliyoruz sanırım.

Ama bunun kapandığını nasıl kanıtlayacağız sıkıntı var bu konuda

0 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:46:03 

Akbank, geçen ayın başında mail atıp bilgilendirme yapmıştı. Son tarih 26 Nisan diyordu. Bugünkü haberler 28 Nisan diye çıkmış. Hangisi doğru bilmiyorum. Ben Akbank'taki hesapları internet bankacılığı & telefon bankacılığı kapatabildim. Neyse kapatmak gerekiyor.

Bir de haberlerde yeni kanun falan filan demiş ama önceden de olan bir şeydi bu. tee bi ay önce yazmıştım. Buyrun bu da ilgili madde:

Kesintisiz olarak, en az 180 gün süreyle hareket görmeyen kredi kartları, vadesiz mevduat ve özel cari hesaplar hareketsiz hesap kabul edilir. Bu hesaplardan ücret alınmadan önce müşteriye 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın hesabı kapatma hakkının bulunduğu aksi takdirde bankanın ücret tahakkuk ettirebileceği ve/veya ürünü/hesabı/hizmeti kapatılabileceği hususunda bilgilendirme yapılır. Bu kapsamda yapılacak bilgilendirmelerde, 7’nci maddede belirtilen etkin yöntemler kullanılır.

http://paranya.com/banka-hesap-kapatma/

Neyse bazı bankalar dilekçe istiyormuş. Buraya daha önce yazdığım bir dilekçenin örneği kopyalıyorum, belki bir vatandaşın işine yarar:

Akbank Genel Müdürlüğü’ne;

Bankanızın, Ankara şubesinde bulunan 8264355 numaralı banka hesabımın kapatılması konusunda gereğinin yapılmasını arz ederim.

Can Balkan

İmza

26 Nisan 2014

TC Kimlik: 12345678912

Adres: Atatürk Cd. İnönü Sk. Bayar Apt. No:19 D:23 Çankaya – Ankara

Cep Tel: 0 532 213 45 67

http://paranya.com/bank...-kapama-dilekce-ornegi/

7061 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:46:57 

quote:

Orijinalden alıntı: integer

4442525 i aradim bankacilik islemlerini sectim. ayin 26 sina kadar islem gormeyen hesaplarinizi kapatmazsaniz islem ucreti alacagiz diyor. kapatmak icin 1 e basin dedi ama kapatmadi

Hocam bu bilgiyi yazdığın için çok teşekkür ederim.

Neden dersen şubeye gitmeden, kimseyle muhatap olmadan vadesiz hesabımı kapattım.

Bankacılık işlemlerine girince bahsettiğin uyarıyı okuyor ve hesabını kapatmak istersen 1 e bas diyor.

Kapattım kurtuldum tekrar teşekkürler

117 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:53:50 

Finansı aradım şimdi card finans nakit kartı kalmıştı açık olarak. Kredi kartını falan çok önceden kapattırmıştım. Hemen kapattılar uğraştırmadılar.

261 Mesaj
9 Nisan 2014; 21:58:40 

Akbank internet şubesinden kapatmaya çalıştım ,kapatmadı çünkü ek hesap tanımlanmış.

Uyarı Metni :

Hesabınızda artı para limiti tanımlıdır, hesap kapatma işlemi için lütfen 444 25 25'i arayınız veya şubenize başvurunuz.

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

457 Mesaj
9 Nisan 2014; 22:10:46 

benden garanti bankası 89 tl aldı. aksi taktirde mahkeme yoluna gideceğiz dedi.

mecbur kaldım ödedim.

eskiden maaş garantiden alıyordum açık kalmış, eve kağıt gönderdiler.

89 tl ödedim, garantiyi iptal ettim

799 Mesaj
9 Nisan 2014; 22:18:30 

quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Rezaletin daniskasi

Böyle birşeyin olması çok zor. Zira aktif olan bir hesap, hele ki bu kredi hesabı ise böyle bir işlem yapılmaması lazım. Bildiğiniz üzere Ziraatbankası yeni bir konsepte geçi ve artık birçok işlemi ATM ve İnternet bankacılığı gibi kanallardan yapılmasını istiyor. Hatta bu doğrultuda müşterileri zorluyor. Belli saatlerde fatura tahsilatı yapmama veya içeriden kredi kartı tahsilatı yapmama gibi.
Sizin yaşamış olduğunuz problem şundan kaynaklanıyordur, benimde başıma geldi çünkü, banka müşteri numaranız 2 veya daha fazladır. Mesela öğrencilik döneminizde 1234 nolu müşteri nosu size tanımlanmıştır. 5 Yıl sonra askerde size 4321 nolu yeni bir hesap açılmıştır ve bu nedenle 2 farklı müşteri no ortaya çıkmış oluyor. Banka bu tür müşterileri dönem dönem birleştirme işlemi yapıyor. Ama bu birleştirme rastgele değil, kurum çalışanı tarafından kontrol edilmesi gerekiyor. Boşta, kullanılmayan müşteri nosunu en çok kullandığınız müşteri nosu ile birleştiriyor. Ayrıca o sizin olmayan iban numaranıza para yatırdığınız zaman şuanki aktif olan müşteri numaranızın hesabına para aktarılır. Bildiğim kadarıyla manuel kontrol yapılıyor. Ama tabi olmasaydı daha iyi olurdu.

610 Mesaj
9 Nisan 2014; 22:23:38 

En Para hesabımı nasıl kapatabilirim? Bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

261 Mesaj
9 Nisan 2014; 22:27:36 

quote:

Orijinalden alıntı: connect201010

hesabı kapatmak için illa hesabın olduğu şubeye gitmek mi gerekiyor,
aynı bankanın başka şubelerinden kapama işlemi yapılabiliyor mu?

herhangi bi şube oluyo arkadaşım.tecrübeyle sabit.

para bir çok şeyi halleder.halledemediği şeyler için de, uygun pozisyon hazırlar.

7061 Mesaj
9 Nisan 2014; 22:34:48 

quote:

Orijinalden alıntı: effect68

En Para hesabımı nasıl kapatabilirim? Bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

0850 222 3663

Elim değmişken hepsini kapatayım dedin heralde hocam faiz lobisinin kartlarını parçalıyoruz

Kuveyttürk ve enparada hesap işletim ücreti yok panik yok sıkıntı yok

331 Mesaj
9 Nisan 2014; 22:38:34 

garanti de durum nedir, telefonla kapatma şansı var mı Şube şart mı

4112 Mesaj
9 Nisan 2014; 22:44:47 

Yapı Kredi ile

İş bankasından hesap katınca şubeden herhangi bir kağıt/belge alan varmı ?

dilekçeyi alıp çöpe atsa nasıl ispatlıyacağız?

1410 Mesaj
9 Nisan 2014; 22:49:10 

Ta kac yıl once Vakıfbank tan actirmistim is icin.hic aktif etmedim bile.artik subeye gidip benlik bi işiniz varmi diye sorayim.yazarim sonucu

Zaman değilmiş geçen ömürmüş anlamadık ...

261 Mesaj
9 Nisan 2014; 22:55:57 

quote:

Orijinalden alıntı: hakses

Tam 1 saattir akbankın müşteri temsilcisine bağlanamadım yuh artık ya.

çok rezil banka.çok..hatta rezil ötesi

para bir çok şeyi halleder.halledemediği şeyler için de, uygun pozisyon hazırlar.

281 Mesaj
9 Nisan 2014; 22:59:36 

Bu iş biçok vatandaşın canını yakacak.En çok bankalara yarayacak.Dilekçede versen,telefonda etsen ne yaparsan yap inatla kapatmıyor bazı bankalar.Allah bildiği gibi yapsın bu kan emicileri.Hiç mi vatandaş savunacak bir kurum yok bu konuda?

Cahillerle yaptığım her tartışmayı kaybettim!

153 Mesaj
9 Nisan 2014; 23:01:23 

1809 puandan yukarı alan varmı merak içerindeyim

217 Mesaj
9 Nisan 2014; 23:05:14 

Hangi bankada hesabım olduğunu bile hatırlamıyorum.
Üniversitede burs alırken 2-3 hesap açıldı
askerde hesap açıldı
maaş hesabı açıldı.
kredi kartı alınca ayrıca mevduat hesabı da açıyor bankalar.

elde avuçta ne var alacaklar herhalde.
faiz lobisi ve onu destekleyen devlet baba sağolsun.

213 Mesaj
9 Nisan 2014; 23:06:30 

bankalar işlemsizlik ücreti bile kesiyor .

Hayat devam eder.Acı,ekşi,tatlı,tuzlu.Sen inadına gül.Düşsede kafana uçak motoru..

1120 Mesaj
9 Nisan 2014; 23:14:38 

Yakında kendi hesabımıza para yatırmaya bile para keserler.Biz eşek oldukça semeri herkes vuruyor maşallah.

1 Mesaj
9 Nisan 2014; 23:22:00 

Bugün Denizbank hesabımı şubeye gidip dilekçe vererek kapattım. Hergün bir banka hesabı kapatmayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agabey_04 -- 9 Nisan 2014; 23:22:52 >

125 Mesaj
9 Nisan 2014; 23:28:06 

Bunların gözü cebimizdeki 3-5 kuruşta..

953 Mesaj