Şimdi Ara

Zopo zp998 - Alcatel one touch idol x+ - gm discovery elite hangisini nereden almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-Arkadaşlar bu üç cihaz arasında kaldım zopo zp998 ve alcatel idol x+ ön planda idi ama mediatek sürüm güncellemesi yapmıyormuş forumdan arastırdığım kadarı ile o yüzden gm elite yi de arastırmalarım arasında aldım sizde bu 3 cihazdan hangisini almalıyım ve neden ?
    2-Zopo yada Alcatel den birisine karar verirsem yurt dışında satan sitelerden almayı düşünüyorum onuda arastırdım aliexpress ve buyincoins sitelerini öneriyorlar ama buyincoins Türk temsilcileri ile görüşme yaptım Türkiye ye gönderimi bir süreliğine durdurmuşlar.Sizce ne yapmalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihengin -- 9 Nisan 2014; 12:08:36 >

• zopo turkiye geldi zaten ordan alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serce5

zopo turkiye geldi zaten ordan alabilirsin

Biliyorum geldi fakat mediatek güncelleme yapmıyor olması kafamı karıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihengin

quote:

ZOPO nun MT6592 işlemcili cihazlarına Android 4.4 gelecek hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Acar

quote:

quote:

ZOPO nun MT6592 işlemcili cihazlarına Android 4.4 gelecek hocam

sanırım siz zopo hakkında bilgi ve detaylara sahipsiniz.Zopo ürünlerinden hangisini tavsie edersiniz ve zopo nun zp1000 tr piyasasına girecek mi bilginiz var mı?
  • quote:

quote:

4.4 ün gelmesi ram kullanımını azaltarak düşük seviye cihazlarda da kullanabilmeyi amaçlamıştır.Yani kullandığınız 4.2 android sürümü varsa ve kasma,donma yoksa 4.4 e gerek yoktur.Size tavsiyem uygun ve güzel bir roma sahip cihaz bulmanız.Yurt dışından telefon alma devri neredeyse bitti.Kontroller çok sıkı.Bir tanıdığınız varsa ve getirecekse bu cihazlar arasındaki en iyi telefon ( en hızlı değil ) tcl idol x+ s960 dır.Kasa kalitesi,Ses kalitesi,Görüntü,pil,şıklık bakımından diğerlerinden bir adım önce.Bu telefon 5 inç diğerleri daha büyük ona göre

• quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

quote:

quote:

4.4 ün gelmesi ram kullanımını azaltarak düşük seviye cihazlarda da kullanabilmeyi amaçlamıştır.Yani kullandığınız 4.2 android sürümü varsa ve kasma,donma yoksa 4.4 e gerek yoktur.Size tavsiyem uygun ve güzel bir roma sahip cihaz bulmanız.Yurt dışından telefon alma devri neredeyse bitti.Kontroller çok sıkı.Bir tanıdığınız varsa ve getirecekse bu cihazlar arasındaki en iyi telefon ( en hızlı değil ) tcl idol x+ s960 dır.Kasa kalitesi,Ses kalitesi,Görüntü,pil,şıklık bakımından diğerlerinden bir adım önce.Bu telefon 5 inç diğerleri daha büyük ona göre

Bilgiler için teşekkür ederim.Dediğiniz modeli araştarıyım birde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.