Şimdi Ara

Avea taahhüt bitimi sonrası fatura?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar bu gerizekalı avea müşteri hizmetleri çıkamadı işin içinden...

avea 12 aylık data jet hattı taahhütü bugün bitiyor,yeni döneme ait fatura kesimim yarın
    (lakin yeni dönemde fiyat arttığı için devam etmek istemiyorum)
    benim yarınkı faturayı hiç kesilmeden ödemeden aveayı terketme yolum nedir bilen var mı?

Allah bu aveanın müşteri hizmetlerinin belasını versin

numara taşısam en az 5 gün sürecek 5 gün için 1 aylık fatura çıkaracaklar hat iptal ettirsem 7 günde iptal edecekler yine fatura çıkaracaklar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi search in vain -- 9 Nisan 2014; 9:57:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: netmania

ya arkadaşlar bu gerizekalı avea müşteri hizmetleri çıkamadı işin içinden...

avea 12 aylık data jet hattı taahhütü bugün bitiyor,yeni döneme ait fatura kesimim yarın
    benim yarınkı faturayı hiç kesilmeden ödemeden aveayı terketme yolum nedir bilen var mı?

numara taşısam en az 5 gün sürecek 5 gün için 1 aylık fatura çıkaracaklar hat iptal ettirsem 7 günde iptal edecekler yine fatura çıkaracaklar..

Tarife değişikliği yap.Faturasiz â geçişte 20 tl ücret vardı.Faturalı tarifelerden en ucuzuna yada paket yerine konustugun kadar öde gibi bir tarife varsa ona geç sonra istediğin operatöre geçersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel93

quote:

Orijinalden alıntı: netmania

ya arkadaşlar bu gerizekalı avea müşteri hizmetleri çıkamadı işin içinden...

Tarife değişikliği yap.Faturasiz â geçişte 20 tl ücret vardı.Faturalı tarifelerden en ucuzuna yada paket yerine konustugun kadar öde gibi bir tarife varsa ona geç sonra istediğin operatöre geçersin.

peki bugün tarife değişikliği yapılsa en erken yarın geçecek yeni tarifeye öyle değilmi, fakat bu geceden sonra 12 de fatura kesilmeyecekmi yine o halde?

• ya kardeşim bu avea hiçmi yetiştirmez bu müşteri temsilcilerini arkadaş sinir krizi geçirtir bunlar adama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.