Şimdi Ara

iOS 8 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iOS 8 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı

2 Haziran tarihinde başlayacak olan WWDC 2014 konferansına geri sayım başlarken, konferansta tanıtılması beklenen iOS 8 işletim sistemi ile ilgili de sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Jonathan Ive'nin tasarım çizgilerini aynen devam ettirmesi beklenen iOS 8 işletim sisteminin ağırlıklı olarak sağlık ve fitness tarafında yeni özellikler kazanacağı belirtiliyor. Sistemin kod adı da Okemo olarak belirlenmiş.

iOS 8 ile gelecek en önemli yeniliklerden birisi Healthbook olacak. Kişisel ve fiziksel kondisyonunuz ile ilgili hemen herşeyi takip edecek olan uygulama ayrıca acil durum kartı da barındıracak. Bu kartlarda kan grubunuz, yaşınız, ağırlığınız, aldığınız ilaçlar gibi temel bilgiler olacak ve acil müdahaleye gelen ekibe kolaylık sağlayacak.

İlk başlarda oldukça sıkıntı yaşayan ve tercih oranı dibe vuran Apple haritaları artık rakiplerinden geri kalmayacak seviyeye çıktı ve iOS 8 ile birlikte önemli geliştirmelere sahne olacak. Bunlar temel harita verilerinde, ilgi noktalarında ve grafiklerde meydana gelecek. Ayrıca toplu taşıma güzergahlarının da bu güncellemede sisteme eklenmesi bekleniyor.

iOS güncellemesinde beklenen diğer yenilikler ise LTE üzerinden ses aktarımı desteği, bağımsız bir iTunes Radio uygulaması, mesajların belirli bir süre sonra silinmesi seçeneği, bildirim merkezi sekmelerinde değişiklik, daha hızlı sistem ve kamera performansı şeklinde sıralanıyor. 

• Anlaşıldı, Ekrem, herkesten önce iOS 8'e geçecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple iki üç uygulama için sürümün adını 7 den 8 yapıyorsa ben burada Microsoft'u tebrik ederim.Çünkü wp'ye 100 den fazla özellik gelmesine rağmen sürüm 8 den 8.1 oldu.Bu da wp'ye daha birçok yeniliğin geleceğinin kanıtıdır...

• quote:

Orijinalden alıntı: sniko1

Apple iki üç uygulama için sürümün adını 7 den 8 yapıyorsa ben burada Microsoft'u tebrik ederim.Çünkü wp'ye 100 den fazla özellik gelmesine rağmen sürüm 8 den 8.1 oldu.Bu da wp'ye daha birçok yeniliğin geleceğinin kanıtıdır...

Daha yeni sürümün tam olarak nelerle geleceği belli olmadan ön yargılı konuşmamak gerek.
    Ayrıca yeni sürümün adının ios 8 olacağı bile kesin değil.7.2 olur belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple en sonunda bana da ıphone aldıracak..
  • Healthbook ve birkaç küçük gelişmeyle nasıl rakiplerinden geride kalmayacak seviyeye çıkıyor? Doğru düzgün bir gelişme yoksa iOS 7.X şeklinde çıkarsınlar şu güncellemeyi. İnsanları heyecanlandırmaya gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat ediyorumda ios 7 ile beraber kendi ayagina sikti apple..bagzen otobuste 4s goruyorum iphone 5s ten hizli acilip kapaniyor ..tabikide eklemesi gerekenler wardi ama bu yolla degil ...stabiltye para weriyorduk oda gidince neye wericez cozemedim

• Umarim Performanstaki degisiklik bekledigimiz gibi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok az yenılık var. Adı ios8 olmamalı

• apple işi çözmüş bakıyor samsung aynı telefonu çıkarıyo s5 diyo ee diyo bende aynısını yapim ekranı büyütim adına iphone 6 diyim nası olsa alan tüketici kesimi var. niye çok para harcim ar-ge ye...

• Zaten eklenebilecek ne kaldı ki? Telefon uçsun mu, onu mu bekliyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Cok az yenılık var. Adı ios8 olmamalı

Ilk iOS tan iOS 6 ya kadar da böyleydi bu değişmeme olayına onceden alışmış olman lazim

• hep beraber goreceğiz, bu Okemo, bi bOkemo benzeyecek mi benzemeyecek mi :D
  • İsme çok takılmamak gerekir diye diyorum. 8 olur 10 olur farketmez. Bize ne sunduğu önemli olan.

• Biz türkler doymak nedir bilmeyen bir milletiz gerçekten. Hep daha çok daha çok, ama oturduğumuz yerden....

• apple'dan bisey olmaz.batmaya mahkum.

• bence bu özellikleri İOS 7 ye güncelleme getirerek getirmeliler ios 8 daha şaşırtıcı olmalı..
  • çok büyük yenilikler apple ucundan ucundan vermeye devam ediyor

• Apple iyi gidiyor bence

• ios kactı hatrlamiyorum, appstore da surekli sifre girmemeyi yenilik diye sunmuslardi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.