Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Tablet Marka #OnePlus
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kilbox -- 21 Ağustos 2014; 23:45:30 >

• Hocam gecen ay 15 ay garantili ayni cihazi 600den zar zor sattim. Bilgin olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm..
  • Hocam hayırlı satışlar ama cihazın faturası ve garantisi olmadığı halde fiyat yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

Hocam hayırlı satışlar ama cihazın faturası ve garantisi olmadığı halde fiyat yüksek.

Olurmu hocam , her bakımdan 4 ten daha iyi olan iphone 4s i 100 tl fazlasına alabilmek varken sırf ios 6 diye garantisiz iphone 4 600 lira çok ucuz bile.Zaten iphone 4s ios 7 de hiç stabil değil. Kasım kasımda kasılıyor.
  • pm...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntonioMontana -- 24 Nisan 2014; 2:40:27 >
  • Sıfır Iphone 4 8gb ios 6 zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Hocam gecen ay 15 ay garantili ayni cihazi 600den zar zor sattim. Bilgin olsun.

Kardeş o fiyata nasil zor sattin ilanını göremedim ben

• http://forum.donanimhaber.com/m_88066885/f_//tm.htm#88066885 burdaydı hocam bunun yanında bi konu daha vardi sanırım satış ilanım hatta :) 550 den veriyordum az kaldı neyseki 600 den satabildim.
  • fiyatı takip edelim.
  • Fiyat takip

• pm
  • hocam yanlış anlama ama sırf ios 6 diye garantisi olmayan bir cihaza 600 lira verilmez 700 liraya ip 4s ler kaynıyor neyyse hayırlı satışlar
  • ALMAK İÇİN PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwyne -- 12 Mayıs 2014; 14:46:06 >
  • Pmler Cevaplandı.
  • hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwyne -- 13 Mayıs 2014; 16:52:04 >
  • Ürün Satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.