Şimdi Ara

G500s mouse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar logitech G500s mouse almayı düşünüyorum sizce iyi bi mousemidir vede en uygun fiyata nerede bulabilirim?

• Gayet iyi bir mousedır g500deki sorunlarda düzelmiş, ayrıca eliniz büyüksede tam oturur, öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ops -- 9 Nisan 2014; 0:24:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • youtube'dan kullanıcı incelemesi videolarını izleyin, en doğru kararı vermenizi sağlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorunlar derken ne tür sorunlar vardı vede dayanıklı bi mousemi benim için en önemli unsur
  • bide sizce 160 tlye değer bi mouse mi?
  • 160 tl olmamasi lazim ben dolar yuksek oldugu zamanlarda 131tlye almistim vatanbilgisayardan, suan dolar dustu %30da daha uyguna alabiliyor olmaniz lazim.Mouse ile ilgili olarak ben gayet memnunum ele tam oturuyor eliniz buyukse tercih edebilirsiniz.

• vatan bilgisayar fiyatı 152 tl gösteriyor bide elim o kadar fazla büyük değil logitechin 40 liralık kablosuz mousesi küçük geliyor ama bu yüzden bu mouse yi tercih ettim ayrıca ne kadardın kullanıyorsun bu ürünü
  • Elin küçük değilse alabileceğin en iyi mouselardan biri.

http://www.hizlial.com/logitech-g500s-gaming-laser-mouse-910-001153/10317295
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairay

vatan bilgisayar fiyatı 152 tl gösteriyor bide elim o kadar fazla büyük değil logitechin 40 liralık kablosuz mousesi küçük geliyor ama bu yüzden bu mouse yi tercih ettim ayrıca ne kadardın kullanıyorsun bu ürünü

Dostum vatan vilgisayarda %30 indirim oluyor genelde haftasonları, ve fiyati 121 TL ye düşüyor, o zaman alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ops -- 9 Nisan 2014; 19:20:29 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • şu an logitech m185 mouse kullanıyorum bu elime küçük geliyor m185 e oranla ne akdar büyüklük farkı olabilir?
  • quote:

şu an logitech m185 mouse kullanıyorum bu elime küçük geliyor m185 e oranla ne akdar büyüklük farkı olabilir?

Hocam m185le arasında büyük bi fark var, elinizi tam açtığınızda ve m185in üstüne koydugunuzda, m185kayboluyor g500s ise gayet büyk, elini tam oturur.

• quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

160 tl olmamasi lazim ben dolar yuksek oldugu zamanlarda 131tlye almistim vatanbilgisayardan, suan dolar dustu %30da daha uyguna alabiliyor olmaniz lazim.Mouse ile ilgili olarak ben gayet memnunum ele tam oturuyor eliniz buyukse tercih edebilirsiniz.

+1 Bende 130 tl ye almıştım vatandan gayet dayanıklı ve ele oturuşu falan çok güzel ayrıca ağırlığını istediğin gibi ayarlaya biliyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son bi sorum daha olucak dpi ayarlaması vede 10 ayarlanabilen tuşu neresinde :D
  • Kairay K kullanıcısına yanıt
    dpi ayar tuşunu istediğin tuşa ayarlayabilirsin. sen sanırım 8 saydın 2 tuş da tekerlek üzerinde sağa ve sola hareket ettirerek kullanabiliyorsun
  • her şey için teşekkür ederim 2 hafta sonra alıyorum mouseyi inşallah memnun kalırım
  • Bende g500s kullanicisiyim
    G500 de cift tiklama sorunu cikinca ucretsiz gondermislerdi
    Buyuk eller icin uygun ve fps oyunlarinda tepkimesi cok iyi
    En son firmware ile tam olarak oturdu mause

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 3 yıllık league of legends oyuncusuyum açıkçası G500s i lol için istiyorum
  • arkadaşlar vatan bilgisayarda 219 tl gösteriyor hafta sonu %30 indirimle 154 tl olmuş en son siz ne zaman aldınız?
  • quote:

arkadaşlar vatan bilgisayarda 219 tl gösteriyor hafta sonu %30 indirimle 154 tl olmuş en son siz ne zaman aldınız?

Vay çakallar, normal fiyato 154, %30lu fiyati 121 idi gecen hafta

• bu hafta 154 gösteriyo yanlışlık mı oldu yoksa dediğin gibi çakallık mı yapıyolar?
    http://www.vatanbilgisayar.com/g500s-gaming-mouse.html
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.