Şimdi Ara

DH+ Nisan Sayısı Yayında!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• DH+ Nisan Sayısı Yayında!

DonanımHaber imzasını  taşıyan dijital dergimiz DH+ Nisan sayısı'nda yine dopdolu bir içerik ile karşınızda. Üstelik bu kez Android desteği ile birilikte.

DH+'ın Nisan sayısında giyilebilir teknolojiler konusunda Android'in geleceğini teminat altına alan Google'ın Android Wear projesi için geniş ölçekli bir dosya konusu hazırladık. Üreticilerin Google Wear eksenindeki planları ve işletim sisteminin geleceğine iç sayfalarda ışık tutuyoruz.

Vizyona girmeye hazırlanan dört yeni filmin yanı sıra henüz çekim aşamasında olan iki yeni filmden bahsediyoruz. James Cameron'ın ve kurgu sinemasının en önemli örneklerinden olan Terminator serisi, bu kez distopik gelecekten geçmişe uzanan bir öykü ile sinemasevelerle buluşacak. 2015 yılında vizyona girmesi beklenen bu filmin ardından yine aynı yıl çıkacak olan Star Wars: Episode VII hakkında da önemli tüyolar sizleri bekliyor.

Otomobil sayfalarındaysa Downsize motorlara ilişkin özel bir yazı derledik. Değişen teknolojilerle birikte artık daha fazla tercih edilmeye başlanan bu motorlar için oluşmuş ön yargıları yıkacak bir yazıya hazır olun. Galeriler ile zenginleşen otomobil sayfasında ayrıca D segmentinin iki başarılı ismi karşı karşıya geldi. Volkswagen Passat ile Opel Insignia'yı bizzat test ettik.

Android, iOS ve Windows Phone için derlenmiş 24 oyun ve uygulama, dünyanın en gelişmiş savaş uçağı olan ve Türkiye'nin de yer aldığı 397 Milyar Dolar'lık F-35 projesinin yazılımsal bir hata sonucu yaşadığı gecikme, Apple iBeacon ve daha bir çok özel konu, Nisan sayısında sizlerle!

DH+’ı AppStore’dan iPad'e, iPhone'a ve iPod Touch’a aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Henüz bazı cihazlarda küçük aksaklıklar olsa da Android uygulamasını da aşağıdaki bağlantıdan yükleyebilirsiniz.

• Android için hayırlı olsun bakalım. Bu sayıdada Android desteği vermeseydiniz vallahi olay çıkacaktı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NorthShield -- 8 Nisan 2014; 11:44:21 >
  • e pc için olan nerede

• Asus memopad hd7 tabletime indirdim dergilere tıklayıp indir dediğimde indirmiyor hiç birini algılamıyor uyarı bile vermiyor bu srunu çözebilirmisiniz

• İndirmede bir sorun yok aslında ama arkaya atıp uygulamayı tamamen sonlandırıyor olabilir misiniz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet. -- 8 Nisan 2014; 13:53:59 >
  • Ben bu dergi olayını anlamadım. Şimdi bu dergi yalnızca dijital mi yoksa basılıyor mu ? Basılıyorsa gidip alalım bi faydamız dokunsun.

• Çok soru var cevaplayan yok.
  • bu derginin donanım haberle ne alakası var?Donanım haber mansetleri passat android ve star wars...

• Basılmıyor sadece dijital olarak yayında. Şimdilik iOS ve Android temelli cihazlardan okuyabilirsiniz.
  • Teşekkürler
  • Bence indireceğim derginin boyutunun belirtilmesi gerekli

• android sürüm geldi şimdi de windows phone istiyoruz

ayrıca bir de pdf halinde pc sürümü olsa fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

Ben bu dergi olayını anlamadım. Şimdi bu dergi yalnızca dijital mi yoksa basılıyor mu ? Basılıyorsa gidip alalım bi faydamız dokunsun.

bildiğim kadarıyla sadece dijital

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun bakalım.
  • bence iyi olmuş app biraz daha inceleyelim bakalım

• Windows Phone için ne zaman çıkacak ? bizim başımız kel mi ????

• Wp platformuna da bekleriz. :)

• Pdf yapıp dağıtın işte ne diye kasıyorsunuz ki uygulamalarla.

Ayrıca ben bu derginin reklamı için kaç kere daha "bir daha gösterme" seçeneğine tıklamak zorundayım? Sıktı vallahi artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh oh dolu dolu bir içerik olmuş, Android'e gelmesine de çok sevindim..
    Etkileyici bir Nisan ayı kapağı olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.

İndirmede bir sorun yok aslında ama arkaya atıp uygulamayı tamamen sonlandırıyor olabilir misiniz acaba?

hayır uygulama hiçbir tepki vermiyor bütün dergilere dokunarak indir dedim yine tepki yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.