Şimdi Ara

[SATILIK]Sapphire R9 280X Dual-X OC 3G (11221-00-40G) 540TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sapphire R9 280X Dual-X OC 3G (11221-00-40G)
    Fiyat 540 tl
    Full kutu, fatura garanti, garanti bitişi 2016

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan_95 -- 3 Eylül 2014; 16:41:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dogan_95

Sapphire R9 280X Dual-X OC 3G (11221-00-40G)
    http://www.sanalpazar.com/users_area.php?page=selling§ion=open
    Güvenli alışverişi tercih etmeyip forum aracılığı ile almak isteyenler sanalpazar komisyonunu düşüp fiyat teklifi yapabilirler.
    Kartlarda hiçbir sıkıntı yok teslim aldığınız gün para onayı vermeyin test edin sorun çıkarsa geri gönderin kabuldür, ürüne güveniyorum, şunda bile kullandığım kart zaten

linkte bi hata var hocam. sanırım kullanıcı panelinizdeki linki eklemişsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhazer -- 8 Nisan 2014; 13:41:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

quote:

Sapphire R9 280X Dual-X OC 3G (11221-00-40G)
    http://www.sanalpazar.com/users_area.php?page=selling§ion=open
    Güvenli alışverişi tercih etmeyip forum aracılığı ile almak isteyenler sanalpazar komisyonunu düşüp fiyat teklifi yapabilirler.
    Kartlarda hiçbir sıkıntı yok teslim aldığınız gün para onayı vermeyin test edin sorun çıkarsa geri gönderin kabuldür, ürüne güveniyorum, şunda bile kullandığım kart zaten

linkte bi hata var hocam. sanırım kullanıcı palenizdeki linki eklemişsiniz.

tamamdır sağolasın, düzelttim
  • miningmi kartlar..ram markaları nedir.
  • Evet mining yapıldı, son 2 haftadır tümü başka PC lerde BF4 oynamada kullanılıyor, satılana kadar da kullanılacak, mining sormandaki amaç fan sesi ise hiç bir değişiklik yok ilk aldığım günden beri. zaten böyle bişede değişim hakkı kazanıyorsunuz. Garantisi bolca var, dert etmenize gerek yok, miningde scrypt kullanıp "-I 13" parametresi ile kullananlar kartları çok zorladığından arızalanabiliyordu, ben ultracoin kazıyordum yani nScrypt, ve "-I 12" den yukarı izin vermiyordu, bu sebeple kartları zorlamadı ve servislik bir durum oluşma imkanı kalmadı, başka sorularınız varsa gün içerisinde cevaplamaya çalışacağım.
  • Cok guzel kart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı güncelledim , satın alma seçeneği ekledim
  • quote:

Evet mining yapıldı, son 2 haftadır tümü başka PC lerde BF4 oynamada kullanılıyor, satılana kadar da kullanılacak, mining sormandaki amaç fan sesi ise hiç bir değişiklik yok ilk aldığım günden beri. zaten böyle bişede değişim hakkı kazanıyorsunuz. Garantisi bolca var, dert etmenize gerek yok, miningde scrypt kullanıp "-I 13" parametresi ile kullananlar kartları çok zorladığından arızalanabiliyordu, ben ultracoin kazıyordum yani nScrypt, ve "-I 12" den yukarı izin vermiyordu, bu sebeple kartları zorlamadı ve servislik bir durum oluşma imkanı kalmadı, başka sorularınız varsa gün içerisinde cevaplamaya çalışacağım.

Hocam hiç kendini zorlama açıklama yapmak için,
    bu arkadaş günlerdir her başlığa böyle şeyler yazıyor. alıcı değil, muhabbet peşinde orası belli.
    PM'den kendi söylediğine göre araştırma yapıyormuş :)

Bana satmaya çalıştığım kartım için screenshottan tut, kimsenin sormadığı ASIC puanı, artifactle karşılaşıp karşılaşmadığımı, ram markasını, gpu z görüntüsü gibi binlerce gereksiz soru sordu.
  • Neyse Bitcoin 350$ dan 560$ lara fırladı ve dünyada kabul görmeye devam ediyor, sanırım satmama gerek kalmıyacak, zaten ölü fiyatına
  • umutavcı nickli arkadaşımız almaktan vazgeçtiği için satış devam etmektedir, fakat bir süre satmayacağım başlık güncellenene kadar satış yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan_95 -- 4 Haziran 2014; 21:24:42 >
  • Satışa açık, fiyat güncellendi
  • Güzel kart Fiyat performans isteyenler kaçırmasın.
  • güzel bir kart fiyat uygunmuş, satıcı güvenilir, ihtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasın derim
  • Kart duruyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.