Şimdi Ara

Aliexpress den yurt dışından telefon getirmek Lütfen Bir Bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben aliexpress sitesinden normal olarak elektronik olmayan bir kaç alış veriş yaptım şimdi telefon getirtmek istiyorum note 3 yada htc one m7 malum ülkede gümrük sorunu son günlerde baya bir sorun olmaya başladı telefon geçiren nerdeyse yok denecek kadar az. Herkes bir çıkış yolu arıyor Benim size sormak istediğim ;

Bu telefonu geçirmek için daha çok deneyecek yolumuz kalmadı gibi ama bilen yada bilgisi olan arkadaşlara bir konu sormak istiyorum.

Benim K.K.T.C ( Kıbrıs ) da bir arkadaşım var ben telefonu onun adına istesem acaba orda gümrük ile ilgili aynı sıkıntı ordada varmı yoksa A.B. standartlarında olduğundan problem yaşayıp yaşamayacağımı soracağım.

Bilgisi olan varsa bilgi verirlerse sevinirim.

• Bu konu ile ilgili bilgi verecek kimse yokmu acaba
  • K.K.T.C. ye yollayıp ordan getirtmek mantıklı fakat K.KT.C de zaten telefonlar ucuz :) çin telefonu almaktansa sony samsung yada htc yi ucuz fiyata alıp getirte bilirsin tabiki pasaport kaydı şart mediatek işlemcisi yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etaskiner

Ben aliexpress sitesinden normal olarak elektronik olmayan bir kaç alış veriş yaptım şimdi telefon getirtmek istiyorum note 3 yada htc one m7 malum ülkede gümrük sorunu son günlerde baya bir sorun olmaya başladı telefon geçiren nerdeyse yok denecek kadar az. Herkes bir çıkış yolu arıyor Benim size sormak istediğim ;

Bu telefonu geçirmek için daha çok deneyecek yolumuz kalmadı gibi ama bilen yada bilgisi olan arkadaşlara bir konu sormak istiyorum.

Benim K.K.T.C ( Kıbrıs ) da bir arkadaşım var ben telefonu onun adına istesem acaba orda gümrük ile ilgili aynı sıkıntı ordada varmı yoksa A.B. standartlarında olduğundan problem yaşayıp yaşamayacağımı soracağım.

Bilgisi olan varsa bilgi verirlerse sevinirim.

Hocam ayni durumdayim kıbrıs denilen yer kuzey ve guney olarak ayri ayri gecmiyor muhallesef peki adresi nasil vericem bilgin varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.