Şimdi Ara

AVEA HATTIMA YÜKLEDİĞİM TL 'LERİ KENDİ KENDİNE SIFIRLANMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3 aydır diger faturalı gsm hattımı kullanıyorum, 3 aydır avea hattıma TL yüklemedim. bu gün avea faturasız hattıma 20 TL yüklettirdim

sonra gelen ilk mesaj 'Hattınız için devlete ödenen 1.35 TL telsiz kullanım ücreti tahsil edilmiştir''

2. mesaj yine: ''Hattınız için devlete ödenen 1.45 TL telsiz kullanım ücreti tahsil edilmiştir''

3. mesaj ''Hattınız için devlete ödenen 1.35 TL telsiz kullanım ücreti tahsil edilmiştir''

4. mesaj da ise hiç bir yeri arayamadığım 20 TL' nin
    bittiği gösteren msj geldi '' Liralarınız Kısa sürede bitecektir yükleme yapınız ''

ve telefon ekranımda ki bakiye O (SIFIR)TL

avea denen meymenetsiz öperatörün böyle bir saçmalığınla karşılaşan oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magancı -- 7 Nisan 2014; 19:45:23 >

• Musteri hizmetleri ne diyor bu ise? Arayip sordunuz mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratai kullanıcısına yanıt
    aradım ama ulaşmak mümkün değil, şikayet var'' şikayetımden sonra geri dönüldü.

devlete ödenen 3 aylık 4.5 tl kesintiden den sonra, kalan 15.5 TL , internet kullandığımdan dolayı bittiği söyledi, 1 dakika içinde whatsup dan bana gelen 5 msj ile nasıl 15.5 Tl lik interne kullanmış olabilecegimi sordum? düzgün bir cevap veremediler..

her yone 150 pakedini seçecektim, 1 aylık 1Gb internet ücreti 20 TL iken sen kalk 1 dk içinde 15.5 TL lik internet ücreti kes.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • yusuf arkadaşımiz doğru söylüyor. 3 aydır tl yüklemedigin için hattından tk ücretleri kesilmiş. Sık kullanmıyorsan standart tarifeye geçin hocam. Ayrıca akıllı telefon kullanıyorsanız internete bağlanmış olabilir yada 2 ay önce paket yapıp otomatik yenilenmesini iptal etmemiş olabilirsin. En doğru çözüm online işlemlere girip tl hareketlerine bakmanız yada müşteri temsilcisinden ayrıntılı bilgi almanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anlatamadım galiba, 1 dk içinde 15.5 TL lik internet nasıl kullanılıyor ? 3 msj geliyor, sonra şukadar internet bedeli 15.5 TL diyor. sonra bakiye sıfır diyor. hizmet almadan hizmet bedeli gidiyor.
  • Tskerler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.