Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32543255325632573258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buyrun buradan indirebilirsiniz stock factory firmware http://yesilcin.com/n910cq-galaxy-note-4-n910cxxu2dpe2-turkiye-601-factory-firmware-4-dosyali-t34408.0.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmoplus

Benim tavsiyem 4 dosyalı Türkiye 6.0.1 romunu yüklemeniz yönünde gene de siz bilirsiniz...

bi link varmı onun için ?

veya resimli anlatım gibi. İşyerinde indirip evde kurayım telefonuma.
  • Samsung hala güncelliyor 6.0.1 i PF4 çıkmış ben 6 verir orda kalır sanıyordum.

6.0.1 i yeni yükleyecekler son çıkan pf4 versiyonunu indirsin sammobileden.

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N910C/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 22 Haziran 2016; 21:52:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wagenhaus

merhaba, marshmallow güncellemesi sonrası fotoğrafların bulunduğu klasörler çift oldu. örneğin kamera, WhatsApp vs. birleştiremiyorum, çözümü bilen var mı acaba?

Telefon ana klasör olarak hangisini belirlediyse diğer klasördeki tüm resimleri ötekine taşı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 32 GB S6 veya S6 Edge ye geçilir mi ne diyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: R-sqL

Arkadaşlar 32 GB S6 veya S6 Edge ye geçilir mi ne diyorsunuz ?

İlla üst modellere geçiş yapacaksanız note 4 ten 'sadece kısa bir süre sonra' çıkmış bir cihaza geçmenizi önermem, çünkü yapacağınız masrafa değmez, s7 ya da 2-3 ay daha sabredip yeni çıkacak note serisine geçmenizi öneririm. Çünkü telefon baya iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professor X -- 23 Haziran 2016; 0:04:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

Samsung hala güncelliyor 6.0.1 i PF4 çıkmış ben 6 verir orda kalır sanıyordum.

6.0.1 i yeni yükleyecekler son çıkan pf4 versiyonunu indirsin sammobileden.

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N910C/

hocam Changelist aynı bu güncellemenin ne artısı olabilirki ?

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Hocam iphone almaktan tamamen vazgeçtim note 4. Alıcam S5 de arka planda 3 tane uygulama açıkken telefon baya takılıyordu. Note 4 de 3 gb ram var aynı sıkıntıyı yaşar mıyım?

• Yani S5'e göre o 3 gb ram ve exynos işlemciyi hisseder miyim?

• Professor X kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında masrafa girmeden, S6 ile kafa kafaya s6 edge yede biraz fark vermeyi düşünüyordum

• Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Hata düzeltmeleri olabilir, yeni özellik gelmemiş veya değişen özelliği yoktur ama örneğin ekran görüntüsü alırken yazılım kodlarından birindeki bir hata yüzünden takılıyor veya gereksiz pil harcıyordur, o hata düzeltilmiştir.
    NOT:bildiğimden değil varsayım ile konuşuyorum

• quote:

Hocam aslında masrafa girmeden, S6 ile kafa kafaya s6 edge yede biraz fark vermeyi düşünüyordum

Bir de büyük ekrana alıştın, küçük ekrana geçiş yapma durumu var, onu da göz önünde bulundurup seçimini yap o halde kardeşim. Aslında S6 Edge Plus daha iyi olurdu Note 4 e daha yakın boyutları
  • Professor X kullanıcısına yanıt
    Bugün elime bir iPhone 5S aldım oyuncak gibi geldi valla hocam, farkında olmadan bayağı alışmışım Note 4 ün boyutuna

• quote:

Bugün elime bir iPhone 5S aldım oyuncak gibi geldi valla hocam, farkında olmadan bayağı alışmışım Note 4 ün boyutuna

Arada bir bende ip4'ü elime alıyorum müzik dinlemek için vs..

Nasıl kullanmışım bilmem
  • Finger security programını kaldırdıktan sonra telefonum kendine geldi. 600mb boşta kalan ram durumu düzeldi 1gb altına inmiyor. Kullanan varsa tavsiyem kurtulun bu ram canavarı programdan..

Umarım reset sorunu da bu program kaynaklıdır..
  • Arkadaşlar rehber senkronizasyon sorunu yaşayan var mı? dünden beri rehberi senkronize etmeye çalıştığımda ''senkronizasyon şu an sorun yaşıyor.Kısa zamanda geri gelecek'' uyarısı alıyorum.Sizde de durum aynı mı yoksa bunun bir çözümü var mı?
  • Arkadaşlar ana ekranımda kullandığım hava durumu ve saat aracı geçtiğimiz gün bir anda boyut olarak küçülerek daha az yer kaplayan bir görüntüye kavuştu. Sizde durum nasıl, benden başka yaşayan var mıdır durumu ? Marshmallow kullanıyorum. Sebebini anlayabilen var mıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: talha733

Hocam iphone almaktan tamamen vazgeçtim note 4. Alıcam S5 de arka planda 3 tane uygulama açıkken telefon baya takılıyordu. Note 4 de 3 gb ram var aynı sıkıntıyı yaşar mıyım?

Android Marsmallow güncellemesiyle S5'deki stabilite sorunlarının hepsi gitti hocam yalnız.

Note 4'de yaşamazsın yine de öyle bir problem
  • quote:

Arkadaşlar 32 GB S6 veya S6 Edge ye geçilir mi ne diyorsunuz ?

TeknoSA'ya Note 4 almak için gitmişken S6 alarak mağazadan çıkan biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim hocam; değmez cidden.
  • 
Sayfa: önceki 32543255325632573258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.