Şimdi Ara

Silicon Valley (2014-) HBO | 6. Sezon Başladı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
19
Favori
20.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • facebook'un ilk reklamı

Bernice tek anlayan dediğinde herhalde onu kullanacaklar diye düşündüm ama olmadı.

3x10

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• WISDOM kullanıcısına yanıt

Muazzam gönderme yapmışlar. Bilmiyordum bunu.

• 3*09

Tam her şey yoluna girdi derken işler yine sarpa sardı. Günlük kullanıcı sayısının artmasında Jared'in parmağı olduğunu anlamak zor olmadı, muhtemelen önümüzdeki bölümde bu açığa çıkacaktır.

Pied Piper reklamının gönderme olduğunu ben de bilmiyordum, yukarıdaki reklamı izleyince bunu anlamış olduk.

Önümüzdeki bölümde Richard, grubun sevmeyeceği türden bir işe kalkışıyor, bakalım onu da önümüzdeki bölüm göreceğiz...
  • clippy göndermesi + son sahne çok iyiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Office deki ataşı görünce kahkaha attım yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gavin in hayvanlarla olan anlatımı gene koparttı , facebook göndermeside harikaymış

• Rakip kutuya karşı ellerinde zaten çok daha iyi bir kutu yok mu? Muhtemelen bu parasal ve kullanıcı dönüşü sıkıntısından onunla kurtulacaklar. Nefret ettikleri şey kurtuluşlarını sağlayacak gibi duruyor.

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    izlerken kesin altından birşey çıkacak diyordum. efsanevi göndermeymiş.
  • 3'üncü sezon 9. bölüm itibari ile benim gözümde; en eğlenceli en güzel komedi dizisi konumunda Friends'le birlikte :)
  • Son bölümlerde çok iyi gidiyor gerçekten.
    9. bölümde

Richard ilk kez bu kadar ön plandaydı gibi geldi bana.
    Erlich ile Gilfoyle'un biraz daha sahnesi olsa iyi olurdu.Bu adamlara çok gülüyorum.
    Jared böyle bir işe kalkıştığı için ekipten gönderilebilir gibi.
  • Yine muazzam bölümdü. Gavin ile başladı. Gilfoyle ve Dinesh ile devam etti. Erlich ve Jian Yong ile bitti. Sezon da bitti.
  • fena değildi ama sezon finali için beklentimin altında kaldı

erlich kurtardı şirketi, kendi başlarına kaldılar gibi artık. monica'nın surat

Silicon Valley (2014-) HBO | 6. Sezon Başladı

• Dizi orjinalinde komedi dizisi ama ilk sezon harici komedi namına neredeyse bir şey yok. Şu son iki sezonu komedi açısından güzel bulan insan dizinin ilk sezonunu izlememiştir. Hep kısır döngüde dönen hiç ilerlemeyen bir dizi haline geldi. Son iki sezonda aklıma gelen aşırı güldüğüm komik an yok denecek kadar az. Eğlenceli olabilir ama hep aynı konularda kısır döngüde ilerlemeye çalışmaktansa ilk sezondaki komedi kafasına geri dönmesi gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 27 Haziran 2016; 21:53:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

fena değildi ama sezon finali için beklentimin altında kaldı

erlich kurtardı şirketi, kendi başlarına kaldılar gibi artık. monica'nın surat

Silicon Valley (2014-) HBO | 6. Sezon Başladı

Dizi de adam akıllı 1 tane kız var soğutma işte

• Ulan şu dizideki müziklerin verildiği yerler beni gülmekten yerlere yatırıyor ya
  • 3 sezon içindeki en yavan sezon finaliydi. Nerde önceki finallerdeki heyecanlar nerde bu bölüm.
  • Sezon finali hayal kırıklığı resmen.

• Sezon bitti be olamaz olamaz, gönlümün efendisi bitti. Nasıl bekleyeceğim bir yıl daha...

• bachman ve big head kurtardı şirketi bakalım bu video işi nereye gidecek biraz sakin bir finaldi.
  • PoI bitmiş zaten bununla yetiniyorum Bu da bitti.

Nerelere gidem? Ne yapam ben?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.