Şimdi Ara

Silicon Valley (2014-) HBO | 6. Sezon Başladı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
19
Favori
20.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gilfoyle adamdır,tipsiz filan ama sistemi iyi tutuyor.bu bölümde çok dalga geçtiler dineshte javacıdır,adamdır.3x3ü eyyorlamam bu hadar
  • son sahnede kabloyu görünce az çok olacakları tahmin edenler?
  • Jared'in "Django" esprisi ve sondaki küfürlü alay edişi muazzamdı
    Çok güzel dizi hele ki GOT ile kombin yapıldığında katlıyor keyfi
    Pazartesileri bu kombin + Spotify Haftalık listesiyle beraber en güzel şey olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • diziyi geçen hafta 1 günde 2 sezon olarak izledim. sonra 3. sezona geçtik. 3. sezon öncekilere göre daha yavaş gidiyo gibi geldi bana sanki. yani diğer sezonlar bölümler daha zevk veriyordu.
    mesela 3*2 yi niye yapmışlar ya falan diye düşündüm bi boy. at sahnesi dışında bişi yoktu açıkcası bana göre.(belki hakkını veremediklerim vardır hatırlatın.) onun dışında kesinlikle bighead ve jing-yang in üstüne gidilmeli. muhteşem iki karakter demek yanlış olmaz. bighead in mal gibi bakışı bile yeter ya

• this-is-it T kullanıcısına yanıt
    ilk bölümünden beri güncel olarak izliyorum senin öyle düşünmenin nedeni 1 günde 2 sezonu izlemen yoksa bi yavaşlığı, eksiği yok bu sezonun. hatta 2. bölümü en iyi bi kaç bölümünden biriydi
  • Jared bu bölüm kopardı ya beni. Hele sondaki küfür efsaneydi.

Nice chain, do you choke your mother with it when you put your penis in her butthole?
  • 3x4

herşey bizimkilerin lehine gitti, böyle bölüm mü olur ya gavin'in bulldog konuşması çok iyidi

ve yine erlich "We're named Pied Piper but we're beset with rats"

jack'i silmişler hemen http://www.piedpiper.com/#whoweare

promo

artık ceo savaşları başlıyor

• süper bölümdü yine

"I have a board meeting and this board aint exactly gonna meet itself"

Erlich'in gülme sahnesi çok iyiydi ama abartmışlar biraz. diğerleri konuşurken bu yanda öksürdü hep
  • 3x4

gilfoyle'un danesh'e sataşmaları efsane ya erlich big head ortaklığı jack'in gitmesi iyi oldu hooli v pied piler daha güzel olacak

• Abi muazzam dizi yahu

Şu Jack'i Californication'da da sevmezdim. İyi oldu gitmesi. İlk defa bir bölümde neredeyse herşey bizimkilerin yararına oldu.

• Jack gitti sonunda meydan bizimkilere kaldı
  • https://soundcloud.com/fluffyhaze/name-that-tune-tatatat-maybe

şu müziği bulabilen var mı nedir adı (3. sezon 3. bölümde çaldı )
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Cristian GJ says at 0:12:
    It's an unreleased song by Ratatat.www.youtube.com/watch?v=vUmFtyZB_mk

yazıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    buldum bunuda unreleased derken şarkının adı değil muhtemelen çıkmamış şarkı demek isteniyo sanırım
  • 3x5

Bighead bütün parasını kaybedecek jared'in agarip lafları bitiriyor beni. Have you ever seen a naked dead person? sonunda işleri rast gitti bir bölümde

3x6

• Çeviri yarım saate geliyormuş. Beklemedeyiz.
    Edit:
    Richard herşeyi yine berbat edecekti, neyseki Bighead sayesinde olayı kurtardılar. Jared yine kopardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 24 Mayıs 2016; 2:15:25 >

• bighead e yazık olcak tazminatını alırken imzaladığı gizlilik anlaşmasını bozdu
  • Django esprisi ne oluyor, biri açıklayabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirchhoff

Django esprisi ne oluyor, biri açıklayabilir mi?

Tarantino filmi. Django Unchained. Ona gönderme yapmışlar
  • efsane bölümdü ya

"Jared, nice. using that dick" jared'in kızla geldikten sonra ki sahnede sessizlikte fena kahkaha attım ya richard'ın 8 merdiven birden inmeyi deneyip düşmesi görüntüyü netleştirdikten sonra dinesh bighead kurtuldu ama erlich gitti bu seferde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 30 Mayıs 2016; 19:37:45 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.