Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.400
Cevap
77
Favori
257.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün aradılar,bu tarifeyi önerdiler. Sonra bi sms geldi, bayiye bunu gösterin dedi. Genç olmak gerekmiyormuş artık sanırım. Yine turkcele dönüş gözüktü bana :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Bugün aradılar,bu tarifeyi önerdiler. Sonra bi sms geldi, bayiye bunu gösterin dedi. Genç olmak gerekmiyormuş artık sanırım. Yine turkcele dönüş gözüktü bana :)

Gencaver bana dün bitti dedi. Kişiye özel mi acaba ? Ben de mecbur 35lik olarak aldım aynı paketi faturasız. 1 günle mi kaçırdım şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

Bugün aradılar,bu tarifeyi önerdiler. Sonra bi sms geldi, bayiye bunu gösterin dedi. Genç olmak gerekmiyormuş artık sanırım. Yine turkcele dönüş gözüktü bana :)

Gencaver bana dün bitti dedi. Kişiye özel mi acaba ? Ben de mecbur 35lik olarak aldım aynı paketi faturasız. 1 günle mi kaçırdım şimdi

Valla hocam sitede 30 eylül son katılım diyor. Hatta başka arkadaşınız varsa numarasını verin sms î ona da göndereyim o da geçsin dedi.

He şimdi taşıma uzun sürer, kampanya biter o zaman yanarız :D

Sms te bu

Yaptigimiz gorusmede sundugumuz Yildiz Genc Paketi (500DK+1000SMS+2GB 25TL) icin numaranizi hemen Turkcelle tasiyip, TL yukledikten sonra YILDIZ GENC yazip 2222 ye SMS gonderebilirsiniz. Teklifimiz kampanya suresince gecerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 25 Ağustos 2015; 18:07:23 >

• Arkadaşlar şuanda bu tarifede olanlar kalan miktarlarına bakabilirler mi acaba? Bende sadece şuanda kalan dakikalarım gösteriliyor (Online işlem merkezinde veya sorgulama yaptığımda) yani internet ve sms paketim gözükmüyor. Sizde de böyle mi acaba?
  • Şuan için en Uygunu; Ne dersiniz?

• Arkadaşlar 1 hafta önce Turkcell'e geçiş yaptım. En uygun dakika+internet tarifesi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICooperI

Arkadaşlar 1 hafta önce Turkcell'e geçiş yaptım. En uygun dakika+internet tarifesi nedir ?

400 dk HY + 2 GB İnternet 23₺.

DK az geldi diyorsanız yarın bilgilendirme yaparım, ofiste mevcut tarifeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

quote:

Arkadaşlar 1 hafta önce Turkcell'e geçiş yaptım. En uygun dakika+internet tarifesi nedir ?

yeterli hocam. nasıl geçerim bu tarifeye ?
  • quote:

YILDIZ GENC 'i (2222 ye mesajla) de dene bi istersen. 25 TL + Telsiz vergisi 500Dk + 1000Sms +2GB net veriyor olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 28 Ağustos 2015; 8:20:37 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

quote:

yeterli hocam. nasıl geçerim bu tarifeye ?

400 dk

1000 sms ve 2 gb için hattınızda en az 23 lira olsun

2GB OLAY yazıp 2222'e yollayın.

500 dakikalısı da 25₺, onu da YILDIZ GENÇ yazıp satın alıyorsunuz.

• Eskişehir espark avmdeki turkcelle sordum bu tarifeye yeni alım bitmiş. Vodafonedan geçecektim. Yeni kampanya yok mu?

• Arkadaşlar benim yıldız ek paketimin süresi bitti. Aradım Türkcel'i, vodafone'a geçiyorum helallik istemek için aradım dedim. Temsilci 20 liraya 500 dk+ 1gb teklif etti. Bende kabul ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Eskişehir espark avmdeki turkcelle sordum bu tarifeye yeni alım bitmiş. Vodafonedan geçecektim. Yeni kampanya yok mu?

Bu ikisi olmuyor mu bu konudaki paket ?

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-500-paketi?place=campaigns_category
    http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi?place=campaigns_category

ben pek bittiğini sanmıyorum, site üzerinde 30 Eylüle kadar geçerli yazıyor.

Ben de numara taşımıştım yeniden turkcell'e. bu sabah taşıma gerçekleşti, şimdi yıldız genc yazdım gönderdim, paket tanımlandı.

• Turkcell bu paketi 20 liradan verse ortalık yıkılır
    Avea 400 dk 1000sms 2 gb 20 tl mevcut

• Arkadaşlar benden telsiz vergisi kesilmiyor, neden olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Arkadaşlar benden telsiz vergisi kesilmiyor, neden olabilir?

numara yaşımayla gelmişsen, eski operatörün onları peşin ödediği için kesilmiyor olabilir.

@Mutaf;

Turcellde o paket 23 tl. olay 2gb. 3 tl için aveaya kesinlikle tercih edilecek operatör :)

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/olay-2-gb-paketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 29 Ağustos 2015; 12:50:11 >
  • quote:

quote:

numara yaşımayla gelmişsen, eski operatörün onları peşin ödediği için kesilmiyor olabilir.

@Mutaf;

Turcellde o paket 23 tl. olay 2gb. 3 tl için aveaya kesinlikle tercih edilecek operatör :)

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/olay-2-gb-paketi

Kesinlikle haklısın

Fakat şöyle bir durum var. Avea da 20 tl olan tarifeyi 15 liraya alıyorum. Ne zaman 20 lira öderim ozaman turkcell e taşırım

Arada 8tl var, ailedeki 3 hat bu şekilde olunca 24 tl cepte kalıyor benim hesabıma

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    nasl oluyor o iş ? nuvo ile kontro vs mi ? :)
  • quote:

ilk geçtiğim zamanlar bendende kesilmiyodu.3 ay sonra falan kesilmeye başlandı
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Bayinin çakallığı o zaman çünkü yıldız bitti 39tl ye faturalı verelim dediler

Şimdiki paket bitmeye yakın geçişi başlatacağım sizinki kaç günde geçti?

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.