Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.399
Cevap
77
Favori
257.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

arkadaşlar bu tarifeye geçtim ama her sms atışınde net kullanımında kalan bakiye bilgisi direkt geliyor ekrana bunu kaldırmanın yolu nedir???

Sms ve net ne alaka?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Otomatik Bilgi mesajını devre dışı bırakmak için
    Iptali için: IPTAL 2142 yolla.
    Kayıt için: AKTIF 2142 yolla.
  • http://www.hizliresimyukle.com/image/Zry

turkcell'e yeni geçtim. Tarife'yi yapamadım. Bu tarifelerden birisindemişim fakat ben daha hiçbir işlem yapmadım :) genç tarifede oldugum yazıyor. Turkcell'den bu saçmalıklardan dolayı vazgeçmştim daha paket yapamadan usandırdı yine beni :D

edit: site üzerinden tarifenizi değiştirirseniz pakete kayıt olabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darklight8 -- 14 Temmuz 2015; 22:09:44 >
  • Turkcell başkası adına kayıtlı hattımızı, kendi adımıza alsak bu kampanyadan yararlanabilir miyiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıldız gencin 1 senesini doldurmuşuz, hangi tarifeye geçeceğiz arkadaşlar bi yardımcı olalım birbirimize, yakın özelliklerle yakın fiyatta turkcell'de kalma şansımız yok mu?
  • FrenchKisss kullanıcısına yanıt
    Var, ayni paketi 35 TL'ye kullanmaya devam edebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: FrenchKisss

Yıldız gencin 1 senesini doldurmuşuz, hangi tarifeye geçeceğiz arkadaşlar bi yardımcı olalım birbirimize, yakın özelliklerle yakın fiyatta turkcell'de kalma şansımız yok mu?

hocam herhangi bi tarife felan önermediler mi ? yada bu şekil devam edin felan.Aynı tarife 35 tl şu an
  • Hiç bir şey önerdikleri yok. Önerdikleri de zaten diğer operatörlerin iki katı. Vodafone geçeceğim yarın.

• quote:

Yıldız gencin 1 senesini doldurmuşuz, hangi tarifeye geçeceğiz arkadaşlar bi yardımcı olalım birbirimize, yakın özelliklerle yakın fiyatta turkcell'de kalma şansımız yok mu?

Bende 1yılımı doldurdum ve müşteri hizmetleri aradı. Utanmadan diyorki 2gb net , her yöne 500dk , her yöne 1000sms 35tlye öneriyoruz dedi. Ya beyefendi siz beni ahmakmı sandınız? Ben 1yıldır aynı tarifeyi 25tlye kullanıyordum şimdi niye 35tl vereyim dedim. Beyefendi size en uygun tarifemiz bu dedi , iyi o zaman bende aveaya geçiyorum iyi günler dedim kapattım. Şuan 29liraya 3gb netli woops paketini kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone'a geçip tekrar Turkcell'e geçerseniz 25 liraya devam edebilirsiniz. Ben öyle yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nesTeer

quote:

Bende 1yılımı doldurdum ve müşteri hizmetleri aradı. Utanmadan diyorki 2gb net , her yöne 500dk , her yöne 1000sms 35tlye öneriyoruz dedi. Ya beyefendi siz beni ahmakmı sandınız? Ben 1yıldır aynı tarifeyi 25tlye kullanıyordum şimdi niye 35tl vereyim dedim. Beyefendi size en uygun tarifemiz bu dedi , iyi o zaman bende aveaya geçiyorum iyi günler dedim kapattım. Şuan 29liraya 3gb netli woops paketini kullanıyorum.

Ben de o paketi düşündüm aslında ama Avea olması korkutuyor beni. Siz memnun musunuz? İnterneti, görüşme kalitesi vs. nasıl?

• Yeni hat alanlar icin YILDIZ EK GENC ve yildiz 50Kacta yazıp 2222’ye gondermek yeterli mi? Yas sınırı hala devam ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derniere -- 15 Temmuz 2015; 13:44:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

quote:

Orijinalden alıntı: nesTeer

quote:

Ben de o paketi düşündüm aslında ama Avea olması korkutuyor beni. Siz memnun musunuz? İnterneti, görüşme kalitesi vs. nasıl?

Hocam internet kalitesi turkcellden kötü olduğu aşikar, ancak görüşmede bir sıkıntı yaşamadım. turkcelle o parayı vereceğime aveayı tercih ederim öyle söyleyeyim. pişman değilim

• yeni turkcelliler için kampanyalar var.

numaramı once başka operatore taşıyıp hemen tekrar turkcelle taşısam bunlardan yararlanabilirmiyim
  • Geçen ay Yıdız500 ve Ekgenç paketlerimin süresi dolunca GNC 25 paketini almıştım.Dün 1 ay doldu ve hesabımda yeterli bakiye olmasına rağmen paketi yenilemedi. GNC 25 yazıp 2222 ye yolladım gelen cevap sadece belirlenen müşterilerimiz yararlanabilir olunca ben de Gencaveri aradım ve kavga dövüş 25 TL lik Hepsi Eko paketine geçtim faturalı olarak. 500 dk heryöne, 1 gb internet ve 500 sms içeriyor.
    Benim gibi süresi dolanlara en iyi çözüm bu galiba.
  • bende de var ama 2.sinif internet bazen iskence..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sume

yeni turkcelliler için kampanyalar var.

numaramı once başka operatore taşıyıp hemen tekrar turkcelle taşısam bunlardan yararlanabilirmiyim

90 gün bekleyip tekrar turkcell e taşımalısın

• emekli56 kullanıcısına yanıt
    10 TL daha verip 2 gb'lik paketten faydalanmaya devam edebilirdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

quote:

Orijinalden alıntı: Sume

yeni turkcelliler için kampanyalar var.

90 gün bekleyip tekrar turkcell e taşımalısın

90 Gün değil, 30 Gün:

Son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımış aboneler kampanyadan yararlanamamaktadır.
  • Arkadaslar bende bu tarifeye uyeyim. 12 aylik taahutum ne zaman dolacak gorebilme sansim var mi? Unuttum cunku ne zaman gecirdigimi.

Taahut doldugunda ayni paketi 35liraya almaktansa aveaya gecmeyi dusunuyorum

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.