Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.400
Cevap
77
Favori
257.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Equris

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: kanihba

Dostum ben de 1 yıldır yıldız genç tarifesini kullanıyordum, 1-2 hafta once bana da mesaj geldi bittiğine dair.. İzmir'de oturuyorum. Senin bu yazdığın üzerine müşteri hizmetlerini aradım, bir şey yapamadı.. Nasıl yaparız, nasıl ederiz?

aynı dakika, konşma ve net pketi veren 1 aylık bi paket var, arkadaşa onu mu tanımladılar dicem de o da her ay yenilenmiyor, inşallaj yanlış anlaşılma kurbanı olmamıştır.

Arkadaşlar Turkcell uygulamasından baktığımda Yıldız 500 Her Yöne ve Ek Genç Paketi diyor. Eskiden de böyle yazıyordu diye hatırlıyorum.

Evet o şekilde olması lazım diye hatırlıyorum ben de. Şanslısın valla :) bi sen uzatabildin sanırım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Valla bana söylenen belirli şehirlerden numara taşıma işlemi gerçekleştiren müşterilerimiz bu kampanyaya devam edebilir yönündeydi. Hazır Kart müşteri uzmanı ile görüşmeniz lazım. Beni oraya aktarmışlardı:)
  • İl olayı saçma değilmiş hakkaten öyleymiş. Az önce aradım benim akşam 19:37 de sürem bitiyormuş. Ankaranın da içinde oldu 8 9 il saydı katılım devam edecekmiş. Bakiyemde 25lira olduğu zaman ilkkez üye oluyormuş gibi sms atcam ve 1 yıl daha kullanacam :) vallahi süper oldu bu olay :)

• VeRMİNaaRD kullanıcısına yanıt
    Peki ilk kez üye oluyormuş gibi, nereye ne mesajı atıyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peki ilk kez üye oluyormuş gibi, nereye ne mesajı atıyoruz?

Yıldız genç 2222

• Mh yi aramaya gerek yok hocam. Direk katılım mesajı atin. Gelen cevapta İLLERE OZEL .. PAKET KOSULLARİNİ SAGLAYAMADİGİN İCİN FAYDALANAMAZSİN diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir-kayseri konya samsun eskişehir ankara adana antalya denizli den alınan hatlara var.. cengaver söyledi.

• Gencaver chatten teyit edip yukledim.

Haber veren arkadaslara tesekkur ederim.

• vodafone'a geçiş yaptım
    3 ay sonra geri dönücem :D

• Çok teşekkürler.. İzmir'de yaşıyorum. "YILDIZ GENC" yazıp 2222'ye gönderdim. Hemencecik 25TL'ye, HY500dk, 2GB internet, 1000 SMS geldi..

Soru: 3-4 gün önce aldığım-kullandığım Kaçmaz 2GB paketim vardı (O da; HY500dk, 2GB internet, 1000 SMS), onunla beraber 2 paket birlikte aktif şuan.. Kaçmaz 2GB'ı iade etme şansım var mıdır acaba?

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanihba -- 22 Haziran 2015; 11:56:35 >

• Arkadaşlar, Avea'dan bu tarifeye geçmek istiyorum. Avea'da aylık 1.5 tl telsiz ücreti var. Turkcell'de de var mı? Varsa kurtulmanın bir yolu yok mu?
  • Bazı şehirlerden bu tarifeyi kullananlara ek bir sene hak tanınmış ama ben Ankara'da yaşamama rağmen alamıyorum. Müşteri hizmetleri de veremiyor paketi nasıl oluyorsa. Ama bir gün önce aynı gün numara taşımamıza rağmen kardeşim alabildi paketi. Müşteri hizmetleri numara taşımayla gelenlere ek bir sene tanınamıyor sadece yeni hat alarak gelenler bir sene daha alabiliyor dedi.
  • bugün 532 beni aradı. her yöne 500dk+2gb 30 lira dedi . nasıl sizce? faturalıya geçersem tabii
  • Kayseri de turkcell e geçiş yapmıştım. Dün akşam 1 yıl doldu. Tl yükleyip mesaj attım ve 1 yıl süreyle paketim tanımlandı.

• 1 yili astiktan sonra hangi sehirlerde yeniden uyelik yapabiliyoruz. Yapan herkes bulundugu sehri soylese de bir liste cikarsak

• merhaba belki yararı olur diye yazayım

ben 3 ay önce trabzonda geçmiştim,orda internet hızında bi sorun yoktu

şuan istanbuldayım hız açısında herhangi bi sorun şimdilik yok
  • Aynı koşulları vodafone dan isteyenler buna geçebilir.

http://cepmerkezi.vodafone.com.tr//priceplans/alt-n-2gb-tarifesi

23 TL aylık
  • Bulunduğum yede Vodafone sorunlu olduğundan Turkcellin kaçmaz 2Gb ına geçtim. 500Dk+1000SMS+2GB 35TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

1 yili astiktan sonra hangi sehirlerde yeniden uyelik yapabiliyoruz. Yapan herkes bulundugu sehri soylese de bir liste cikarsak

İzmir'den yaptım oldu 25₺'ye...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

1 yili astiktan sonra hangi sehirlerde yeniden uyelik yapabiliyoruz. Yapan herkes bulundugu sehri soylese de bir liste cikarsak

İzmir'den yaptım oldu 25₺'ye...

hocam nasıl yapılıyor bu işlem ?
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.