Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.400
Cevap
77
Favori
257.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya bitti diye sms geldi. Yeni kampanya varmı? İyiydi bu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • creative0 C kullanıcısına yanıt
    Evet hocam her yöne

• Bu tarifeden vodafone esnek tarifesine geçişim 10 dk önce tamamlandı. Turkcell'de max 7 mbit hız görebiliyordum. Vodafone'da hız muazzam

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll

Test Date: 27 Nis 2015 01:49
    Download: 27.44 Mbps
    Upload: 3.97 Mbps
    Ping: 47 ms
    Connection Type: Cellular
    Server: Istanbul
    Latitude: 41.0186
    Longitude: 28.9647

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveHeart -- 27 Nisan 2015; 1:53:07 >

• Kaç para Vodafone

• Bugün numara taşıma ile basvursak yetişir mi acaba 30 nisan son diyor ama

• İnternetin yarisina geldiginde 1gb daha hediye veriyo. Bu surekli devam etcek mi acaba?

• vodafone faturalı esnek tarife'ye geçtim arkadaşlar, dünya varmış onu anladım. yoğun zamanlarda bile hızı 11 mbps'in altına düşmüyor, boş zamanlarda 23-24 mbps görüyor. oldukça memnunum şimdilik. bu hızla sürünmeyin boşuna, turkcell ölmüş ağlayanı yok.

ayrıca şunu da belirteyim, faturalı kullanmak dk atış periyodu yüzünden oldukça avantajlı, saniye saniye ölçülüp düşüyor. şu anda 267 dk 23 sn gözüküyor mesela benim pakette. ayrıca vodafone'a geçenlere de bir vodafone numarası referans olarak gösterirse hem geçene hem de referans olup vodafone'a geçmesine vesile olana ayrı ayrı 3 gb veya 3000 dk veriyor 30 hazirana kadar kullanılabilecek. şiddetle öneririm, boşuna sürünüyorsunuz. vodafone rocks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 2 Mayıs 2015; 1:05:11 >

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    şimdibaktım tarifee de, freezone diyor, ama şartarda yaştan bahsetmemiş. gerçi freezone'lu olmak için doğal olarak belirli bir yaşta olmak şart, belki ondan dolayı yaş sınırından bahsetmemiş. taahhütle 25 tl fena değil gibi ama , bunu 30 yaş üstü olarak nasıl alırız acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

şimdibaktım tarifee de, freezone diyor, ama şartarda yaştan bahsetmemiş. gerçi freezone'lu olmak için doğal olarak belirli bir yaşta olmak şart, belki ondan dolayı yaş sınırından bahsetmemiş. taahhütle 25 tl fena değil gibi ama , bunu 30 yaş üstü olarak nasıl alırız acaba :)

hocam hat benim üstüme değil babamın üstüne zaten, 55 yaşında ve o halletti bence bir sıkıntı olmaz bir şubeyle görüşün derim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

vodafone faturalı esnek tarife'ye geçtim arkadaşlar, dünya varmış onu anladım. yoğun zamanlarda bile hızı 11 mbps'in altına düşmüyor, boş zamanlarda 23-24 mbps görüyor. oldukça memnunum şimdilik. bu hızla sürünmeyin boşuna, turkcell ölmüş ağlayanı yok.

ayrıca şunu da belirteyim, faturalı kullanmak dk atış periyodu yüzünden oldukça avantajlı, saniye saniye ölçülüp düşüyor. şu anda 267 dk 23 sn gözüküyor mesela benim pakette. ayrıca vodafone'a geçenlere de bir vodafone numarası referans olarak gösterirse hem geçene hem de referans olup vodafone'a geçmesine vesile olana ayrı ayrı 3 gb veya 3000 dk veriyor 30 hazirana kadar kullanılabilecek. şiddetle öneririm, boşuna sürünüyorsunuz. vodafone rocks

interneti 2gb dan sonra
    sınırsız mı ?
    ücretlimi ?
    kesintiye mi ugruyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: etyemez

quote:

vodafone faturalı esnek tarife'ye geçtim arkadaşlar, dünya varmış onu anladım. yoğun zamanlarda bile hızı 11 mbps'in altına düşmüyor, boş zamanlarda 23-24 mbps görüyor. oldukça memnunum şimdilik. bu hızla sürünmeyin boşuna, turkcell ölmüş ağlayanı yok.

interneti 2gb dan sonra
    sınırsız mı ?
    ücretlimi ?
    kesintiye mi ugruyor?

normal 2 gb hocam, devamında yok. aynı turkcell'de olduğu gibi.

• quote:

quote:

quote:

interneti 2gb dan sonra
    sınırsız mı ?
    ücretlimi ?
    kesintiye mi ugruyor?

faturalı olupta interneti kotalı tarifelere sıcak bakmıyorum
    kotayı geçince faturaya geçiriyorlar

• Şuan yeni faturalı hat aldığım için mecburiyetten kacmaz 39 u kullanıyorum.
    Bunda net hızını 17-18 mbps leri gördüm. Gerçekten acayip ayrıcalık varmış faturalılara
  • quote:

quote:

quote:

quote:

interneti 2gb dan sonra
    sınırsız mı ?
    ücretlimi ?
    kesintiye mi ugruyor?

faturalı olupta interneti kotalı tarifelere sıcak bakmıyorum
    kotayı geçince faturaya geçiriyorlar

cepten veriyi engellemenin yolları var hocam. ben kontorlü kullanırken de böyle yapıyordum, öncesinde faturalı kullanırken de yapıyordum.

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaş sınırı varmı ve kampanya devam ediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Ben buna geçmeyi düşünüyorum.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/FaturasizSpotifyPaketi.php

+1.

532 i aradınız mı hocam 1 yıl sonunda yeniletenler varmış ta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghanely

Turkcellden para iadesini nasıl alıyoruz, bilen varsa yardımcı olabilir mi?

herhangi bir timden hatta 23 tl var, alıcam geri ne güzel.
  • Wheatley kullanıcısına yanıt
    Hiç uğraşma, 3 kere aradım lafları dolandırıyorlar.

Vodafone hızı falan mükemmel, 2 aylık bedava 3GB internet de veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Hiç uğraşma, 3 kere aradım lafları dolandırıyorlar.

Vodafone hızı falan mükemmel, 2 aylık bedava 3GB internet de veriyorlar.

bana referans ol 9 yap kendini, bana 3 gelir. sana yarar yani :D.

sorun 1 hat sahibi 600 km uzakta

hat kullanıcısı benim?

nüfus cüzdanı faksı ile bitirir miyim olayı. w app tan aatar sb çıktı alırım.
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.