Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.399
Cevap
77
Favori
257.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ancora

Avea yı ararsın bundan emin ol.

İnternete girmeyi bırak okulda görüşme dahi yapamıyorum. Aveadan kötü olamaz diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtx980 G kullanıcısına yanıt
    Tabi ortama göre değişebilir mesela benim evime çok yakın baz istayonu olmasına karşın hat kopuyor. Kısıtlı hizmet verdiğinden dolayı sorun yaşayan bir hayli fazla.
  • Arkadaslar maltepe altaycesme mahallesinde çam sokakta turkcell internet facia. Giris kattayim yaninda vodofone kullanan arkadaslarim var 3g ile internete giriyorlar en az 3-4 dis cekiyor ama turkcell in edgesi bile 2-3 dis zor cekiyor.Cekim gucu uygulamasindan bildirim yaptim aradilar bilgi aldilar.Sonra olcum yapmislar o bolgede sinyal sorunu oldugunu kabul ettiler.Degerlendirmeye aldik suan ki planlarimiz arasinda baz istasyonu koyamiyoruz.ilerki planlarimiz arasinda degerlendiricez tarzinda mesaj attilar.Birde baz istasyonu icin bildiginiz uygun bir bolge varsa bildiriniz tarzinda mesaj attilar.Yani sunu diyim o kadar vodofone kullandim turkcell kadar musterisini somurmeye calisan bir operator gormedim .Paketim bitti tl yukledim birgun sonra yeniledi o arada 4-5 lira mi harcadi farkinda olmadan.Vodofone hem daha stabil hem daha kaliteli hemde boyle sorunlar gormedim bu zamana kadar turcelle hep sorunlar yasadim .3 ayim dolsun geri gidicem vodofone .Bu son ayim

• quote:

Orijinalden alıntı: gtx980

Avea'nın berbat internetinden kaçıp buraya geçtim. Umarım pişman olmam.

rahat ol hocam meyve veren agaç taşlanır unutma :) gayet rahat kullanaksın buna emin olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

quote:

Orijinalden alıntı: floods

Arkadaşlar almayın demiyorum hobi olarak gene alın Avea 4GB netli bir tarifem vardı 1.5 GB ıkı hiç geçemedim Turkcell 15 günde 2GB bitiyor anlamadım gitti kalan 15 gün bimcell kullandım 700 MB civarı gitti ama gel gör ki Turkcell Avea nınçekmediği yerde ful çekiyor

Fiberde mi AKK yı cabuk asarsiniz ADSL mi böyle karsilastirin olayi

fiberde de adsl de de ayni isi yapiyorsaniz giden mb ayniysa farkeder mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir suredir turkcell kullaniyorum. 2gb internetin cabuk bitmesi haricinde memnun sayilirim. Ancak soyle bir durum var, calistigim kurum itibariyle 500 dk. 2000 sms ve sinirsiz interneti (2 gb sonrasi hiz 128 kpbs' ye dusuyor) avea' dan 30 TL' ye alabiliyorum. boyle bir paket icin avea' ye gecmem mantikli mi sizce? Turkcellde paket asimlariyla 35 - 40 tl arasi odeme yapmaktayim. Evdeki interneti kapatinca cepten int. cok kullanmaya basladim. 2 gb sonrasi hizin 128 kpbs olmasi nedeniyle kararsiz kaldim acikcasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaris29

Bir suredir turkcell kullaniyorum. 2gb internetin cabuk bitmesi haricinde memnun sayilirim. Ancak soyle bir durum var, calistigim kurum itibariyle 500 dk. 2000 sms ve sinirsiz interneti (2 gb sonrasi hiz 128 kpbs' ye dusuyor) avea' dan 30 TL' ye alabiliyorum. boyle bir paket icin avea' ye gecmem mantikli mi sizce? Turkcellde paket asimlariyla 35 - 40 tl arasi odeme yapmaktayim. Evdeki interneti kapatinca cepten int. cok kullanmaya basladim. 2 gb sonrasi hizin 128 kpbs olmasi nedeniyle kararsiz kaldim acikcasi.

video acmaz sadece bnde pttcell de oyle kullaniyorum yavas ama alisiyorsun bnce sikinti yok gayet iyi.

• floods F kullanıcısına yanıt
    Hızlı internet her zaman daha fazla mb ceker 2g ve 3g üzerinden aynı işlemlerle karşılaştırın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu taş bana geldiyse,

Burda tarifeden muzdarip çok fazla insan var kafadan uydurmuyoruz. Hizmeti kısıtlı veriyor dedik.

Ben 15 sene Turkcell kullandım merak etmeyin daha önceki hizmet kalitesini biliyorum

Aynı noktada vodafone avea full çekiyor turkcell kopuyorsa bu normal değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ancora

Bu taş bana geldiyse,

Burda tarifeden muzdarip çok fazla insan var kafadan uydurmuyoruz. Hizmeti kısıtlı veriyor dedik.

Ben 15 sene Turkcell kullandım merak etmeyin daha önceki hizmet kalitesini biliyorum

Aynı noktada vodafone avea full çekiyor turkcell kopuyorsa bu normal değildir.

yok hocam kişiye özel bir durum değil yazdığım zaten size yazmış olsam alıntı yapardım sadece kendi başımdan geçtiği şekilde görüşümü aktardım foruma

• quote:

Orijinalden alıntı: yaris29

Bir suredir turkcell kullaniyorum. 2gb internetin cabuk bitmesi haricinde memnun sayilirim. Ancak soyle bir durum var, calistigim kurum itibariyle 500 dk. 2000 sms ve sinirsiz interneti (2 gb sonrasi hiz 128 kpbs' ye dusuyor) avea' dan 30 TL' ye alabiliyorum. boyle bir paket icin avea' ye gecmem mantikli mi sizce? Turkcellde paket asimlariyla 35 - 40 tl arasi odeme yapmaktayim. Evdeki interneti kapatinca cepten int. cok kullanmaya basladim. 2 gb sonrasi hizin 128 kpbs olmasi nedeniyle kararsiz kaldim acikcasi.

şöyle söyliyeyim hocam 128 kb da maximum 11-12 kb saniye hız alırsınız buda 3g de aldığınız 350-800 kb/s (kbs değil 350-800 =4mb-7 mb arası) gibi hızların kaçta katıdır bir düşünün telefonda whatsapp vs sorun yaşamazsınız ama pc ye bağlayıp facebook vs açmak isterseniz biraz fazla beklersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 2 Aralık 2014; 11:10:51 >

• arkadaşlar Ankara da yaşıyorum
    türkcell çekim kalitesi çok iyi .Daha önce avea ve vodafon kullandım.karşıdaki kişinin sesi boğuk boğuk gelirken türkcellde ses netliği çok iyi.
    3G de ise tespitlerim tüm avm lerde yoğun saatlerde sorunsuz çekmesi.Ankara dan mersine kadar türkcell tv ve müzik servislerinde hiç kopma kesilme olmadan faydalanabiliyoruz(data ücretsiz) .Ankara dan çıkarken türkcell müzigi açtım Tasusa kadar kesintisiz dinleyerek yolculuk yaptım.

İşin özeti çok memnunum tavsiye ederim.
  • avea'dan illallah ettim buraya geçtim, inşallah pişman olmam
  • Arkadaşlar bu tarifeye hala geçebiliyor muyuz? Şu an Avea'dayım bazı konularda sıkıntı var bir de hiçbir kampanyası yok ne sinema ne de başka bir şey.
  • vodafon kullanıyorum bu tarifeye alım devam ediyor mu? kampanya 2015 de devam edecek mi
  • Uzun zamandır Turkcell'e geri dönmeyi planlıyordum ama üşeniyordum. Bugün yolda Turkcell standını görünce, tesadüf tarifemin bitimine de 3 gün varken başvuruyu yaptım.

Vodafone'den memnundum ama şarj konusunda herkes gibi benimde tereddütlerim vardı, zaten benzer tarifeyi kullanıyordum, bakalım Turkcell'de durumlar nasıl. Ekstra olarak geçmemdeki sebeplerden en önemlisi de 4G/LTE teknolojisini Turkcell'in dillendiriyor olması...
  • 250+250 yetmiyor. Her yöne 500 dakika yapabiliyor muyuz bu tarifeyi?
  • Vergi için bu tarifeden kaçacak olan arkadaşlar . Gideceğiniz operatörde vergi alınmayacakmı ?
    Btk nın belirlediği bir kuralmı bu vergi alınmaması ?
  • nkA kullanıcısına yanıt
    Bu tarife her yöne 500 değil mi ?
  • arkadaşlar avea faturasızdan turkcelle taşıma yapmak istiyorum.uygun tarife arıyorum dk+sms+interneti olan..başlıktaki gibi 25 tl olsa çok iyi olurdu
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.