Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.400
Cevap
77
Favori
257.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mert6385

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

quote:

Orijinalden alıntı: alibro47

arkadaşlar cumartesi gidip hat taşıma talebinde bulunsam geç kalmam demi??

Ortalama 4 gün sürüyor taşıma. Çok rahat yetişir

dün gittim o tarife bitti dediler,

forum ahalisine güvenerekten hattı taşıdım

forum devam ediyor diyorsa devam ediyordur.

Şimdi süper tarife olarak yani baz tarife olarak açılacak, çünkü bir şeyden anlamıyorlar ben de siz hattı açın sadece gerisini ben yaparım diye düşündüm doğru mu yaptım bilemiyorum.

hat sahibi benim/ kullanıcı olarak 25 yaş altı birini tanımlayıp öyle yapacağım

yapacaklarım sırasıyla şöyle mi arkadaşlar?

1-gençlere özel tarifelerden

genç plus ya da

genç tarifeyi seçiyorum

GENCPLUS TCKN NO DOGUMYILI yazıp 2222' ye gönderiyoruz sanırım bunun için.

2-sonrasında 25 tl yüklüyorum
    3-ilk önce yıldız 500 her yöne 19 tl ye alıyorum
    http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-500-paketi

sonra 6 tl kalıyor
    onla da
    http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi?place=campaigns_category

bunu alıyorum

yanlış varsa düzeltin lütfen ki para boşa gitmesin

Yıldız Ek Genç Paket’ten, son 90 gün içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Turkcell genç ve genç plus tarifelerine geldiysen veya 25 yaşından küçük olup diğer ön ödemeli tarifelere geldiysen ve son 10 gün içerisinde Yıldız 500, Aylık Nar Paketleri, Her yöne 500 dakika ya da Ben Yaptım 400 paketlerini almışsan yararlanabilirsin."
    yazıyor. neden bu kalınlaştırdığım tarifelere geçmediniz de 25 yaş işi için uğraşıyorsunuz?

Ben 25 yas üstüyüm.

Bayide sadece numara tasima yaptırdım.

Genc tarife icin 25 yas altı birini tanımlayacağım kullanıcı olarak.

Yoksa bu tarifelere gecemiyorsun zaten.

Sordugunuz sey "bunu neden bayide yaptirmadiniz ?" ise çünkü daha geçerli kampanyanin bittigini iddia eden sabit fikirli cahil ve işi gücü prim verildiği icin faturali hat satmaya calismak ihtiyac olmasa da faturalı önermek olan bayide sadece kendim yapamayacagim islemi yapip oradan cikmak en sağlıklısı.

yok. sorduğum, neden o yazan tarifelerden birine bayide geçmediğinizdi. ama sonradan öğrendim ki o tarifelere geçebilmek için 25 yaşının altında olmak gerekiyormuş.

doğru 25 yaş altı olmak lazım

sonrasında bu paketlerden alabiliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: şenolköz

GNC boşluk tcno yazip 2222 te gondersenizde oluyorben oöyle yaptim bayiyle ugrasmadim sonrada YILDIZ GENC yazip 2222 te gönderip tek mesajla paketi aldim

yaşınız 25 üstümü sizinde? gün ay yıla gerek yok yani?
  • Oğlumun TC no sunu yolladim problem cikmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Turkcell i boşverin Avea'ya gelin,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

Beyler Turkcell i boşverin Avea'ya gelin,

Avea şehir merkezi hariç her yerde kanser eder. Yıllarca Turkcell kullandım. Aralık ayından bu yana Avea Kamu Mega tarifesindeyim. Ahhh ahhh nerde o Turkcell'li olduğum günler. Aralık ayı gelir, kontrat biter, Turkcell'e dönülür. Ne güzel sözdür zaten o "ne kadar ekmek o kadar köfte"

• elegance_84 kullanıcısına yanıt
    ben de kamu megadaydım aynı düşüncedeyim ,kaldı ki Aveanin edgesi çok kötü,sürekli de 3g de kullanmak istemiyordum telefonu, Turkcellin edgesi daha iyi yani bariz fark ediyor.

• Bende bu pakedi görünce aveadan Turkcell'e taşıycam hattımı ama bikaç şey sormak istiyorum.
    -Şimdi biz hattımızı Tukcelle taşıyoruz.Tabi 30una kadar en geç tukcelli olup 31i yani son güne bırakmamak için.
    -Taşırken genç veya genç plus tarifesini tanımlıyoruz hattımıza.
    -Netsizolmaza üye oluyoruz.Alınan DK pakedi kadar bize İnternet veriyo anladığım kadarıyla.Yıldız pakedi tanımladığımızda 500MB verecek yani
    -Sonra Yıldız 500 Pakedini alıyoruz 19TL ye.Buda bizim heryöne 500DK aldığımız anlamına geliyo.
    -Yıldız pakedin yanına Yıldız Ek Paket alıyorız 6TL ye.Buda 2GB internet ve heryöne 1000SMS getiriyo.
    -Herşey dahil 2.5GB internet + 500dk heryöne + 1000SMS heryöne
    -Toplam 25 TL vermiş oluyoruz
    Benim anladığım bu.Bide pakedi aldığımızdan itibaren ilk 2 hafta içinde 20 tl yüklemeye 1GB internet, 3. ve 4. haftalarda 20 TL yüklemeye ise 500MB sadece HEDİYE internet veriyolar.Her 20 TL yüklemeye bikaç hediyede geliyo galiba.

Şimdi burda yanış bildiğim yada anladığım bişey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4CH3T3 -- 23 Ağustos 2014; 13:12:46 >
  • M4CH3T3 kullanıcısına yanıt
    YILDIZ GENC yazıp 25 TL'ye paketin tamamını alıyoruz ve ardından NETSIZOLMAZ yazıp ücretsiz 500 MB internet daha alıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacenet -- 23 Ağustos 2014; 13:15:51 >
  • Kısa birşey soracağım,

Bu paket 25 tl ediyor şimdi. Bunun fiyatının artma durumu var mı ve bu paket ne kadar devam eder?

Vodafone da 19 tl lik bi pakete abone oldum, 1 sene sonra fiyatı 3-4 tl arttı ama hala kullanmaya devam ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa-Zoro

Kısa birşey soracağım,

Bu paket 25 tl ediyor şimdi. Bunun fiyatının artma durumu var mı ve bu paket ne kadar devam eder?

Vodafone da 19 tl lik bi pakete abone oldum, 1 sene sonra fiyatı 3-4 tl arttı ama hala kullanmaya devam ediyorum.

Fiyatı artan Vodafone Özgür Komple'den bahsediyorsan, GENCFIRSAT yaz 7000'e gönder 19 TL'ye her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, 1 GB internet al, Vodafone'da ben buna geçtim. Bu da Komple 1000 ama paket değil tarife sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacenet -- 23 Ağustos 2014; 13:23:19 >
  • spacenet S kullanıcısına yanıt
    Önce pakedi alıyoruz sonra NETSIZOLMAZ a kayıt yaptırıyoz yani.Mantıken önce NETSIZOLMAZ sonra paket gibi gelmişti.Çünkü paket aktif olduktan sonra NETSIZOLMAZ bidahaki ay alcağım paket için 500mb verir gibime gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4CH3T3

Önce pakedi alıyoruz sonra NETSIZOLMAZ a kayıt yaptırıyoz yani.Mantıken önce NETSIZOLMAZ sonra paket gibi gelmişti.Çünkü paket aktif olduktan sonra NETSIZOLMAZ bidahaki ay alcağım paket için 500mb verir gibime gelmişti.

NETSIZOLMAZ, o an sahip olduğun ses paketi kadar hediye internet, demek. Bu paketi satın alınca da 500 dakika ses paketimiz olduğu için 500 MB internet veriyor. Ses paketi satın almadan bir şey vermez yani.

• spacenet S kullanıcısına yanıt
    Tamamdır çok teşekkürler.Peki her ay NETSIZOLMAZ dan intenet kazanıyoz dimi tekrar başvurmamıza gerek yok?
  • quote:

Tamamdır çok teşekkürler.Peki her ay NETSIZOLMAZ dan intenet kazanıyoz dimi tekrar başvurmamıza gerek yok?

Onu bilmiyorum ama tek seferlikmiş gibi hareket etmekte fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa-Zoro

Kısa birşey soracağım,

Fiyatı artan Vodafone Özgür Komple'den bahsediyorsan, GENCFIRSAT yaz 7000'e gönder 19 TL'ye her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, 1 GB internet al, Vodafone'da ben buna geçtim. Bu da Komple 1000 ama paket değil tarife sanırım.

ben de komple 1000'e geçtim. gelen mesajda paket değil tarife yazıyor.

edit: ayrıca selfServis'ten knotrol ettim. tarifem kısmında Komple 1000 yazıyor. freezone'dan çıkmış mu oldum yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 23 Ağustos 2014; 14:14:33 >
  • mert6385 kullanıcısına yanıt
    Tarifeyle Freezone'un bir alakası yokki. Freezone bir kulüp, Genç Turkcell gibi. Çıkmak istemedikten sonra tarife, paket vb. değişikliğiyle çıkılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

Woops paketteyim 500 dk hy 1000 sms hy 2gb 23 tl fakat benim memleket ordu merkezde sadexe turkcell cekiyor . 250 250 olmasi onemli degil aradiklarim hep tuekcelli tek sorun su bu kampanya surekli mi yoksa kisa suteli midir

Hocam 500 dk hy 5000 hy sms 2 gb 23 woops bendede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

Beyler Turkcell i boşverin Avea'ya gelin,

Şehir merkezinde olursan evet. Herhangi bir binanın -1. Katında olursan çekmiyor . bazı büyük binaların ara kartlarında çekmiyor. Köye vs giderken telefonu yanına bile alamıon ... Bunların dışında gerçekten müşteriye iyi davranıyor avea. Hakkını teslim edelim.

• arkadaşlar hattımı taşımak için time gittim kartı pazartesi verebileceklerini söylediler bu ilk defa başıma geldi..sizce normal bişeymi?
  • quote:

Bende bu pakedi görünce aveadan Turkcell'e taşıycam hattımı ama bikaç şey sormak istiyorum.
    -Şimdi biz hattımızı Tukcelle taşıyoruz.Tabi 30una kadar en geç tukcelli olup 31i yani son güne bırakmamak için.
    -Taşırken genç veya genç plus tarifesini tanımlıyoruz hattımıza.
    -Netsizolmaza üye oluyoruz.Alınan DK pakedi kadar bize İnternet veriyo anladığım kadarıyla.Yıldız pakedi tanımladığımızda 500MB verecek yani
    -Sonra Yıldız 500 Pakedini alıyoruz 19TL ye.Buda bizim heryöne 500DK aldığımız anlamına geliyo.
    -Yıldız pakedin yanına Yıldız Ek Paket alıyorız 6TL ye.Buda 2GB internet ve heryöne 1000SMS getiriyo.
    -Herşey dahil 2.5GB internet + 500dk heryöne + 1000SMS heryöne
    -Toplam 25 TL vermiş oluyoruz
    Benim anladığım bu.Bide pakedi aldığımızdan itibaren ilk 2 hafta içinde 20 tl yüklemeye 1GB internet, 3. ve 4. haftalarda 20 TL yüklemeye ise 500MB sadece HEDİYE internet veriyolar.Her 20 TL yüklemeye bikaç hediyede geliyo galiba.

Şimdi burda yanış bildiğim yada anladığım bişey var mı?

son kısımı bende hiç duymadım hocam ama diğerlerini doğru anlamışsınız önce 500 dakika alıp paketi yaparsınız sonra netsiz olmaz yazıp+500 alırsınız
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.