Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.399
Cevap
77
Favori
257.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rush10

saniye periyodu yüzünden dakikalar inanılmaz hızlı tükeniyor.Bu sorun bütün faturasız hatlarda var malesef

Avea 500 dk heryone kullaniyorum ondada ayni durum var. Bence cok sorun degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benim kafam karıştı..şimdi anladığım şu;

eskiden 250 turkcell+ 250 diğer yönlerreydi şimdi 500 dk her yöne
    internet 2 gb
    son gün 31 ağustos

doğru mudur?
  • Aveanın interneti beni katil ediyor geri turkcelle geçmek istiyorum kampanya tam olarak şu anda nasıl yardımcı olabilecek birileri var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

ben 2 aydır tl yüklemiyordum bugün yükleyeyim dedim bir baktım paket iptal olmuş

kampanya şartlarında yazıyor, 60 gün boyunca yenileme yapılmazsa paket iptal oluyor. ama tekrar mesaj atarak pakete dahil olabiliyorsun.

denedim olmuyor. Müşteri hizmetleri ile konuştum yeniden hat alacaksın anca öyle diyor
  • Turkcell time gittim ve geçiş işlemini başlattın 3 güne geçiş sağlanmış olur dedi bekliyoruz bakalım
  • 25 tl yükleyip YILDIZ GENC yazıp 2222'ye gönderdiknden sonra her yöne 500 dk+1000 sms+2 gb internmet Tanımlanıyormuş. son gün 31 ağustos evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 2 Ağustos 2014; 17:03:33 >
  • internetinizi 500mb daha arttırabiliyorsunuz.ben az önce yaptım ve paket daha muhteşem oldu. NETSIZOLMAZ yazıp 2222 ye yolluyorsunuz konuşma paketiniz kadar her ay internet veriyor.yani 500mb internet verecek.

http://gnctrkcll.turkcell.com.tr/tarife/netsiz-olmaz
  • quote:

internetinizi 500mb daha arttırabiliyorsunuz.ben az önce yaptım ve paket daha muhteşem oldu. NETSIZOLMAZ yazıp 2222 ye yolluyorsunuz konuşma paketiniz kadar her ay internet veriyor.yani 500mb internet verecek.

2,5 gb internet oluyor yani çok iyimiş:-))
  • Kampanya kapsamındaki internetimin özellikleri nelerdir?

Kampanyada verilen, data paketinin üst hız limiti 7.2mbps, aynı kapsama alanında yer alan internet kullanıcıları arasında önceliklendirme seviyesi 2. olacaktır.

YILDIZ EK GENÇ Paketindeki internetin özellikleri yukarıdaki gibiymiş. turkcel.com.tr'de sık sorulan sorularda yazıyor. tıpkı avea woopsta olduğu gibi bu pakettekiler 2. planda..ucuz etin suyu her yerde kara (mı?).. Peki bu durum her ne kadar turkcell hızı olsa bile sinir bozucu bir hal alabilir mi? Daha önceden geçip kullananlar hızı konusunda ne diyor?
  • Perşembe günü arkadaşım ile başvuru yaptik.
    Ona bugun msj geldi yarin islem yapilacak diye banaa hala birsey gelmedi.

• minormajor05 M kullanıcısına yanıt
    Bn vodafoneden geçtim özellikle hız mükemmel diyebilirim genelde 5-6 mb arası (yer: Afyon merkez sayılır)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • minormajor05 M kullanıcısına yanıt
    Durum yukarda yazdiginiz gibi ama ucuz etin yahnisi gibi degil.. Benim icin önemli olan max. Hiz degil belirtilen hizi stabil olarak almak.. Oncesinde avea kullaniyordum.. Aveada Evdeyken 14 15 mb li hizlar gorurken aracla yolda giderken nete bile girmekte zorlandigim yerde turkcell de buyuk dosyalari dahi hizli bir sekilde indirdim.. Daha once aorun yasadigim hic bir yerde sorun yasamiyorum su an.. Bir kac ay oldu ben geceli ..Tavsiye ederim

• yaş sınırı kötü olmuş. 26 yaş altı tc var ama hat sahibi ile soyad aynı olmalı sanırım
  • Başlığın ilk sayfalarında 2. tip internet vermek için sürekli bağlantıda değişiklik olduğu (bağlantının ardı ardına bir H+'ya çıkıp hemen H'ye düşmesi gibi) ve bu durumun hem stabiliteyi etkilediği hem de telefonun ekstra şarj tükettiğinden bahsedilmiş.

Sırf bu sebeple geçiş yapmamıştım. Mevcut kullanıcılar bu konuda yorum yapabilir mi? Hızın 5-6 mb gelmesi benim içn yeterli ancak bu durum varsa bana göre değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: octopusokan

Başlığın ilk sayfalarında 2. tip internet vermek için sürekli bağlantıda değişiklik olduğu (bağlantının ardı ardına bir H+'ya çıkıp hemen H'ye düşmesi gibi) ve bu durumun hem stabiliteyi etkilediği hem de telefonun ekstra şarj tükettiğinden bahsedilmiş.

Sırf bu sebeple geçiş yapmamıştım. Mevcut kullanıcılar bu konuda yorum yapabilir mi? Hızın 5-6 mb gelmesi benim içn yeterli ancak bu durum varsa bana göre değil.

İşte bu 2. tip internet yüzünden hep bildirimlerde bir sorun var.Mail olsun , whatsapp olsun gönderildiği an düşmüyor telefona. Kimi zaman 10 dk , kimi zaman 20-25 dk geç geliyor. Bundan önce Kaçmaz ikili paketini kullanıyordum böyle bir sorunum yoktu. 35 TL olan kaçmaz ikili hy 500 dk + 2gb internet paketine geçmeyi düşünüyorum faturalıya. Hem internet , hem dakika ücretlendirmesi bakımından da bir hayli karım olur diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xapheon

quote:

Orijinalden alıntı: octopusokan

Başlığın ilk sayfalarında 2. tip internet vermek için sürekli bağlantıda değişiklik olduğu (bağlantının ardı ardına bir H+'ya çıkıp hemen H'ye düşmesi gibi) ve bu durumun hem stabiliteyi etkilediği hem de telefonun ekstra şarj tükettiğinden bahsedilmiş.

İşte bu 2. tip internet yüzünden hep bildirimlerde bir sorun var.Mail olsun , whatsapp olsun gönderildiği an düşmüyor telefona. Kimi zaman 10 dk , kimi zaman 20-25 dk geç geliyor. Bundan önce Kaçmaz ikili paketini kullanıyordum böyle bir sorunum yoktu. 35 TL olan kaçmaz ikili hy 500 dk + 2gb internet paketine geçmeyi düşünüyorum faturalıya. Hem internet , hem dakika ücretlendirmesi bakımından da bir hayli karım olur diye tahmin ediyorum.

Anladım cevap için teşekkürler. Demekki interneti sıkıntı.

Yaz 500 paketi de mi böyle acaba? Onun içeriğinde internet hakkında bilgi verilmemiş. O 1.tip mi oluyor demek?

• quote:

internetinizi 500mb daha arttırabiliyorsunuz.ben az önce yaptım ve paket daha muhteşem oldu. NETSIZOLMAZ yazıp 2222 ye yolluyorsunuz konuşma paketiniz kadar her ay internet veriyor.yani 500mb internet verecek.

Aynen güzel oldu bu.Teşekkürler haber için.2.5 gb oldu paket.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bugun 25 tl yukledim ve gectim woopstan turkcele bakalım 2 yıl sonra turkcell de kalıte nasılmış..bu arada kullanım periyodu woops ıle aynı konusmada 60 sn nette 100 kb..
  • Arkadaşlar bu kampanya devam ediyormu sitede bulamadım devam ediyorsa geçelim turkcell'e
  • Ben dun vodafone a gectim
    500 dk 5000 sms (ikiside her yone)ve 2 gb internet 25 lira
    sizin konustugunuz tarife faturali mi yoksa faturasiz mi?

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.