Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.399
Cevap
77
Favori
257.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalan paket bildirimlerini nasıl kapatıp açıyorduk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kamoanya devam ediyor mu bitti mi babam gecmek istiyor da

• Hocam simdi bugün vodafondan geçis islemi baslatsam bu pakete yetisir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

Hocam simdi bugün vodafondan geçis islemi baslatsam bu pakete yetisir miyim?

P. Tesi başvurdum cuma 00.07 de taşınacak Msj ı geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: brak13

quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

Hocam simdi bugün vodafondan geçis islemi baslatsam bu pakete yetisir miyim?

P. Tesi başvurdum cuma 00.07 de taşınacak Msj ı geldi

Hattı bugün taşıyıp hemen geçeiliyor muyuz yoksa başka operatörden turkcell'e taşıdıktan sonra belli bir süre geçmesi gerekiyor mu ?
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Bgun başvuru yapıyorsun 4-5 gün sürüyor taşıma işlemi

• tasima islemlerinde numaramiz ayni kalabiliyormuydu?
  • quote:

Yok yani demek istediğim numarasını turkcell'e taşıyan birinin belli bi süre turkcell'de kalmış olması gerekiyor mu yoksa taşıma işlemi bitince hemen geçebiliyor mu bu tarifeye ? Ve taşıma işlemi ücretli mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Yok yani demek istediğim numarasını turkcell'e taşıyan birinin belli bi süre turkcell'de kalmış olması gerekiyor mu yoksa taşıma işlemi bitince hemen geçebiliyor mu bu tarifeye ? Ve taşıma işlemi ücretli mi

Hattı taşıma yoluyla tarifeye geçiliyor hat taşıma bittikten sonra YILDIZ GENC yazıp 2222 gönderiliyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Hattı taşıma yoluyla tarifeye geçiliyor hat taşıma bittikten sonra YILDIZ GENC yazıp 2222 gönderiliyor

Yordum ama teşekkür ederim

• Hattımda 10 tl vardı dün bir ay dolduğu icin paketim bitti bugun de 20 tl yükledim sabah ama hala paket yenilenmedi. Illa 25 tl mı yüklemem gerekiyordu paket tanımlanması icin yoksa gun icinde yenilenir mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: aksa_

Kalan paket bildirimlerini nasıl kapatıp açıyorduk?

Iptali için: IPTAL 2142 yolla.
    Kayıt için: AKTIF 2142 yolla

• Bayramda geçiş islemi sekteye uğrar mi acaba dün geçiş yaptım bende,arada bayram var yetişir mi sizde arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Ben yaş olarak uymuyorum Avea'dan geçtim
    Heryone 500 dk 1000 SMS ve 2 gb internet olarak paketi aldım.

Ilaveten ilk hat açılması sebebiyle 100 mb internet Apple kullandığımdan 100 mb. Internet hediye verdi
    yıldız genc yazıp 2222 yolladım okadar 12 ay bole olacakmış mesaj geldi

Mobil işlemlerden girdiğimde idim başka birine ait görünüyor hattı kullanan team sanırım bi tası tutan kişi üzerinde. Yapmış tasıma işlemini
    Sorunsuz 2 kişi böyle geçtik sıkıntı yok
    Isteyene laf da oturana team in telini verebilirim
    Motosiklet Kurye ile gelip geçiş belgesi imzalarım nano sim kartı veriyorlar okadar sübeye dahi gitmeden hallediyorlar

aynısını bende aldım aynı yerden galiba. Fakat bir sorun var gak deyince 1 dakka guk deyince 1 dakka düşüyor 4 temmuzda geçtim 14 temmuzda 50 dakka kaldı. dikkat edin 1,01 sn oldumu 2 dakka kesiliyor yani en fazla 500 kere arama yapabilirsiniz 1 dakkayı gememek şartı ile sıkıntılı yani 500 dakka.

• Ben de bugün hattımı taşıma gittim. 1 hafta sürer dedi çalışan arkadaş. Bu tarifenin "artık her yöne..." diye afişi vvardı. Sordum devam ediyor dedi. Bilgilerimi aldı. Hat açıldığında bu tarifeye kayıtlı olarak açılacak.

Hy500dk hy1000sms 2gb internet

yalnız ilk mesajdaki gibi 2 mesaj atmak gerekmiyordu afişe göre.
    YILDIZ GENC yazıp 2222'ye gönderin gibi birşeyler yazıyordu

• avea da 23 tl veriyoruz woopsa buna mı gecsem mi ne bayramda sıkıntı olur mu uzar mı geçiş
  • ben 2 aydır tl yüklemiyordum bugün yükleyeyim dedim bir baktım paket iptal olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

avea da 23 tl veriyoruz woopsa buna mı gecsem mi ne bayramda sıkıntı olur mu uzar mı geçiş

Lanetler olsun aveaya

Cumartesi başvuru yaptım. Yarın saat 8'de geçiş tamamlanacak diye mesaj geldi

• Bu paketin internetin de 2. Öncelik te bağlanacak diyor internete bu ne demek oluyor ? Yani 1. Öncelik hangi paketlerde ? 2. Bağlanmak ile 1. Bağlanmak arasında fark olur mu ?

• Süresi ne zamana kadar uzatıldı.Bayramdan sonra hat taşımaya başvursak bu kampanyaya kayıt olabilir miyiz?
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.