Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.399
Cevap
77
Favori
257.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: El Jimador

quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

Geçen gun turkcell bayine tarife gecerlimi diye sordum 500dk devam ediyor ama internet ve sms paketi suresi bittiğini soyledi dogrumudur yanlış bilgilendirme mi?

Ben daha az önce yaptım geçerli hala.Bu arada yeni tcelle geldiğim için 1ay içinde kullanabilceğim 5.7gb internetim oldu.Sahur paketi verilen bedavalar paketteki 2gb konuştuğun kadar internet derken

Evde internet varsa kapattır hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Xapheon

quote:

Orijinalden alıntı: El Jimador

quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

Geçen gun turkcell bayine tarife gecerlimi diye sordum 500dk devam ediyor ama internet ve sms paketi suresi bittiğini soyledi dogrumudur yanlış bilgilendirme mi?

Ben daha az önce yaptım geçerli hala.Bu arada yeni tcelle geldiğim için 1ay içinde kullanabilceğim 5.7gb internetim oldu.Sahur paketi verilen bedavalar paketteki 2gb konuştuğun kadar internet derken

Evde internet varsa kapattır hocam

Hocam zaten köydeyim internet kotalı 4gb şimdiden 5.5 oldu aveada dial up hızına çekiyordu.Turkcell burda 5.5mbit hız veriyor daha ne olsun interneti kullanmıcam artık evdeki zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de bu tarifeye yeni geçtim hattım az önce aktif edildi. Her yöne 500 dakiak 1000 sms 2 gb internetin yanında 100 mb internet ve 1000 sms hediye geldi. Yani 2000 sms'im oldu. Çok da güzel oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbilge

quote:

tkblack @ 1 Temmuz 2014; 3:00:05

dakikalar heryonemi oldu? 1 ay aradan sonra yeniden yaptım paketi her yone 500 dk verdi. Çok iyi oldu

Merhaba,

Bende 250+250 olarak kullanıyorum. Siz nasıl her yöne 500 dk yaptınız acaba?

Selamlar,

hiçbir işlem yapmadım hocam. 1 ay paket yapamamıştım. sonra tl yükledim paketi yaptım hy500 dk verdi. bende anlamadım ama iyi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu bildirim sorununa kendimce bi cozum buldum telefonum galaxy s3. Telefonun ayarlar kisminda erisim noktasi adlarina girip Turkcell Internet olan ayarin icinde Turkcell Internet yazan yeri Turkcell Wap sonra Apn yazan yeri wap sonra kullanici adinda gprs yazan yeri wap ve sifre yazan yeri bos yapip ayari degistiriyorum sorunum bu sekilde cozuluyor ancak internet hizi 2 mbps civarlarina dusuyor yine de yeterli oluyor bilgilendireyim dedim herkese kolay gelsin.

• Kampanya su an var mi arkadaşlar avea faturali hattim var geçiş yapabiliyor muyum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

quote:

Orijinalden alıntı: sbilge

quote:

tkblack @ 1 Temmuz 2014; 3:00:05

dakikalar heryonemi oldu? 1 ay aradan sonra yeniden yaptım paketi her yone 500 dk verdi. Çok iyi oldu

Merhaba,

Bende 250+250 olarak kullanıyorum. Siz nasıl her yöne 500 dk yaptınız acaba?

Selamlar,

hiçbir işlem yapmadım hocam. 1 ay paket yapamamıştım. sonra tl yükledim paketi yaptım hy500 dk verdi. bende anlamadım ama iyi oldu

Cevap için teşekkürler. Bende bir kaç gün sonra yenileyeyim bakalım bir daha ki sefer.

• kampanya hala var 31 temmuza kadar geçerli.bugün bayiye gittim.geçiş için 25 yaş altı birinin kimliği yetiyormuş.ben avea kamu mega kullanıyorum 1000 dk 4gb 1000sms.avea da toplu yerlerde sıkıntı yaşadım.örneğin stadda konserde ya da ne bileyim biraz kalabalık bir yerde asla internete girmiyor yavaş bağlanmayı bırakın resmen çekmiyor. Yine de netleştirmedim ancak bir iki gün içinde karar veririm
  • bu kampanya için bugün beni turkcellden aradılar, 500 dk her yöneymiş arkadaşlar 250-250 degil ve bir sene gecerliymiş
  • Avea Kamu Mega mi Turkcell in bu paketi mi? Yılda 1 kez 10-15 günlüğüne Erzurum'a giderim orda da internete sürekli girmem zaten.
    Istanbulda iken internetin hızlı olması önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: EngineerBaris

Telsiz kullanımını kim ödüyor ? biz mi turkcell mi ?

bilen yokmu acaba
  • Daha önce bu tarifeye geçmiş birinin TC kimlik numarasını başka bir hattı daha geçirmek için kullanabilir miyim?

• Download 2 mbps
    Upload 1 mbps

Turkcell kalitesi falan boş laflar. Uygun bir vodafone tarifesi bulursam direkt geçeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500dk+1000sms+2b=25tl Bu tarifeye halen gecebilirmiyim, gecilebiliyorsa tam olarak neler yapmam lazim? Yas 34, mevcut tarife tcell kamu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1ay sonra tekrar mesaj mi atmamiz gerekiyor yenilenmesi icin ?

• canturkkara kullanıcısına yanıt
    Yıl sonuna kadar turkcell ödüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Download 2 mbps
    Upload 1 mbps

Turkcell kalitesi falan boş laflar. Uygun bir vodafone tarifesi bulursam direkt geçeceğim

Vodafone kullanıyorum. Ankara Kızılayda bu paketi kullanan arkadaşım 7mbt alırken, vodafone tam çekmesine rağmen 1.5 mbt zor görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Download 2 mbps
    Upload 1 mbps

Vodafone kullanıyorum. Ankara Kızılayda bu paketi kullanan arkadaşım 7mbt alırken, vodafone tam çekmesine rağmen 1.5 mbt zor görüyor.

Burada da vodafone 12 mbps civarı

• Biraz once avea kamu Mega dan geçiş için basvurumu tamamladim.

• Daha önce Turkcell kullanırken fark ettim: daha hızlı bitiyor sanki o yüzden avea sizin kullandığınız yerde iyiyse bu tarifeye gerek yok

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.