Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.400
Cevap
77
Favori
257.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun 23 nisan oldu bile, yarin 24. Yarin basvursak numara tasimaya yetisir mi 30 nisan'a, yetismez de 1 mayista gecersek paketi alamaz miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deblod

Bugun 23 nisan oldu bile, yarin 24. Yarin basvursak numara tasimaya yetisir mi 30 nisan'a, yetismez de 1 mayista gecersek paketi alamaz miyiz?

En geç 6 gün içinde geçiş tamamlanıyor 24'dünde başvurursanız büyük ihtimalle 28'inde geçiş tamamlanır 1 Mayıs'a kalmaz.
  • Ben fırsat gibi görüp bu paketten faydalandım ama başka bir hattımın da kendi tarifesi var. İkisinden biri arasında seçim yapmak istediğimde bu paketi kaybetmeden haklarım saklı kalsın 12 ay diye düşünsem ve bu paketteki T.cell hattıma kredi yüklemesem ne durumla karşılaşırım?

Mesela 6 ay sonra yeniden 25 tl yüklesem kalan 6 ay hakkım devam mı eder ya da geçmiş 5 ayı borçlanmış mı olurum veya paket iptal mi olmuş olur? Hatta geriye 11 ay hakkım hala saklı mı kalır diye bile geçti aklımdan?

Bilgisi olan var mı bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deblod

Bugun 23 nisan oldu bile, yarin 24. Yarin basvursak numara tasimaya yetisir mi 30 nisan'a, yetismez de 1 mayista gecersek paketi alamaz miyiz?

bugün gittim turkcelle numaramı taşıttım

görevli arkadaş 3-4 güne kalmaaz açılır dedi.

23 nisanda turkcell kapalı değil gidip başvurunu yap
  • deblod kullanıcısına yanıt
    31 mayıs a kadar uzatılacağını düşünüyorum çünkü turkcell bütün kampanyalarını 1 ay olarak belirliyor hocam. 1 ay dolduktan sonra tekrar diğer ayın sonuna uzatıyorlar.

• dün beni aradılar, 25 tl ye falan filan var detaylı bilgi için 1 e bas seni arayalım diye ama aramadılar, ben de uzatılacağını düşünüyorum, umartım da uzatırlar :) hala tededdütüm var belki o gazla geçerim :)

ama sırf vodafone'un bahsedilen şarj süresi üzerindeki etkisini görmek için
  • babam 50 yaşında hattı taşımaya beraber gittik

görevli arkadaş

"hattınız açılınca camda yazan kampanyadan yararlanmanız için genç tarife yaptım" dedi

hat babamın üzerine kayıtlı benden kimlik no filan istemediler.

yaş sınırı yokmuydu?
  • Bugün gittim geçirdiler nanosimi hemen verdi hat açılınca gel tarifeni taşıyalım dedi geçişte tarife seçmeye izin vermiyor bazen dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    bende kayıt için 25yaşındaki bir arkadaşımı götürmüştüm sistem onun yaşını kabul etmedi ancak turkcell çalışanı başka yöntemle işlemi hallettiğini söyledi. Bence yaş sınırı bahane isteyen herkes faydalanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

babam 50 yaşında hattı taşımaya beraber gittik

görevli arkadaş

"hattınız açılınca camda yazan kampanyadan yararlanmanız için genç tarife yaptım" dedi

yaş sınırı yokmuydu?

taşımayla gelince tarifeyi seçebiliyoruz demişlerdi bana. ama 1-2 ay sonra sizden 25 yaş altı olduğunuzu kanutlamanızı isteyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

babam 50 yaşında hattı taşımaya beraber gittik

görevli arkadaş

yaş sınırı yokmuydu?

taşımayla gelince tarifeyi seçebiliyoruz demişlerdi bana. ama 1-2 ay sonra sizden 25 yaş altı olduğunuzu kanutlamanızı isteyebilir.

kanıt işi problem değil hocam daha 18 yaşındayım
  • Bu arada hız olarak 4ay tahammül etmek durumunda kaldığım Aveayla kesinlikle kıyaslanamaz Avea hat kullanırken bolca internet kotam olmasına rağmen wifiden bağlanıyordum illet bir şebekeydi. Turkcellin pahalı tarifelerdeki kadar hızlı olmasada hızı bence gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

Bu arada hız olarak 4ay tahammül etmek durumunda kaldığım Aveayla kesinlikle kıyaslanamaz Avea hat kullanırken bolca internet kotam olmasına rağmen wifiden bağlanıyordum illet bir şebekeydi. Turkcellin pahalı tarifelerdeki kadar hızlı olmasada hızı bence gayet iyi.

Ben de Vodafone cihaz taahhütüm biter bitmez numaramı yargı çalışanlarına özel olduğu söylenen bir tarifeye, Avea'ya taşıdım. Tarife, 39 liraya her yöne 1200 dakika, Adalet Bakanlığı hâkim-savcı kamu hattı kullananlarla sınırsız, her yöne 2000 mesaj, 5 gb internet içeriyor. İlk günlerim sayılır, beş gün belki olmuştur. Ankara/Dikmen'de ikâmet ediyorum ve internetinden üç aşağı beş yukarı memnunum. İleride ben de mi yaşarım acaba bu internet sorununu? Telefondan kullansam kullansam 1 gb ancak kullanırım, kalanını da tablette kullanırım diyordum. Hız testi falan pek bilgim yok. Tarifeler hakkında da bilgim yok gerçi, güzel dediler geçtik.

• Vodafone 5.5mbps
    Turkcell 3 mbps
    Keşke vodafoneda kalsaydım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Vodafone 5.5mbps
    Turkcell 3 mbps
    Keşke vodafoneda kalsaydım

Size bir pm attım, yanıtlayabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

quote:

Bu arada hız olarak 4ay tahammül etmek durumunda kaldığım Aveayla kesinlikle kıyaslanamaz Avea hat kullanırken bolca internet kotam olmasına rağmen wifiden bağlanıyordum illet bir şebekeydi. Turkcellin pahalı tarifelerdeki kadar hızlı olmasada hızı bence gayet iyi.

Ben de Vodafone cihaz taahhütüm biter bitmez numaramı yargı çalışanlarına özel olduğu söylenen bir tarifeye, Avea'ya taşıdım. Tarife, 39 liraya her yöne 1200 dakika, Adalet Bakanlığı hâkim-savcı kamu hattı kullananlarla sınırsız, her yöne 2000 mesaj, 5 gb internet içeriyor. İlk günlerim sayılır, beş gün belki olmuştur. Ankara/Dikmen'de ikâmet ediyorum ve internetinden üç aşağı beş yukarı memnunum. İleride ben de mi yaşarım acaba bu internet sorununu? Telefondan kullansam kullansam 1 gb ancak kullanırım, kalanını da tablette kullanırım diyordum. Hız testi falan pek bilgim yok. Tarifeler hakkında da bilgim yok gerçi, güzel dediler geçtik.

hocam bu tarife 2g bilşe çalışsa süper :) hatları takas yapalım istersen :D

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

quote:

hocam bu tarife 2g bilşe çalışsa süper :) hatları takas yapalım istersen :D

Eğer isterseniz size referans olayım, geçin.

• fuuzzle F kullanıcısına yanıt
    Diğer operatörler numara taşımada ücretsiz nano sim verirken turkcell neden 16₺ para istiyor ?

• arkadaşlar ben zaten hali hazırda 23 liraya 500dk 1000sms 1gb internet paketli Vodafone kullanıyorum, sizce türkcellin bu paketine geçmeme değer mi? geçmeyi düşünme sebebim vodafone internet heryerde 3g çekmiyor, tavsiye ediyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

Diğer operatörler numara taşımada ücretsiz nano sim verirken turkcell neden 16₺ para istiyor ?

istemiyorlar bugün gün boyu turkcell de calisan arkadaşıma yardim ettim öyle birşey yok. Yolmaya adam aramışlar

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.