Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.400
Cevap
77
Favori
257.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Hesapta hediye verdiler 5 kere hiz testi yaptim bitti bu nasil is anlamadim simdi konturde yukleyemiyorum banka hat degisikliginu kabul etmiyor sube yada atmden guncelle diyor 5 kere hiz testiyle nasil bitti 100 mb anlamadim ?? Acaba hiz test yaparken dosyami indiriyorda bitiriyor bu arada vodafonun 4 kademe 3g cektigi yerde turkcell 3 kademe cekiyor hizlarida ayni suanda 8.71 mbit hiz aldim
     TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll

Hız testi dosya indirilerek yapılır zaten genelde 15-35mb arasında değişir bu dosyalar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

verdi

sony sp den hotspot yapıyorum hocam hata veriyor internet hatası neden ki ?
  • uludag34 kullanıcısına yanıt
    bilemiyorum önceden vodafone kullanırken bende ara ara hata alıyordum, tavsiyem bilgisayara kayıtlı eski hotspot erişim noktalarınızı silin bir daha deneyin...
  • iphone ile bilgisayardan internete bağlanabiliyorum bir sorun yok.
  • Ben 3hafta once aveaya gecmistim faturasiz woopsa,simdi bu tarifeye sorunsuz sekilde gectim.bugunluk izlenimim 3g hizi oldukca iyi ama 100mb bedava verdi ayrica 30lira yukledim diye 80mb gitti,eger 2gb da ayni sekilde azalirsa 3haftada biter net paketi.

• Turkcell'e bugün geçtim. Avea'nın 3g si hiç çekmiyordu. Buna da şükür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

bilemiyorum önceden vodafone kullanırken bende ara ara hata alıyordum, tavsiyem bilgisayara kayıtlı eski hotspot erişim noktalarınızı silin bir daha deneyin...

hocam kısa bir araştırma yaptım, aşağıdaki arkadaşın dediği gibi bir olay, zamanında çok çektirmiş herkese bu hata, turkcell den kaynaklanıyormuş problem.

aynı hatayı alan arkadaşlara yardımcı olur umarım.

quote:

Orijinalden alıntı: BAYMAYAN

selamlar, aynı hatayı yaşıyordum. buradaki bazı şeyleri yaptım hata mesajı silindi ama paylaşım tam olmuyordu internete açmıyordu. sonra telefon menüsündeki destek uygulamasının içindeki Türkiye telefon numarasını aradım. Epey bekledim ama adam açar açmaz anladı, sorun kesinlikle Turkcell apn bilgisi kaynakla. hem turkcell hem kktcinternet apn türünde ne yazıyorsa silin, dun veya default,suppl hiçbiri yazmasın, silin. çözülüyor. Rom du ram dı gerek yok :)

• uludag34 kullanıcısına yanıt
    Hocam G2 de apn silme denen bir olay yok maalesef ama elle ekleyebiliyoruz :) Aynı apn de bazen sorun çıkarıyor bazen çıkarmıyordu vodafone da iken...
    Şuan tcell de iken hiç sorun yaşamadım ama yaşarsam dediğinizi yaparım :)
    neyse okulda amfide iken aldığım hızı da ekleyim normalde telefon en az çektiği yer :)
  • Bu çekip çekmemek sans isi galiba evimde turkcell cekmiyor. Avea on numara cekiyordu. Geri doncem aveaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • problemsiz tanımladım,illa bir time gitmenize gerek yok genç turkcelli olarak telefonlada yapabildiler.hat babamın üstüne ama ben kullanıyorum 5 dk halletti telefondaki gorevli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicool -- 14 Nisan 2014; 19:36:00 >
  • Arkadaşlar ben vodafone 1gb 5000 hy sms 500 dakika kullanıyorum. Bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum ama geçerken hattımı hangi tarife üzerine taşıtmamı tavsiye edersiniz? Bir de 12 ay tahaaddüt yok di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

Arkadaşlar ben vodafone 1gb 5000 hy sms 500 dakika kullanıyorum. Bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum ama geçerken hattımı hangi tarife üzerine taşıtmamı tavsiye edersiniz? Bir de 12 ay tahaaddüt yok di mi?

Ayni hat ve tarifeden gectim bende turkcell ciddi iyi bugun baya interneti kullandim gorusmelerim oldu kalite hissediliyor tim merkezine gittiginde zaten ona gore kayit aciyorlar taahhut yok

• quote:

quote:

Arkadaşlar ben vodafone 1gb 5000 hy sms 500 dakika kullanıyorum. Bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum ama geçerken hattımı hangi tarife üzerine taşıtmamı tavsiye edersiniz? Bir de 12 ay tahaaddüt yok di mi?

Ayni hat ve tarifeden gectim bende turkcell ciddi iyi bugun baya interneti kullandim gorusmelerim oldu kalite hissediliyor tim merkezine gittiginde zaten ona gore kayit aciyorlar taahhut yok

500 dk 250 250 mi yoksa 400 200 200 dk olan tarifeye mi geçtiniz hocam? konuşma paketinizin adını öğrenebilir miyim?
  • quote:

quote:

quote:

500 dk 250 250 mi yoksa 400 200 200 dk olan tarifeye mi geçtiniz hocam? konuşma paketinizin adını öğrenebilir miyim?

Valla bende bilmiyorum hangi paket yildiz genc yazip 2222 yolladim 250 trkcll 250 heryone verdi

• trcell dklar bitince heryone dakikalardan mi gidiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben hattımı Turkcell'e taşıdım da paketi alabilmek için 25 yaş altı olmak gerekiyormuş. Bunun yapmak için Turkcell Müşteri hizmetlerini arayıp yapabiliyor muyuz?

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: ~PainKiller

Su 31 ₺ lik olan
    500dk her yone + 1000 sms + 2 gb net icin
    Nerelere ne yazcaz onu bilen soyleyebilir mi?

Tekrar soruyorum bu 31 ₺ lik pakete nasil gecicem sorun yasamadan. Yapabilenler yazsinda bizde yapalim.

• Erdem2602 kullanıcısına yanıt
    Süper tarifeye taşıyacaksın

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.