Şimdi Ara

Avea'da sıkıntı mi var ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yarim saatir hattimda kontor olmadigi halde internette takiliyorum arama yapiyorum. Paket super firsat. Bugun yenileniyordu. Bi hata falan mi var noluyo anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim de bugun, telofonum acik oldugu halde ulasilamama sorunu vardi. Gerci daha once de bir cok kez basima geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoopi -- 7 Nisan 2014; 1:33:30 >
  • Benim olaydan biraz farkli olmus ama olsun :) 1 bucuk saattir ucretsiz giriyorum hadi hayirlisi

• Hemen 4441500 arayıp şikayet ediyorum açık varsa kapatsınlar

• Hayir beni neden sikayet edeceksjniz onu anlamadim. Benim sucum degil ki bende zaten onlem alinmasindan yanayim. Sadece sorunu algilayamadim. Ayrica paketimi yenileyemedigim icin de muzdaripim yani

• bendede durduk yere 100 mb upload etmiş hiçbirşey yapmadigim halde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakiyeler de güncellenmiyor

1 saat önce yüklettim...yarım saat önce aradım dedim böyle böyle.

dediler ki bugünlük biraz geç yüklenecek sorun varmış sanırım
  • Bi kac gündür var bir sıkıntı hayirlisi

• istanbul kadıköy göztepe son 3 4 gündür rezalet çekim problemi yaşıyoruz hala ilgilenecek beyefendiler her yerde mis gibi çekiyor eve geliyorum mahalleme sıkıntı çıkıyor bir de demezler mi o bölgede bir sorun gözükmemekte ama aldılar şikayetimizi hala inceleyecekler
    cumartesiye kadar bir gelişme olmazsa vodafone a taşıyacağım numaramı bıktım valla
  • Son iki uc gundur bende de sikinti var izmir bucadayim ve bazi saatlar resmen interneti 100 kb ile baglaniyorum. Super firsat muhabbetine gectim gecmez olaydım kagni gibi internet

• Benim paket 4 gün önce bitti. Turkcelle geçeceğim için yenilemedim. Sıfır lira var ama arama yapıyorum günlerdir i̇̇nternette geziyorum. Bu mesajı da telefondan atıyorum şu an ne paket var ne lira

• bende dünden beri internete giriyorum . ne paket var ne de tl .

• Nasil bisidir bu ya sacma sapan bir bug var ortada ama nasil oluyor anlamadim gitti

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.