Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 geliştirilmiş klavye uygulaması yazma hız rekorunu kırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows Phone 8.1 geliştirilmiş klavye uygulaması yazma hız rekorunu kırdı

Windows Phone 8.1 güncellemesi ile gelen en önemli yeniliklerden birisi hiç kuşkusuz yerleşik klavye uyglaması. Swype benzeri bir yazım stiline kavuşan klavye, yazımı hızı rekorları kırmaya başladı.

Microsoft'un da oldukça iddialı olduğu Word Flow özelliği, parmağınızı kaldırmadan harfler üzerinde gezinerek yazı yazmanızı sağlıyor. Guinness yetkilileri ile Ocak ayında Microsoft Research merkezinde yapılan testlerde Word Flow özelliği 18.44 saniye ile yeni bir dünya rekoru kırdı. Önceki rekor 18.53 saniyeydi. 

Kullanım açısından daha avantajlı olduğu belirtilen Word Flow, bir iki ay içerisinde başlayacak olan Windows Phone 8.1 güncellemesi ile kullanıcılara sunulacak.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Watch-Word-Flow-coming-on-Windows-Phone-8.1-set-a-new-record-for-fastest-text-on-a-touch-screen_id54820

• Olay budur :)8.1 ile getirilen özellikler çok çok güzel özellikler. Swipe özelliği bunlardan bir tanesi. 8.2 yada 9 da bu sene içerisinde gelecek ve siz o zaman görün sistemi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dakamon

Olay budur :)8.1 ile getirilen özellikler çok çok güzel özellikler. Swipe özelliği bunlardan bir tanesi. 8.2 yada 9 da bu sene içerisinde gelecek ve siz o zaman görün sistemi :)

Bir sonraki güncelleme 8.5 olacakmış sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet oyun oynar bizde kitap yazarız artık
  • Bu androidde vardi diye hatırlıyorum uygulama ismini bilen varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: drfree1

Bu androidde vardi diye hatırlıyorum uygulama ismini bilen varmi

Swype

• Windows platformu bi kaç seneye android ve ios a yetişecek. Aha burayada yazdım

• Windows Phone'a çok haksızlık yapılıyor birkaç kez denedim Microsoft'tan beklemediğim kadar iyi performans veriyor ancak tasarımı biraz daha geliştirilmeli sanki bu kadar aşırı sadelik pek iyi durmuyor bana göre

Not: Şu an Note 2 kullanıyorum A4.4 Ditto rc2 s5mod

• Klavye 10 numara 0 şisme ama onceden u nun ustune basili tutunca extra garfler cikiyordu ve otonatik ü oluyordu simdi cikan ekstra harflerden secmek gerekiyor ve bence bu yazim hizini yavaşlatiyor acaba bunun ayari varmi yoksa hep boylemi olmqk zorunda ?

• Ne kadar traş bir işletim sistemidir ya. Cihaza bir şey demiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ne kadar traş bir işletim sistemidir ya. Cihaza bir şey demiyorum.

Böyle yorum yazanlar hep dh üyesi aslında. Düşüncelerinin ne kadar salakça olduklarını bildikleri için "dh misafiri" adı altında yazıyorlar.

• ilk rekor hangi sisteme ait ?

• quote:

Traş sistem mi? Bence çok stabil bir sistem. Her ne kadar uygulama mağazası tam anlamıyla gelişmiş olmasada stabil. Geçen hafizada 40 mb yer kaldı cihaz(L925) bana mısın demiyordu yani. Android ise son 1gb hafıza kalınca resmen böğürüyor

• 4x3 t9 klavye seçeneği hala yok mu?

• androidin uygulama mağazası gelişmiş de nolmuş, tonlarca işe yaramaz-reklam amaçlı yapılmış uygulama var. play gibi bir uygulama çöplüğündense wp8 işe yarar uygulamardan oluşan sade bir uygulama marketini tercih ederim.

• 18.44 saniye ile ne rekoru kırılmış bir tek ben mi anlamadım?

• quote:

misafirsen misafirliğini bil
  • Androide çok benzetiyorlarr
  • Sanırım 3x 4 klavyesi daha gelmemiş. Şu Q klavyelerde bir türlü istediğim hızda yazamıyorum.

• Ordan burdan kırp Micro, kopyalamadığın ne kaldı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.