Şimdi Ara

Fotoğrafçılık dünyasında günün öne çıkan gelişmeleri, '6 Nisan 2014'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fotoğrafçılık dünyasında günün öne çıkan gelişmeleri, '6 Nisan 2014'

Fotoğraf makineleri, objektifler, yeni yazılım güncellemeleri, dedikodular ve yeni donanımlar ile beraber fotoğrafçılık dünyasında günün öne çıkan gelişmeleri.   

Nikon

Yeni Nikon 18-300mm f/3.5-6.3, DX lens modeli olabilir

Geçtiğimiz günlerde 1 serisi J4 ile beraber geleceği ve aynasız sistemler için geliştirildiği söylenen yeni 18-300mm f/3.5-6.3 lens modeli, NikonRumors’un yaptığı son habere göre DX format makinelere özel olarak karşımıza çıkabilir. Hali hazırda satılan Nikkor 18-300mm f/3.5-5.6G DX’in yerine hazırladığı söylenen lens, büyük ihtimalle daha hafif, ucuz ve ufak gövde yapısına sahip olacak.

Not: Görsel temsilidir / (NR)

Leica

Leica’nın lensleri değiştirilebilir T Type 701 aynasız fotoğraf makinesi ortaya çıktı

Sektörün prestijli firmalarından Leica’nın 24 Nisan tarihinde düzenleyeceği etkinlik kapsamında tanıtacağı lensleri değiştirilebilir yeni aynasız fotoğraf makinesi T Type 701, ilk kez gerçek görseliyle ortaya çıktı. Genel olarak kompakt ve sade bir gövdeye sahip olduğu görülen model, şimdiye kadar öğrenildiği kadarıyla da APS-C sensör, harici elektronik vizör, Almanya üretimi gövde, dokunmatik LCD ekran, dahili Wi-Fi kablosuz bağlantı teknolojisi, Asya üretimi yeni T lensler (Sabit odak ve zoom) ve M lenslerin kullanılması için özel adaptör gibi ayrıntılar ile karşımıza çıkacak. Leica T Type 701’in kit lens dahil 3000$ seviyesinde olacağı tahmin ediliyor. / (PR)

• bu sitenin en okunmayan bölümü bu sanırım :D

• ben okuyorum :)

• bu sitenin en cok okunan bolumu bence haber kismi :) Tum yenilikleri hep sharkspower sayesinde okuyorum. Insanlarin konuya bir sey yazmalari mecbur degil. Haber sonucta....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leica'da kimse almasın diye yüksek fiyatlarda ya helal olsun, almıyorum şaka bir yana alamıyoruz :p

• mutlaka ilk olarak forumda bu bölümü okurum.
  • en sevdiğim kısmıdır, kaçırırsam geçmişe gidip mutlaka önceki günün haberini okuyorum.

• Yeni Leicayı almıyacak olsam da merak ettim
  • ben herzaman okuyorum cok faydalı bence.
  • Her girdiğimde okurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leica'yı merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorum yazılmıyorsa okunmuyor anlamı çıkmamalı 1 kişi de yararlanıyorsa o da büyük hizmettir.

• feza08 F kullanıcısına yanıt
    ben de ilk girer girmez buraya bakıyorum.
  • Forumun en seviyeli insanlarının bulunduğu bölüm burası. Çok şükür kontörü olmayıp 2000 liralık telefon kullanan liseli ergenler buraya el atmadı. Otomobil bölümünü kaybettik şimdi tek kale fotoğraf bölümü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 6 Nisan 2014; 18:13:40 >
  • okuyom ben ya

• quote:

Orijinalden alıntı: feza08

bu sitenin en okunmayan bölümü bu sanırım :D

Sayende baya şenlenmiş buralar :)

• Nikon her zamanki gibi tak-gezcileri hiç unutmuyor...
  • Bu lensi aldıktan sonra çok özel amaçlar hariç her türlü ihtiyacı karşılar. Ama fotoğrafın köşelerinde ne kadar bükülme olur, keskinlik nasıl olur orası merak konusu.
  • Bu bölümün kısayolunu oluşturdum chrome da ve ilk açtığım link ;)

• bende günün gelişmeleri başlığından sa o gelişme neyse o olsa daha güzel olur can
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.