Şimdi Ara

Titanfall'un Xbox 360 Sürümünü 30 FPS'e Sabitleyebileceksiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Blue Point Games tarafından geliştirilen Titanfall'un Xbox 360 sürümünün 30 fps üstünde çalıştığı açıklanmıştı. Tabi frame oranında iniş çıkışlar yaşanıyor olacak ki geliştiriciler oyunculara bir seçenek de sunuyorlar.

Açıklamalara göre Titanfall'un Xbox 360 sürümü 30 FPS'ye kilitlenebiliyor. Böylece iniş çıkış yaşamadan sabit frame oranında oyunu oynamak mümkün olacak. Benzer seçenek bir süre önce inFamous: Second Son'a da gelmişti. Bu tarz seçenekler ileride çok sayıda oyunda bulunabilir.

• bu oyunun tek kisilik herhangi bir modu bulunmuyor dimi ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • En merak ettiğim oyunun Xbox 360'da nasıl olacağı
  • respawn bu oyunu x1 a özel yaparak hata yapti, belki yeterince para almistir mikromazot dan lakin ps4 e gelmemesi demek paralari depmekle es anlamli kaldiki bence bu oyunu cok sisirdiler sahsen ben almadim ilgimi cekmedi betada biraz oynadim bana göre degiloyun

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • inFAMOUS'a daha gelmedi böyle bir secenek..
  • Hadi bakalım rocksolid 30 fps olursa büyük iş başarmış olurlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

respawn bu oyunu x1 a özel yaparak hata yapti, belki yeterince para almistir mikromazot dan lakin ps4 e gelmemesi demek paralari depmekle es anlamli kaldiki bence bu oyunu cok sisirdiler sahsen ben almadim ilgimi cekmedi betada biraz oynadim bana göre degiloyun

Titanfall'un Xbox 360 Sürümünü 30 FPS'e Sabitleyebileceksiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.