Şimdi Ara

15.000TL YE ALINABİLECEK ARAÇ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha Önce 20.000TL'ye kadar alabilceğim araçlar diye konu açmıştım fakat kredide sıktı çıktı ve Maksimum 15.000TL'ye kadar alabiliyorum.
    İzmir Piyasına Göre;Alabileceğim en iyi araç hangisidir?
    Öncelik:Dizel Tercihim ve 2001 model üzeri olması
    2.Tercihim ise:LPG
    Dizel araba alırken 100.000'kmden sonra alınmaz diyorlar bu nekadar doğru kaç km'ye kadar araç bakmalıyım

• Krediyle araba mı alınır güzel kardeşim 15 alıp 20 25 ödeyeceksin git peşin paranı biriktir öyle al hem o arabanın taksitlerini öderken nasıl için rahat edecekte binip gezeceksin gazı var tozu var hava bastığın ayağını attıgın her adımda para var nasıl yetişicen. Sana tavsiyem biriktir peşin al
  • faizsiz kredi değilse gerçekten almanın mantığı yok fazlasıyla zarar olur
  • 1.5 accnet milenyum kasa
  • başka öneri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scrik35

Daha Önce 20.000TL'ye kadar alabilceğim araçlar diye konu açmıştım fakat kredide sıktı çıktı ve Maksimum 15.000TL'ye kadar alabiliyorum.
    İzmir Piyasına Göre;Alabileceğim en iyi araç hangisidir?
    Öncelik:Dizel Tercihim ve 2001 model üzeri olması
    2.Tercihim ise:LPG
    Dizel araba alırken 100.000'kmden sonra alınmaz diyorlar bu nekadar doğru kaç km'ye kadar araç bakmalıyım

'' Dizel araba alırken 100.000'kmden sonra alınmaz diyorlar bu nekadar doğru kaç km'ye kadar araç bakmalıyım ''

ben kendim 2004 model corsa cdti 1.3 motor dizel aldım. aldığmda 125000km su anda 1420000 ve hic sorun cıkarmadı:) motor cok rahat ve sessiz biraz kullanım tarzına bağlı sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.