Şimdi Ara

Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.889
Cevap
53
Favori
208.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

Kilit tuşu sallanan cihazları değiştiriyorlar mı

Orada darbenın belirtisi yoksa evet değiştiriyorlar

Sallanma derken nasil bir sallanma? Benimki de sallaniyor hafif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxcoder95

quote:

Orijinalden alıntı: New_Days

quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

quote:

Orijinalden alıntı: maxcoder95

Cihazin degismesini istemiyorum sadece ekran degisimi istiyorum degistirirler mi cunku swap cihaz istemiyorum

Direk telefonu değiştiriceklerdir.Arkadaş bu swap muhabbetiyle alakalı detaylı bir yazı yazmış korkulacak birşey yok telefonda şuan 1gr sorun yok maşallah.

Bende geçtiğimiz Cuma günü genius randevusu alarak uğradım, i5 telefonumda batarya problemi, data kablo ve ekranda ölü piksel vardı. Telefonu teslim alarak, gerekli değişimleri yaptılar ertesi gün batarya ve ekran değiştirilerek kendi telefonumu geri teslim ettiler. Data kablosunu sıfırı ile değiştirdiler.

oyle ise muhtesem hocam insallah banada oyle yaparlar yalniz bisey var cihaz jailbreakli sizin ki de oylemiydi yoksa restore etmem mi gerekiyor restore edersem jailbreak gidecek

Jb vardı kaldırdım gitmeden, ios 7.1 yükledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncbasaran -- 15 Nisan 2014; 19:54:45 >

• arkadaslar telefonun power tusu icine goctu 6 gunluk daha.. brighstar.. pazar gununa randevu aldim, gelirken kutuyu faturayi getirmeye gerek yok demi? bir de telefonu degisirler mi acaba yoksa powertusunu mu yaparlar? degisim cihazlari da sorunlu mu olur? zonguldaktan gidicem...
  • chinaski C kullanıcısına yanıt
    Bisey opmaz gotur 0 telefonu al basgan

• quote:

Orijinalden alıntı: bhsoz

Cihan hocam sorun görünmüyor jelatinlerini ben söktüm,şöyle ki
    swap ürün kutusuz ithal edilen ürün, genelde distirbutör firmalar extra vergiler vermemek için degisim cihazlarını bu yolla getirtirler yurt dısından para verip aldıgınız sıfır cihazdan bir farkı yoktur. Sadece kutusuzdur,sizin bahsettiğiniz cihaz ise REFURBISHED yani onarım yapılmış cihazdır...
    @Volcano2K arkadaşımız da yazmış daha önce aşağıya ekledim,herkesin iline yarayacak bir bilgi...
    swap zaten kelime anlamı itibarı ile denk bir ürünle değişim anlamına gelir.. yani swap cihazın sizin sıfır aldığınız kutudan çıkan cihazla farkı yoktur.

Factory Refurbished/Refurbished ürün garanti bitmeden cihazda bir arıza tespit edilmesi ile birlikte geri iade edilen cihazın tamir edilip tekrar satışa sunulma durumudur.Bu ürünlerde garanti genellikle kısıtlı gelir 45gün, 90gün gibi.. Factory olayı onarım işleminin üretim fabrikasında yapıldığı anlamına gelir.Çünkü aracı kuruluşlarda kendi servislerinde aynı tamiratı yapıp ürün sunabilmektedirler.

dostum apple'in degisim durumunda bize swap sifir mi yoksa refurbished mi oldugunu nereden anlayabiliriz?

• Bu randvu ne zaman açılır acaba ? Bu ay için mi doldu gösteriyor sitedeki yoksa mayıs haziran da mı dolu randevu almanın farklı bir yolu var mı ?

• Benim de 5 güne doluyor Apple'ın kendi garantisi ve ekran çatladı. Rica etsem randevusuz almayı kabul ederler mi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları

Gün içersinde denedim 2 3 kere hala yukarı resimdeki gibi :)
    İphone harici bölümlerden randevu alsak nasıl olur acaba ?

Telefonumun şarj durumu

Kullanım 1 saat 5 dakika
    Bekleme 3 saat 14 dakika

Şarj yüzdesi %38 de şuan

Herkesin pil durumu mu böyle benimkimi cacığı yemiş acaba ?
    Bu telefon değişimi ya da batarya değişimi olur mu ? Telefonun garanti süresi genpadan 8. aya kadar devam ediyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i x ! R -- 15 Nisan 2014; 21:24:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

quote:

Orijinalden alıntı: bhsoz

Cihan hocam sorun görünmüyor jelatinlerini ben söktüm,şöyle ki
    swap ürün kutusuz ithal edilen ürün, genelde distirbutör firmalar extra vergiler vermemek için degisim cihazlarını bu yolla getirtirler yurt dısından para verip aldıgınız sıfır cihazdan bir farkı yoktur. Sadece kutusuzdur,sizin bahsettiğiniz cihaz ise REFURBISHED yani onarım yapılmış cihazdır...
    @Volcano2K arkadaşımız da yazmış daha önce aşağıya ekledim,herkesin iline yarayacak bir bilgi...
    swap zaten kelime anlamı itibarı ile denk bir ürünle değişim anlamına gelir.. yani swap cihazın sizin sıfır aldığınız kutudan çıkan cihazla farkı yoktur.

Factory Refurbished/Refurbished ürün garanti bitmeden cihazda bir arıza tespit edilmesi ile birlikte geri iade edilen cihazın tamir edilip tekrar satışa sunulma durumudur.Bu ürünlerde garanti genellikle kısıtlı gelir 45gün, 90gün gibi.. Factory olayı onarım işleminin üretim fabrikasında yapıldığı anlamına gelir.Çünkü aracı kuruluşlarda kendi servislerinde aynı tamiratı yapıp ürün sunabilmektedirler.

dostum apple'in degisim durumunda bize swap sifir mi yoksa refurbished mi oldugunu nereden anlayabiliriz?

http://sndeep.info/en bu adresten seri numarası ile sorguladığımda 2014 yılı 7.haftasında üretilmiş olarak görünüyor,şayet tadilat görmüş cihaz olsaydı üretim tarihi bu kadar yeni olmazdı diye düşünüyorum.Bir de telefonun jelatinlerini bizzat çıkardım.İnce beyaz bir kutudan yanımda çıkardılar.Telefon mağaza açılışının yapıldığı 05.04.2014 tarihinden beri bende ve şikayet ettiğim şarj problemi ve kamerada pembe çizgi problemi de hiç olmadı.
     Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları

• quote:

Orijinalden alıntı: cartographer

Benim de 5 güne doluyor Apple'ın kendi garantisi ve ekran çatladı. Rica etsem randevusuz almayı kabul ederler mi acaba?

Bence Mh arayıp durumu bildirin, randevu alamazsanız garanti bitince bile baksınlar. Süre konusunda yardımcı oluyorlar diye biliyorum
  • i x ! R İ kullanıcısına yanıt
    Ben bu sabah baktığımda pazartesi akşamına boş vardı. Ara ara ileriki günler için açılıyor ve hemen doluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: cartographer

Benim de 5 güne doluyor Apple'ın kendi garantisi ve ekran çatladı. Rica etsem randevusuz almayı kabul ederler mi acaba?

Bence Mh arayıp durumu bildirin, randevu alamazsanız garanti bitince bile baksınlar. Süre konusunda yardımcı oluyorlar diye biliyorum

Yarın bir arayayım bakalım ne diyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: J. Marston

Ben bu sabah baktığımda pazartesi akşamına boş vardı. Ara ara ileriki günler için açılıyor ve hemen doluyor.

Onunda denk gelme ihtimali %1 dir erhalde :) yine ara ara bakarım denk gelir belki teşekkürler bilgilendirme için

• yarın için randevu aldım
    sıkıntım şarj oyun ile 2.5 saat gidiyor
    ve şarj %15 lerde kapanıyor
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Sonucu merak ediyorum takip

• quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Sonucu merak ediyorum takip

değişirse ve ios 6 ile gelirse tadından yenilmez
  • Merhaba arkadaşlar.
    Randevu konusundaki sorulara yaşadığım hoşgörüyü örnek göstererek cevap vermek istedim.
    Birkaç günlüğüne istanbula geldim şansıma telefon arıza yaptı buradayken randevu 21 Nisan a vardı en erken ki şimdi o da dolmuş. Zorlu center a sabah gittim. Randevu için check in yapan arkadaşla görüştüm eğer randevusuna gelmeyen olursa araya alır mısınız dedim. Söz vermemek şartı ile kabul etti. Genius bar da yarım saat kadar bekledim gün içinde iptal olan randevulardan birini benim için yeniden oluşturdu ve yaklaşık 50 dk sonrasına randevu verdi sağolsun. Biraz yoğunluk vardı randevu saatinden 40 dk sonra bakabildiler anca.

Eğer gün içinde bolca vaktiniz varsa ve genius bar da oturup apple Store ferahlığını izlemekten sıkılmam derseniz görevliler gayet nazik ve yardımcı olmaya çalışıyor. Ben beklerken başka birini daha gelmeyen randevu sahiplerinin yerine alacakları hakkında görüştüklerine de şahit oldum. Tahmini 2-3 saat içinde işinizi halledebilirsiniz. Belki 4-5. Gününüz boşsa gidin bekleyin, apple Store da boş boş beklemek bile güzel geliyor bazen, ortam acayip bir şekilde rahat geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRafoWEB -- 15 Nisan 2014; 23:50:25 >

• iyi geceler arkadaşlar turkcell'den aldığım i5 cihazımı kamera lensi ve aksesuar değişimi için turkcell aracılığı ile genpa teknik servise verdim.Sizce bunu yenisi ile değiştirirler mi yoksa cihazı tamir edip geri mi yollarlar.?
     Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları
  • Tamir edilecek cihazınız.Parca bekliyorlar.Değişim olsaydı Swap Cihaz beklenirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Tamir edilecek cihazınız.Parca bekliyorlar.Değişim olsaydı Swap Cihaz beklenirdi.

Peki hocam cihaz için değişim istesek kabul edilirmi.?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.