Şimdi Ara

Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.889
Cevap
53
Favori
208.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam üst tuş değişimin garantiyle ilgisi yok.. Garantisi bitse bile bozulduğu zaman gidip değiştirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeresol

Iphone 5s telefonumu hat çekmeme sorunundandan pupa servise verdim. Büyük ihtimal değişim dediler.
    sonradan internette ücretli değişim diye konular gördüm. Peki değişimi, fark ücreti karşılığında ip6 olarak yapabiliyormuyum?

Türkiyede henüz bu sistem yok malesef... :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: silivrilimehmet

Selamlar,

iPhone 5 cihazımın uyuma/uyandırma tuşu tamir/değişim çıkıyor. Fakat tuş çok nadir, hatta bazen hiç takılma yapmıyor. Tamamen bozup gideyim, bu halde değişim olmaz.

Açma kapama tuşunu daha çabuk nasıl bozarız Garanti'nin dolmasına 1 ay kaldı.

Aynı değişim kapsamında arkadaşımın telefonunu zorluda değiştirdim.

Onun uyuma uyandırma tuşunda problem yoktu. Şarj yerinde sıkıntı vardı. Düşmeden dolayı camında ufak bir çatlak vardı. Garantiye göndermişti (BAŞARI) kullanıcı hatası deyip geri göndermişler. Düşmeden dolayı. Telefonu bana yolladı ZORLU da randevu aldım. Telefonu verdim. 3dk sonra adam elinde yeni telefon ile geldi. Sizin telefonunuz değişim kapsamında olduğu için yenisi ile değiştirdik dedi görevli. Darbeleri görmezden geldiler.

Bozulmasını bekleme. Garantisi dolmadan git götür sıfır telefonu al.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cyblo

quote:

Selamlar,

iPhone 5 cihazımın uyuma/uyandırma tuşu tamir/değişim çıkıyor. Fakat tuş çok nadir, hatta bazen hiç takılma yapmıyor. Tamamen bozup gideyim, bu halde değişim olmaz.

Onun uyuma uyandırma tuşunda problem yoktu. Şarj yerinde sıkıntı vardı. Düşmeden dolayı camında ufak bir çatlak vardı. Garantiye göndermişti (BAŞARI) kullanıcı hatası deyip geri göndermişler. Düşmeden dolayı. Telefonu bana yolladı ZORLU da randevu aldım. Telefonu verdim. 3dk sonra adam elinde yeni telefon ile geldi. Sizin telefonunuz değişim kapsamında olduğu için yenisi ile değiştirdik dedi görevli. Darbeleri görmezden geldiler.

O zaman hemen giderim. Fakat apple Çağrı merkezini aradığımda tuş bozuk değilse değişim olmaz, bozuk olan cihazlara var dedi.

Bozuk olmayan ama değişim yazan uyku uyandırma tuşundan cihaz değiştiren varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaslar , cihazim iphone 5 turkiye genpa garantili apple sitesinde 1 sene doldugu yaziyor fakat genpa garanti 2 sene ve daha garantisi mevcut. Acaba apple turk mevzuati geregi telefona yine servis verirmi 2 sene icinde nasil olsa? Yoksa genpaya mi goturmek zorundayiz yine cihazi? Tesekkurler cevap yazan herkese

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cyblo

quote:

Selamlar,

O zaman hemen giderim. Fakat apple Çağrı merkezini aradığımda tuş bozuk değilse değişim olmaz, bozuk olan cihazlara var dedi.

Bozuk olmayan ama değişim yazan uyku uyandırma tuşundan cihaz değiştiren varmı?

Tuş bozuk değildi. O seride olduğu için değiştirdiler.

• Şu anda da kullandığım model olan 5S' i aldığım ilk hafta yaşadığım küçük bir sorun nedeniyle değişim yaptırmıştım. Yaklaşık 3 hafta kadar sonra geri dönüş yapmışlardı. Ufak tefek bir sorun ise sadece 3 hafta beklememek adına görmezden gelebilirim.
  • İzmir deyim.
    5S vatan dan aldım. 1 ay oldu ön cam ekranda esneme var.

Vatan a verirsem Ofis ileşitim İstanbul a gönderiyorlar
    AGORA da apple mağazası var oraya verirsem İstanbul GENPA ve BAŞARAIYA gönderiyor.

Nereye vereyim bilemedim. Sonra garanti dışı kalmasın TELEFON S5
  • quote:

Orijinalden alıntı: mga93

İzmir deyim.
    5S vatan dan aldım. 1 ay oldu ön cam ekranda esneme var.

Vatan a verirsem Ofis ileşitim İstanbul a gönderiyorlar
    AGORA da apple mağazası var oraya verirsem İstanbul GENPA ve BAŞARAIYA gönderiyor.

Nereye vereyim bilemedim. Sonra garanti dışı kalmasın TELEFON S5

En güzeli istanbulda bir tanıdığın var ise Zorlu yada Akasyadan randevu al (15 gün sonrasına veriyor) Telefonu yakınına gönder o götürsün en hızlı çözüm bu. Diğer garantilerin sizi suçlama ihtimali yüksek. Yada siz getirin istanbula gezmiş olursunuz hem :)
  • Ofis İletşim hakkında bilgisi olan var mı değişim yapıyorlar mı?
  • Arkadaşlar 5s imi tammuz başında samsun vatandan almıştım. Cihazı 6 ay neredeyse sıfır sorun kullandım ama sonra çok sorun çıkarmaya başladı.
    1- En büyük sorunum parmak izi okuma. Önceden neredeyse parmağımı koymadan okuyan cihaz artık elimde en ufak bir ter olduğunda bile okumuyor teri siliyorum, 3 okumanın 2sini başarısız olarak algılıyor. Siliyorum yeniden yüklemek istiyorum parmak izimi parmak izimi okuturken son 3 çubukta çok zorlanıyor her parmakta. 10 kere deniyorsam yeni parmak kaydını 6-7sinde yeni parmak deneyin diyor.
    2- Ekranda esneme var. Özellikle telefon ısındığında ekrana en ufak dokunmamda çıt çıt sesler geliyor. Ben bunu 1 ay önce farkettim. Belki çok daha öncelerden de vardı. Belki aldığımda bile vardı.
    3- Telefon bazen aşırı ısınıyor. Bir kaç kere de mavi ekran hatası verip kendini kapattı. Geçen hafta da durup duruken kitlendi ekran. Oyun oynuyordum oyun ekranda ama dondu ekran siyah olmadı 5dk boyunca gelmedi. Telefona reset atmak zorunda kaldım.
    4- Bazen telefonumda aşırı ısınma oluyor. Normal midir? internette ve oyun oynarken. Hatta bazen cebimde bile ısınmış olarak buluyorum bazen de şarjdayken. Ama swarmdan gelen uygulamalar oluyor o anlarda ekranda onu farkettim. Bir kaç bildirim cihazı durup duruken böyle ısındırabilir mi?

Bilgi: Telefonu geçen hafta tomogrofi çekinirken cebimden düşürmüştüm. O sırada kameranın üstündeki köşede bir ezilme meydana gelmiş lakin bu sorunların hepsi bu düşmeden önce vardı. Şimdi bana kullanıcı hatası derler mi bu sebepten dolayı. Keşke daha önce verseydim garantiye telefonu.
    Ayrıca şu anda samsundayım ama trabzona gideceğim okul için. Telefonsuz da kalmak istemiyorum. İstanbula gitme gibi bir durum da yok. Ne yapıcam bilemedim.

• Bilgi için teşekkürler

• ABD'den alınan cihazlar için değişim yapılıyor. Eğer cihaz kodu A1549 ise değişim yapılmıyor. Apple ile telefon görüşmesi yaptım. Görevliden aldığım bilgiye göre. Hatta Apple Store dan aldığım SIM FREE cihazda değişim yapıldı bugün. İyi günler
  • Iphone 5s var ekranımda esneme var içine girio cıkıyor ve ses cıkıyor
    Ayrıca şarjı hiç dayanmiyor hep şarjda
    Ve konusma sırasında arama hatası veriyor sesim karsıya gtmiyr yada ses gelmiyor
    Gecen hafta operatörle baglantı kurdugumda yazılım hatası var dediler.
    Haftaya için zorludan randevu aldım acaba degişim yapılır mı cihaz bi bilginiz var mı cihazm daha 10 aylık Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selinaks -- 30 Ocak 2015; 2:11:07 >
  • selinaks S kullanıcısına yanıt
    Bu şikayetleriniz degisim sebebidir bende ekran esnemesi yüzünden degisim yaptırdım ama siyah 5s lerin hemen hepsinde olan bir durum bu sıcak soğuk ortam degisiminde esneme yapıyor ama sizin bataryada sıkıntılı denilebilir siz degisim icin gittiğiniz zaman eğer sizinle ilgilenen arkadas muhtemelen degisimi yapacaktır ancak sıkıntı çıkartırsa managerleri ile görüşün aynı durumu izah edin mutlaka değişirler

• quote:

Orijinalden alıntı: vhcyns

Hocam simdi o verdigin linkte yaptim ama garanti bitmis diyo iphone 5 cihaz daha aktive edeli 4 ay oldu onu nasi hallederiz yurtdisi fatura filan yok

Yurtdışı cihazlarda zaten garanti olmaz ki bitsin (türk operatörle aktive edildiği zaman)
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Merhaba iphone 5S telim ekran esnemesinden dolayı ofis iletişimden birsey yapamayacaklarını söyleyerek vatan comp. geri gönderildi. Bu durumda ne yapılmalı.
  • cevat871 C kullanıcısına yanıt
    Hocam Apple Store zorlu ve Akasyaya bakın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Hocam Apple Store zorlu ve Akasyaya bakın derim

Peki hocam telefonu İstanbul dışında olduğumdan dolayı tanıdık aracılığı ile Akasya ya göndericem büyük ihtimalle, acaba nasıl davranıyorlar esneme sorunu karşısında. Tel de darbe vb yok zatan daha önce de 1 haftalıkken, yazılımsal bir sorun nedeni ile değişimişti. Değişim mi yapılır yoksa ekran değişimi mi yaparlar.
  • cevat871 C kullanıcısına yanıt
    Gönderdiğiniz arkadas özellikle rahatsızlık duyduğunu ve bu firmaya yakışmayan bir urun oldugunu söyler ve degisim yapamayız cevabi alırsa manager ile görüşeceğim desin ve görüşsün bununla degisim oluyor asırı degilse uğraşmayın ben değiştirdim yeni cihazda esneme var

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.