Şimdi Ara

Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.888
Cevap
53
Favori
208.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iyi akşamlar. avea dan alınma iphone 5 imi teleservise e yolladım garantiye. power tuşu ve ses kısma tuşu çalışmıyordu. bu cihazlara teleservice mi bakıyor yoksa apple a mı yönlendiriyorlar bilgisi olan var mı acaba..?

ayrıca daha önce başına gelmiş birileri varsa karar nasıl çıkıyor tamir mi ediliyor değişim mi yapılıyor. 2 gün önce tuşu basmayan telefonu akasyaya randevu alıp götürüp direkt değişim yaptılar diye bir arkadaşım söyledi kız arkadaşının telefonunu. direkt oraya götürmemekle hata mı yaptım acaba..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KcRasco -- 30 Kasım 2014; 23:51:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

arkadaşlar iyi akşamlar. avea dan alınma iphone 5 imi teleservise e yolladım garantiye. power tuşu ve ses kısma tuşu çalışmıyordu. bu cihazlara teleservice mi bakıyor yoksa apple a mı yönlendiriyorlar bilgisi olan var mı acaba..?

ayrıca daha önce başına gelmiş birileri varsa karar nasıl çıkıyor tamir mi ediliyor değişim mi yapılıyor. 2 gün önce tuşu basmayan telefonu akasyaya randevu alıp götürüp direkt değişim yaptılar diye bir arkadaşım söyledi kız arkadaşının telefonunu. direkt oraya götürmemekle hata mı yaptım acaba..?

evet malesef hata yapmışsınız, eğer cihazınız üst tuş değişim programı dahilindeyse ve tuş gerçekten işlev görmüyorsa 5 dakika içinde cihazı değiştiriyorlar storelarda fakat siz teleservice denilen nalet firmaya cihazınızı vermişsiniz minimum cihazı teslim etme süreleri ki bir sorun bulmazlarsa cihazınızda 15 gün.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaelf

quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

arkadaşlar iyi akşamlar. avea dan alınma iphone 5 imi teleservise e yolladım garantiye. power tuşu ve ses kısma tuşu çalışmıyordu. bu cihazlara teleservice mi bakıyor yoksa apple a mı yönlendiriyorlar bilgisi olan var mı acaba..?

evet malesef hata yapmışsınız, eğer cihazınız üst tuş değişim programı dahilindeyse ve tuş gerçekten işlev görmüyorsa 5 dakika içinde cihazı değiştiriyorlar storelarda fakat siz teleservice denilen nalet firmaya cihazınızı vermişsiniz minimum cihazı teslim etme süreleri ki bir sorun bulmazlarsa cihazınızda 15 gün.

cihazı 11 inde gönderdikten 10 gün sonra iphone'u mu bul açık diye uyarı geldi. 2 saat içinde kapattım 3 gün sonra yeni gelmiş gibi kayda alındı 26 sında. hala bekliyoruz bakalım. geri istesem yollarlar mı ki cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KcRasco -- 30 Kasım 2014; 23:50:47 >

• telefonumu teleservice'e vereceğime çöpe atarım daha iyi..o firmadan hayır gelmez asla..Tecrübe ile sabittir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

telefonumu teleservice'e vereceğime çöpe atarım daha iyi..o firmadan hayır gelmez asla..Tecrübe ile sabittir..

şuan geri yollarlar mı istesem..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_73

Turkcell'den alınmış garantisi devam eden kilit tuşu bozuk İphone 5'i bugün sorgusuz sualsiz ve faturasız anında değiştirdiler.

Birebir tel değişikliği mi yoksa bozuk yer tamir mi edildi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar teleservice i aradım telefon değişim kaydı alınmış yeni cihaz beklendiği söylenildi. apple a randevu almayla uğraşamayacaklar için belki biraz daha uzun süreçli ama yine de çözüm :)

apple ı arayıp fiyat farkıyla İphone 6+ almam mümkün mü diye sordum şuan için malesef dediler. Belki ilerde olur diye söyledi ama bakalım inş. o sistemde gelir.
  • Umarım Değişim Süreci çabuk sonuçlanır

• Arkadaşlar bende telefonumdaki ekran esnemesi için randevu aldım sizce değişim yaparlarmı bu konuda tecrübeli olan var mı ? Sol alt tarafına bastırınca tık tık ses geliyor yoksa tamir mi ederler ? (Bu arada 5s akasyaya gideceğim)

• Merhaba arkadaşlar bir 5s cihazım var home tuşu acayip sıkıntılı bu haftasonu gitmeyi düşünüyorum istanbula acaba randevusunu verebilecek varmı gerçekten çok lazım alamıyorum randevu 6 veya 7 aralığa.
  • Pazara akşam randevum var ama ist arkadaşıma versem ip5 i o götürse değişim programı uygulanır mı?sadece ip5 ile aksesuar fatura ve kutusuz bir şekilde sıkıntı olur mu?

Turkcell den alınma garanti bitimine 1 ay var.
    Acil yardım lütfen.

• Apple store dan randevu almak o kadar zor değil beyler.Ben ilk denememde aldım.23:55 te açtım 00:05 gibi randevu sayfası açıldı saati seçip aldım randevuyu.

Safari kullandım browser olarak.

Akasya ya gittim bugün.Ekranda oynama ve tuşta sıkıntı vardı.değişim yaparlar diye umdum ama ekran değişimi kapsamında tuş da birlikte ön takımı değiştirip yarın teslim edecekler.

Benim merak ettiğim telefonun performansında bir sıkıntı doğurur mu bu ekran yenileme bir fikri olan var mı?

Bu arada ekran değişim ücreti 270 civarı iphone 5s için.Tabii garanti kapsamında ücret ödemiyosunuz
  • Kesinlikle sıkıntı olmaz önemli değil kimin götürdüğü fatura kutu vs hiçbir şey lazım değil.Değişim yapılabilir eğer karar verilirse
  • Kesinlikle sıkıntı olmaz.Kimin götürdüğünün önemi yok kutu vs de lazım değil fatura falan da gerekmez hiçbir şey sormuyolar sadece apple şifresini ve pin şifresini filan bilsin yeter.
  • 5s için ekran değişimi mi oluyor yoksa telefon değişimi mi?
  • exclusive132 E kullanıcısına yanıt
    Ekran değişimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive132

5s için ekran değişimi mi oluyor yoksa telefon değişimi mi?

5S için ekran değişimi olmuyor. Telefon değişimi öneriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu

quote:

Ekranın sol üst köşe kısmında elle bastırınca içe doğru oynuyor ekran. Ama herhangi başka bir sorunu yok. Ekran mı değişir yoksa teli komple mi değiştirirler?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Batu

quote:

Ekranın sol üst köşe kısmında elle bastırınca içe doğru oynuyor ekran. Ama herhangi başka bir sorunu yok. Ekran mı değişir yoksa teli komple mi değiştirirler?

5s için ekran değişimi oluyor, olmuyor diyen arkadaşlar yanlış biliyorlar maalesef
  • Arkadaşlar merhaba.Elimde bi arkadaşın iphone 5'i var,cihazın ekranı bi anda kapanmış sonra arkadaş herhangi bir teknik servise götürmüş orada açılıp bakılmış ve anakart bozuk denmiş.Ben randevu alıp apple store genuis bar a götürsem cihazımı bedel karşılığında değişim yapabilir miyim?Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.