Şimdi Ara

Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.888
Cevap
53
Favori
208.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: om455

quote:

Orijinalden alıntı: KadiRocK

Zorlu center da randovu alamıyorum.saat 00:00 dan beri sürekli sayfayı yeniliyorum hala randovu yok.

Hocam aynı şeyi bende yaşadım ve şunu öğrendim. Sayfayı yenileyince boş yerler gözükmüyor. Randevular 00:03de falan açılıyor tam o anda yeniden giriyormuş gibi işlem yapınca gözüküyor ancak... Kaç gündür seninle aynı şeyi yaptığım için randevu alamamıştım. Bugun kıl payı randevu almayı başardım.. Birde öyle deneyin derim...

Anladım teşekkür ederim artık yarın tekrar deneyeceğim.
    Peki yarın hangi günlere randovu alabilirim.Benim haftaya cumartesi yada pazar gününe almam lazımda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Zorlu center da randovu alamıyorum.saat 00:00 dan beri sürekli sayfayı yeniliyorum hala randovu yok.

Hocam aynı şeyi bende yaşadım ve şunu öğrendim. Sayfayı yenileyince boş yerler gözükmüyor. Randevular 00:03de falan açılıyor tam o anda yeniden giriyormuş gibi işlem yapınca gözüküyor ancak... Kaç gündür seninle aynı şeyi yaptığım için randevu alamamıştım. Bugun kıl payı randevu almayı başardım.. Birde öyle deneyin derim...

Peki yarın hangi günlere randovu alabilirim.Benim haftaya cumartesi yada pazar gününe almam lazımda?

Bildiğim kadarıyla bir hafta sonrasına alınıyor galiba ama kesin bilgi değil bilgin olsun... Birde boş randewu bulunca saati günü falan hiç düşünme bana sorarsan saniyeler içinde eriyip gidiyor randevular

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla bir hafta sonrasına alınıyor galiba ama kesin bilgi değil bilgin olsun... Birde boş randewu bulunca saati günü falan hiç düşünme bana sorarsan saniyeler içinde eriyip gidiyor randevular

İstanbula haftaya cuma gelip pazar akşamı dönmem gerek o yüzden randovuyu o günler arasında almam şart .
    Ne dertli işmiş buya

• iPhone 5S'in garantisi bu hafta içinde doldu. Cihazın şarj girişinde 1-2 haftadır temas sorunu var.
    1 haftadır da apple'dan randevu alamıyorum.
    Şimdi ne yapmak lazım.
    Tecrübeli arkadaşlar var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @bdullah kullanıcısına yanıt
    Randevu alsanız bile çok büyük ihtimal genius arkadaş sizin yanınızda iğne benzeri bir cisim ile şarj girişinde ki topakları çıkaracak ve sorun çözülücek aynısını siz de yapabilirsiniz.

• KadiRocK kullanıcısına yanıt
    Bu yöntem ile çok basit bir şekilde haftaya pazar'a randevu alabilirsiniz.

http://i.imgur.com/rAfBGZ7.png

• quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Randevu alsanız bile çok büyük ihtimal genius arkadaş sizin yanınızda iğne benzeri bir cisim ile şarj girişinde ki topakları çıkaracak ve sorun çözülücek aynısını siz de yapabilirsiniz.

Öyle basit bir sorunda götürmeye gerek yok cihazı. Eve gidince bi deniyim. Teşekkürler.

• quote:

Bu yöntem ile çok basit bir şekilde haftaya pazar'a randevu alabilirsiniz.

http://i.imgur.com/rAfBGZ7.png

Randovuyu aldım dostum,hemde hiç kasmadan çok rahat bir şekilde.Sana nekadar teşekkür etsem azdır.Gerçekten çok sağol.

• Merhaba Arkadaşlar,1 ayın sonunda randevu alabildimBir sorum olacak.Trden alınma iphone 4s var.telefon sürekli res atıyor.Fabrika ayarlarına döndürülemiyor.bikaç yere verdim düzeltilemedi.telefonun garantisi bitti maalesef.Apple store değişim yapılır mı.Swap ürünle mi değişim yapılır.Tahmininiz ne kadar para istenir.Bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: starsailor2004

Merhaba Arkadaşlar,1 ayın sonunda randevu alabildimBir sorum olacak.Trden alınma iphone 4s var.telefon sürekli res atıyor.Fabrika ayarlarına döndürülemiyor.bikaç yere verdim düzeltilemedi.telefonun garantisi bitti maalesef.Apple store değişim yapılır mı.Swap ürünle mi değişim yapılır.Tahmininiz ne kadar para istenir.Bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Yaklaşık 500 gibi bi ücretle yenisini verirler...
  • Randevuya ihtiyacı olan arkadaşlar aşağıdaki randevulardan verebilirim...

NOT: ÜCRETSİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magule -- 27 Ekim 2014; 10:33:22 >
  • magule kullanıcısına yanıt
    Öncelikle günaydın herkese yeni derken sıfır mı demek istediniz yoksa swap mı verilir acaba
  • quote:

Öncelikle günaydın herkese yeni derken sıfır mı demek istediniz yoksa swap mı verilir acaba

Swap cihaz.. Kutusuz ama jelatinli...
  • Peki bu swap cihazların herhangi bir garantisi varmıdır? 20 gün sonra bozulursa mesela yine servis parası verip yine mi yeni swap telefon verecekler.Bu swap cihazlara güvenilir mi?yardımınız için teşekkürler.
  • quote:

Peki bu swap cihazların herhangi bir garantisi varmıdır? 20 gün sonra bozulursa mesela yine servis parası verip yine mi yeni swap telefon verecekler.Bu swap cihazlara güvenilir mi?yardımınız için teşekkürler.

3 ay garanti veriliyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magule

Randevuya ihtiyacı olan arkadaşlar aşağıdaki randevulardan verebilirim...

Duruyorsa tekini alabilir miyim?

• Amerika cihazı değile 500-100 lira arasın bir rakama Swap cihaz ile değişim yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ldboy

quote:

Orijinalden alıntı: magule

Randevuya ihtiyacı olan arkadaşlar aşağıdaki randevulardan verebilirim...

Duruyorsa tekini alabilir miyim?

pm attım...

2 tane kaldı...

31 Ekim ve 1 kasım

• quote:

Teşekkürler. Zaten değişmek gibi bir niyetim yoktu.

Biriken tozdan dolayıymış. Bayağı toz çıkardım içerden. Gri toz tabakası gözüküyordu. Şuan beyaz plastik kısım gözüküyor. Bir ara içerden keçe mi çıkartıyorum acaba diye düşündüm.
  • @bdullah kullanıcısına yanıt
    Sorununuzun hallolmasına sevindim güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.