Şimdi Ara

Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.888
Cevap
53
Favori
208.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Orijinalden alıntı: brykkn

Erken gidersen 1-1.30 saat içinde hallediyorlar. Fakat ilk olarak ekran değişimi yapıyorlarmış.(1.5-2 aydır bu böyleymiş). Olmaz ise telefon değişiyormuş. Kasa yamuk düşürmüş olabilirsiniz diyorlar birde.

randevum 18:30'da umarım çok bekletmezler de değilim yaparlar kasamda yamukluk yok ama asabi bir adamım onların kafasında yamulturum. bakalım tırnağımın girdiğini görünce ne cevap verecek onuda siz yaptınız derseler yeminle freni boşa alırım

Bende yamultmayı düşünmedim değil. Bakalim daha sonra tekrar randevu alacağım bu sefer arkadaşım gidecek bu seferde değiştirmezlerse kırarım telefonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Erken gidersen 1-1.30 saat içinde hallediyorlar. Fakat ilk olarak ekran değişimi yapıyorlarmış.(1.5-2 aydır bu böyleymiş). Olmaz ise telefon değişiyormuş. Kasa yamuk düşürmüş olabilirsiniz diyorlar birde.

randevum 18:30'da umarım çok bekletmezler de değilim yaparlar kasamda yamukluk yok ama asabi bir adamım onların kafasında yamulturum. bakalım tırnağımın girdiğini görünce ne cevap verecek onuda siz yaptınız derseler yeminle freni boşa alırım

Bende yamultmayı düşünmedim değil. Bakalim daha sonra tekrar randevu alacağım bu sefer arkadaşım gidecek bu seferde değiştirmezlerse kırarım telefonu.

haftaya perşembe bakacağız artık :)

• Arkadaslar 2.el İphone 5 aldım. Üst tuş ve pil degisimi icin uygun. Pilinde sıkıntı var. Apple Store a götürmek istiyorum ama su 2 yıllık cihaz olma durumu cok onemli mı ? Yani cihaz alınali iki yili gectiyse cihaza bakmıyorlar mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şuan için randevu satan varmı antalya İstanbul'a geldim olmadı alamadık

• Arkadaşlar 5s cihazımı istanbul bilişimden distürübatör garantili olarak aldım. Ekranın sağ üst köşesinde açıklık var bastırıldığında belli oluyo ben şimdi cihazı apple a gönderebilir miyim çünkü istanbul bilişime fazla güvenmiyorum nasıl tamir edicekleri belli değil. Bu konuda bilgisi olan var mı

• Model sonu LL/A değilse yani cihaz Amerika cihazı değilse götürebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Model sonu LL/A değilse yani cihaz Amerika cihazı değilse götürebilirsiniz.

modelin sonu TU/A ile bitiyor. bi sorum daha olucak benim istanbula gitmem biraz zahmetli bkargo ile gönderim yapılabiliyor mu apple stora ?
  • TU/A Türkiye cihazı oluyor o konuda sıkıntı olmaz ama kargo olmuyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 11 Ekim 2014; 13:56:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

TU/A Türkiye cihazı oluyor o konuda sıkıntı olmaz ama kargo olmuyor maalesef.

anladım teşekkürler
  • Tayvandan aldığım iPhone 6 yı burada garantiye yollayabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son yazdığınıza çok güldüm ne diyeyim :D

• beyler önümüzdeki haftaya çok acil randevu gerek yardımcı olursanız çok makbul geçer
  • Beyler iphone un yaninda gelen kablolar falan kac yil garantili oluyor

• Arkadaşlar iphone5 cihazımın uyku tuşunda takılmalar başladı az önce rezevasyon aldım ayın 18 ine fakat herhangi bir onay maili gelmedi , gelmesi gerekiyormuydu ?
    arkadaşlar birde İstanbul dışından gelicem deneyimli arkadaşlardan ricam cihazın faturasını götürmemiz gerekiyormu ?

• Arkadaşlar bugün iphone 4 cihazımı power tuşu sorunuyla gittim ilgilenen arkadaş beni samimi müşteri olarak gördüğü için sıfır ürün verdi.1 yıl garantisi gözüken arkadaşlar mutlaka randevu alıp gitsinler.
  • Randevu verebilecek yok mu acaba? Alıpta gidemeyecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mıroqlu

Arkadaşlar iphone5 cihazımın uyku tuşunda takılmalar başladı az önce rezevasyon aldım ayın 18 ine fakat herhangi bir onay maili gelmedi , gelmesi gerekiyormuydu ?
    arkadaşlar birde İstanbul dışından gelicem deneyimli arkadaşlardan ricam cihazın faturasını götürmemiz gerekiyormu ?

Randevuyu mobilden alirsaniz mail gelmez
    Bu linke hangi apple kimliginizle aldiginizi yazin randevunuz varsa gorebilirsiniz
    Fatura gerekmiyor.ama siz sehirdisindan geldiginiz icin tedbirinizi alin
    https://idmsa.apple.com/IDMSWebAuth/login.html?appIdKey=990d5c9e38720f4e832a8009a0fe4cad7dd151f99111dbea0df5e2934f267ec8&language=TR-tr&segment=R583&grpcode=g002&path=%2Fhistory%2FR583%2Fsignin%2Fack&path2=%2Fhistory%2FR583%2Fsignin%2Fack

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 13 Ekim 2014; 9:04:15 >

• Şu iğrençliğe bakın arkadaşlar resmen rezillik :

http://forum.donanimhaber.com/m_98336616/f_//tm.htm#98336616

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 13 Ekim 2014; 10:45:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafein34

Arkadaşlar bugun apple store a gittim.iphone 5s imi migrostan almıştım teknoeksper garantili.Biz buna bakmıyoruz dediler.

Apple store un uluslararası garantisi yok mu nasıl değiştireceğiz bu urunu bilen var mı ?

1 yılı gectıyse bakmıyorlar uluslararası garantı 1 yıl yanı senın ıhtalatcı cıhazında uluslararası garantı gıbı dusun ver mıgrosa ne ugrasıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda275

Bende cihazımı 24 Eylül de ARTI SERVİSE kargoladım. Tuş problemi var cihazımda size yeni telefon geleceğini nasıl öğrendiniz? Telefonla arayıp mı? Yoksa onlar mı size haber verdiler?

onların onlıne takıp sıstemı yok telefonlara bakmıyorlar zor bela telefon dusurup sordum zaten bıtınce arıyorlar cıhaz hazır dıye ama 20 iş gününü geçirmiyorlar
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.