Şimdi Ara

Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.888
Cevap
53
Favori
208.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu haftasonu için randevu lazım arkadaşlar elinde olan var mı?
  • sormak istediğim bir konu var. Cihazım Arap ülkesinden alınma 5s ve kenarları çok kötü soyulmakta.

bu benim problemim mi yoksa ürünün hatası mı ? bu değişim için bir sebeb olur mu ?

daha önce bu şekilde değiştiren oldu mu ? gerçekten verdiğim paraya üzülüyorum baktıkça. bildiğiniz boya atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOWNFALLEN

sormak istediğim bir konu var. Cihazım Arap ülkesinden alınma 5s ve kenarları çok kötü soyulmakta.

bu benim problemim mi yoksa ürünün hatası mı ? bu değişim için bir sebeb olur mu ?

daha önce bu şekilde değiştiren oldu mu ? gerçekten verdiğim paraya üzülüyorum baktıkça. bildiğiniz boya atıyor.

Boya atması herkeste var,sinir bozucu bir durum.Değiştirmezler.
  • ilk mesajda amerika cihazının değiştiğini belirtmiş arkadaş ??????
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

bir şey sorucam şimdi bende 16.gb iphone 5s var hiç sorun yok ilerde sorun olduğunda fln 32.gb modelini ne kadar farkla alabılırım bu zorlu centerdan.

Alamazsın hocam. O sistem sadece yurt dışında var. Tr de yok malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim de iphone 5s imin dış camı kırıldı dokunmatikte ve ekranda sıkıntı yok renk değişimi vs. gibi apple store da ücret karşılığı ekran değişimi yaptırabilir miyim acaba yaptıran ve fiyat bilgisi verebilecek olan var mı?
  • Fazla randevu alan arkadaş varsa genius bar için verebilirmi lütfen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doggy91

cihazım teknosadan alınma martta 2. yılı doluyor.garanti dışı gözüküyor apple sitesinde üst tuşum hiç basmıyor.değişim yapabilirmiyim günlerdir randevu alamıyorum kafayı yicem

Yapabilirsiniz. Randevu alamıyorsanız sabah açılır açılmaz Zorlu'ya gidin. Boşluk varsa hemen alırlar, yoksa akşama randevu verirler. Ben öyle yapmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkdgn00

Arkadaşlar iPhone 5S'im şaka değil 20 cm gibi bir yükseklikten cebimden yüz üstü düştü ve ekran baştan aşağı çatırdadı..
    Dokunmatiğinde sorun yok ancak ekran kötü halde. Üzerinde jelatin olduğu için cam falan çıkmadı.
    Telefonun daha 1 yıl Genpa garantisi var.
    İnternetten araştırmalar falan yaptım, sizce nereye yaptırayım? ve Fiyatı kaça olur?
    Genpa ne kadar uğraştırır ne kadar ister? Apple Store Swap cihaz verirse ne kadar ister direk cam değişimine ne kadar ister ve Apple Store'a kesinlikle randevu düşmüyor ne yapmam lazım? Google'a reklam veren 1-2 firma buldum iyi referansları var onlara yaptırmak mantıklı mıdır?
    Bu arada İstanbul'da oturuyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...

Ekranı kırılan/çatlayan cihazları Zorlu'da ücret karşılığı swap cihazlarla değiştiriyorlar. Ekran değişimi yapmıyorlar. Ücret de max 700 TL. Ekran çatlaksa belki daha az ücret çıkarabilirler. 700 TL'ye kadar ücret. Az da olabilir ama max 700 TL

• cihazım iphone 5
    sorunları :
    batarya ısınması ve bataryasının 3 saati zar zor görmesi(değişim programına uygun)
    kamerasında toz olması (fotoğraf çekince bariz görünüyor)
    sizce değişim mi yoksa tamir mi çıkar ?
  • Arkadaşlar cihazım ABD' den alınma Pasaporta kayıtlı. Şimdi bunlar tuşu mu değiştiriyor yoksa direk telefonu mu ?
    Cihaz Tuş değişim programına dahil yalnız bir problem var. Onarım süresi doldu diyor. Bu durumda değişim yapamaz mıyım ?

Uygun olduğunun kanıtı.

Onarım ve teknik servis süresinin dolduğunu kanıtı, ben bişey anlamadım. Bir de siz yorum yapın.

• 5s amerika icin degisim yapmiyorlar.

• Arkadaşlar randevu alamıyorum gece direk dolu gözüküyor bi türlü. Bayramdan önce perşembeye kadar randevuya gidemeyecek olan var mı teli kullanamıyorum doğru düzgün?

• arkadaşlar bozuk bi iphone 4 var elimde
    telefon hat taktığımızda karşıya ses gitmiyor gelmiyor (bazen oluyor telefonu vuruyorum falan düzeliyor düzelmiyor öyle bişi)
    yukardaki kilit tuşuda içine girmiş
    cihazın şuan garantisi yok
    randevu alıp gitsem bana sıfır iphone 4 verirler mi
    sanırım 430 lira verip alabiliyorum ama bunu koşulsuz şartsız yapıyorlar mı ?
    acil cevap alabilirsem sevinirim randevu alacagım ona göre kimsenin hakkına girmeyeyim acil cevap lütfen
  • om3rr kullanıcısına yanıt
    Cihaz Türkiye malı ise garantin yoksa 600-800 lira verip sıfır cihaz verirler.
    u.s.a malı ise hiç bir destek alamazsınız.
    Bedava Cihaz Değişimi YOK
  • 1 aydır bozuk tuşla dolaşıyorum tak etti artık yahu sadece gece 00:00 damı randevu alınıyor son 10 gundur 00.00da giriyorum bi turlu alamadım bayramda acık olurlarmı acaba sabahtan baskına gitsem sakal felan atsak
  • doggy91 D kullanıcısına yanıt
    Randevu var hocam.

Bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 2 Ekim 2014; 1:31:28 >
  • 11 eylülde bıraktım artı servis e zaten servıs formunda servis süresi 20 iş günüdür yazıyor .... 2 ekım de değişim olacağı belirtildi yeni telefonu bekliyorum....

iphone 5 hoparlörden ses gelmıyordu bu arada.... mal genıus bar la uğraşamadım açıkçası...........
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Cihaz Türkiye malı ise garantin yoksa 600-800 lira verip sıfır cihaz verirler.
    u.s.a malı ise hiç bir destek alamazsınız.
    Bedava Cihaz Değişimi YOK

o farkı verdiğinde swap mı verıyorlar yoksa kutulu sıfır cihaz mı ?
  • Bende cihazımı 24 Eylül de ARTI SERVİSE kargoladım. Tuş problemi var cihazımda size yeni telefon geleceğini nasıl öğrendiniz? Telefonla arayıp mı? Yoksa onlar mı size haber verdiler?
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.