Şimdi Ara

Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.889
Cevap
53
Favori
208.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Suudi Arabistan alınan uluslararası garantili Amerikan menşeili 5S ime Apple işlem yapamayacağını belirtti.Ama AB ülkelerine yollarsam örneğin Almanya değişim yaparlarmış.Pek güvenemedim işin aslı,prosedürü nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutikula

tamam hocam son soru bana gelecek swap cihazda kenarında sağında solunda çizik falan olmaz dimi

Sizin verdiginiz cihazlar, fabrikada sifirlanip baskalarina geri veriliyor. Yani sende baskasinin sorunlu telefonunu sifirlanmis sekilde alacaksin :)

• bazen13 kullanıcısına yanıt
    yapacak bişey yok otobüsten düştüm telefonun ekranı kırıldı cana geleceğine mala gelsin
  • arkadaşlar bu gece açılan genius randevusundan alan biri hangi gün olduğunu söyleyebilir mi?
    aceleyle aldım randevuyu saatini biliyorum ama gününü göremedim
    ya da randevuya bakabileceğim bir yer varmı?

edit:perşembeymiş simdi geldi mail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ata02kan -- 15 Ağustos 2014; 0:11:12 >
  • quote:

yapacak bişey yok otobüsten düştüm telefonun ekranı kırıldı cana geleceğine mala gelsin

Orasi oyle. Ama bu teknik sevislerin yok sifir cihaz hikayesini anlamiyorum. Madem sifir cihaz sana neden kapali, jelatinli orjinal amblajinda veremiyor telefonunu. Para veriyorsun hocam,bi.diret bakalim, ben jelatinli istiyorum diye.

Size yazdigim bir onceki mesajim dogrudur, eksilenmis, lakin gercek budur. Israr edin hocam, kutusunda istiyorum diye.

Bu konuda hem genpa hemde apple store müşteri temsilcisiyle kavga ettim bildiğin küfürler savurdum Allah'tan mahkemeye vermediler benim 800 liram yoksa nolacak ? siz nasıl ekran değişimi yapmazsınız diye böyle saçmalık olamaz ya adamlar yeni ekran takmıyor 800 liraya handikaplı telefon veriyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu konuda hem genpa hemde apple store müşteri temsilcisiyle kavga ettim bildiğin küfürler savurdum Allah'tan mahkemeye vermediler benim 800 liram yoksa nolacak ? siz nasıl ekran değişimi yapmazsınız diye böyle saçmalık olamaz ya adamlar yeni ekran takmıyor 800 liraya handikaplı telefon veriyorlar

Mecbur biraktiriyorlar maalesef. Size gelen cihaz kozmetik olarak yenilenecektir, o konuda sikinti olmaz hocam. Gecmis olsun tekrardan. 800 az para degil vesselam,

Sağolun hocam bu zaten benim son iPhone telefonumdur bir daha kesinlikle iPhone almayacağım çünkü iPhone alıyorsan cüzdanında bir köşeye 800 tl koyman lazım nolur nolmaz diye

• quote:

Sağolun hocam bu zaten benim son iPhone telefonumdur bir daha kesinlikle iPhone almayacağım çünkü iPhone alıyorsan cüzdanında bir köşeye 800 tl koyman lazım nolur nolmaz diye

Hocam dedigim gibi 800 az para hiç degil. Sifir oldugunu soyleyen kadin dupeduz yalan soyluyor. Kapali kutu da isteyin cihazinizi lutfen. Sonuclari haberdar ederseniz sevinirim.

• Tamam hocam

yanlış. dünyanın hiçbir yerinde hiçbir markada böyle bir şey yok. sanırım cayma sürecinde geri verilen kutusu açılmış, fakat kontrol edilmiş sıfır sorunlu cihazlar.
  • arkadaşlar Türkiye'den(MediaMarket) alınmış 7 aylık 4S var ve konuşurken karşı tarafın sesi acayip cızırtılı geliyor. bu durumda değişim konusunda nasıl bir karar alınır? ne tavsiye edersiniz?
  • Aykutikula kullanıcısına yanıt
    Hayır çizik falan olmaz da yine de kontrol ederek alırsın
  • Merhaba arkadaslar. Elinde fazla randevu olan var mı acaba.?

• arkadaşlar randevu hergün saat kaçta açılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.turkanoglu

arkadaşlar randevu hergün saat kaçta açılıyor?

00:00 gibi ekranı açın, sürekli f5leyin. 00:05 gibi açılıyor ve saniyeler içinde tükeniyor. o ara hemen tıklayın bi yere fazla düşünmeyin ve saatlere pek bakmayın. çünkü anında bitiyor hepsi
  • Arkadaşlar az önce öylesine refresh yaparken birden randevu açıldı 22 Ağustos Saat 13.00'a randevu aldım, başkası kapmasın diye de okumadan geçtim yanımızda bir belge götürmemize gerek var mı ?
  • çok teşekkürler arkadaşım. bugün olmadı inşallah ilerleyen günlerde :)
  • Mac için randevu alabildim.. Bununla telefonu götürebilir miyim.?

Gitmeyecek varsa alabilirim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magule -- 17 Ağustos 2014; 0:17:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Arkadaşlar az önce öylesine refresh yaparken birden randevu açıldı 22 Ağustos Saat 13.00'a randevu aldım, başkası kapmasın diye de okumadan geçtim yanımızda bir belge götürmemize gerek var mı ?

Sadece telefonu götürün yeter, fatura vs hiç bir şeye gerek yok
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.