Şimdi Ara

Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.889
Cevap
53
Favori
208.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jumanji

quote:

Orijinalden alıntı: Rorschash

Vodafone'dan aldığım iPhone 5S'imin batarya ömrü son 1 aydır çok kötü durumda, uçak modunda wifi,konum servisi vs. herşey kapalı olmasına rağmen cebimde iken pil yüzdesi inmeye devam ediyor. Apple'ı aradım fabrika ayarlarına döndürün yeni iphone olarak ayarlayın dediler denedim gene. Bir video açtım parlaklık %70te felandı, 5 dakika izledim direk %8 indi. i4s sahibi arkadaşımın pili ile karşılaştırdık onun %90da idi benimki %100de ikimizde de edge ve hücresel veri açık kaldı,ekran parlaklıkları aynı.Benim pil daha çabuk bitti. Ciddi anlamda sorun olduğunu düşünüyorum. Randevu alıp genius bar'a gidicem

Ben de aynı durumdan muzdaribim. Şubat ayında Vodafone'dan alınma 5s. Aynı şekilde 1 aydır çok kötü durumda. Gece 3g edge dahil her şey kapalı bırakıyorum sabah en az %15-20 azalıyor hiç bir şey yapmadan. Daha önceleri bu %5 civarı oluyordu. Gerçekten ilginç.

randevuyu aldım bakalım cihaz değişimi olacak m

• quote:

Orijinalden alıntı: casper5353

Swap cihazı aldığınız zaman değişime verdiğiniz telefonu ilk aldığınızdaki gibi sıfır bir şekilde teslim ettiler dimi ??

Memnun musunuz swaptan

evet memnunum sıkıntı olmadı hiç.

jelatinli telefon geldi verdiğim kutunun içinde sıfırdı
  • 1 haftalık siyah 5S'i sağ üst camın bombe yapması ve kilit tuşundan ses gelmesi sorunu için Meydan AVM'deki Lydia'ya bıraktım. Öylesine bakmak için girdiğim için yanımda kutu,fatura vs yoktu ama cihazı aldılar ve kayıt açtılar sizce değişim olur mu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jumanji

quote:

Vodafone'dan aldığım iPhone 5S'imin batarya ömrü son 1 aydır çok kötü durumda, uçak modunda wifi,konum servisi vs. herşey kapalı olmasına rağmen cebimde iken pil yüzdesi inmeye devam ediyor. Apple'ı aradım fabrika ayarlarına döndürün yeni iphone olarak ayarlayın dediler denedim gene. Bir video açtım parlaklık %70te felandı, 5 dakika izledim direk %8 indi. i4s sahibi arkadaşımın pili ile karşılaştırdık onun %90da idi benimki %100de ikimizde de edge ve hücresel veri açık kaldı,ekran parlaklıkları aynı.Benim pil daha çabuk bitti. Ciddi anlamda sorun olduğunu düşünüyorum. Randevu alıp genius bar'a gidicem

Ben de aynı durumdan muzdaribim. Şubat ayında Vodafone'dan alınma 5s. Aynı şekilde 1 aydır çok kötü durumda. Gece 3g edge dahil her şey kapalı bırakıyorum sabah en az %15-20 azalıyor hiç bir şey yapmadan. Daha önceleri bu %5 civarı oluyordu. Gerçekten ilginç.

randevuyu aldım bakalım cihaz değişimi olacak m

Bekliyorum, durumu paylasirsaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar, tuş klidinde sorun olmayan iphone 5 var. Apple de sorgulatıyorum değişim çıkıyor fakat tuşta sorun olmadığından değiştirmiyoruz diyebilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

arkadaşlar, tuş klidinde sorun olmayan iphone 5 var. Apple de sorgulatıyorum değişim çıkıyor fakat tuşta sorun olmadığından değiştirmiyoruz diyebilirler mi?

Madem bozuk degil niyetin nedir

• SOUNDBACK S kullanıcısına yanıt
    garantisinin bitmesine 3 ay var, 0 ını alma gibi bir hakkım varsa kötü mü olur. Birçok kez düşmüştü bu.
  • yurtdışı simfree cihazların değişimi hakkında bir gelişme varmı acaba arkadaşlar ?
  • Majorca kullanıcısına yanıt
    Malesef bildigim kadarıyla durum aynı bakmıyorlar hocam Pazartesi gittigimde görevliye sorarım arada isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: SOUNDBACK

Malesef bildigim kadarıyla durum aynı bakmıyorlar hocam Pazartesi gittigimde görevliye sorarım arada isterseniz

sorarsanız çok sevinirim. teşekkürler
  • Bilen yokmu ?

arkadaşlar ben 2 sene önce kadar ingiltereden 4s aldım ve pasaporta kaydettirdim. cihazımın garantisi bitmiştir. göremiyorum çünkü ekran kırık. yere düşmüştü. bununda ücretli değişimini sağlarlarmı acaba ? bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplayabilirmi ? teşekkürler.
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    Senin gibi akıllı vatandaş çok olduğu için artık sadece üst tuşu bozuk cihazları değiştiriyorlar.
  • Batu B kullanıcısına yanıt
    Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Gözümün önünde 3 kişinin değişimi yapıldı ve 3 ününde tuşdan yana sıkıntısı yoktu. Bol keseden atmayın lütfen. @Batu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Gözümün önünde 3 kişinin değişimi yapıldı ve 3 ününde tuşdan yana sıkıntısı yoktu. Bol keseden atmayın lütfen. @Batu

+1

Doğru
    Sana kötü haber artık bozuk olmayanları değiştirmiyorlar bizzat programa uygun cihazı götürdük üst tuş bozuk olmadığı için değiştirmediller. Bu program ilk çıktığında benim gözümün önünde onlarca tuşu sağlam cihaz değişimi yapıldı bende değişim yaptım ama artık böyle birşey yok.
  • neden kötü olsun arkadaşım bireysel algılamaktan vaz geçerseniz iyi bir adım atmış olacaksınız.

Olursa olur olmazsa o tuşu bozar öyle giderim.
    Arkadaşım öncelikle sana yardımcı olmak ve bilgilendirmek için yazdım ukalalık yapmak için değil haberin olsun dedim tecrübemi paylaştım yukarıda sormuşsun biz de cevap verdik keşke vermeseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 7 Ağustos 2014; 0:16:53 >
  • Arkadaşım bu konulara girme istersen. Biz arkadaş ile yazışıyoruz seviyeli bir şekilde. Herşeyi gerçek anlamak zorunda değilsiniz
  • yok cevap verdiğiniz için tşk ederim fakat yazınızda ince bir durum vardı onun üzerine gittim biraz sadece. Neyse uzatıcak bir durum yok tabii ki. Daha garantisine birkaç ay var. Bitimine yakın bozulursa değiştiririz. Bozulmasa da ... Neyse

İyi geceler..
  • Arkadaşlar benim telefonumda şöyle bi sıkıntı var.. Cevapsız arama gelince ekranda seçenek beliriyor daha sonra ararım vs gibi. Ben bunların hiçbirini seçemiyorum. Tıklıyorum hiçbir işlem yapmıyor. Telefonu mecburen kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Günde 10 kez bu işlemi gerçekleştirmek zorunda kalıyorum. Ve bazen ekranda takılmalar oluyor 3-5 saniyelik donuyor telefon. Değişim yapılabilir mi ? Yapılabilir ise randevu alıp izmirden istanbula gideceğim. Eğer yapılamaz ise hiç uğraşamayacağım. Yardımlarınızı bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.