Şimdi Ara

Gece vakti İstanbul'dan İzmit'e gitmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece 12-2 arası İstanbul'dan İzmit'e gitmenin bir yolu var mıdır? Efe Tur'un saat 23'ten sonra seferi yok. 200 numaralı Kartal Metro - İzmit arabasına da yetişemem. Başka yolu var mıdır?

Ayrıca tecrübeli isimlerin Gebze - Harem minibüsü deneyimlerini de bekliyorum.

• Otostop.Ama tehlikeli kişi sensen
  • Tekirdag veya Edirne'den son saatte kalkan dogu otobuslerine bakin bulursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadas..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pi10

Tekirdag veya Edirne'den son saatte kalkan dogu otobuslerine bakin bulursunuz.

Edirne ve Tekirdağ'dan Ankara'ya baktım bulamadım. Diğer illere zaten yok.

Napsam bilemedim.
  • Esenler Alibeyköy vs. otogarlarına git. Şoförlerden rica et. Yer yok falan derler. Abi muavin koltuğunda, koridorda falan giderim vs. vs. de. Çaresizliğini bi şekilde anlat. İllaki yer vardır zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: elente

quote:

Orijinalden alıntı: pi10

Tekirdag veya Edirne'den son saatte kalkan dogu otobuslerine bakin bulursunuz.

Edirne ve Tekirdağ'dan Ankara'ya baktım bulamadım. Diğer illere zaten yok.

Napsam bilemedim.

Hocam Ankara ya degil Hatay, Urfa, Antep gibi sehirlere bakmalisiniz.

Isin asli sudur hedefe sabah 8 gibi varmayi yada gunduz varmayi planlarlar. 2 de Izmitte olan arac 6 da Ankarada olur bunu da kimse istemez. Mesai saatine yetisecek sekilde koyarlar gece otobuslerini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş gideceğin yol taş çatlasın 3 saat,otogara git istanbulun neresindesin bilmiyorum da otogar metrosu yakındaysa atla ona otogarda in,arka tarafa otobüslerin kalktığı bölüme geç hemen orada o istikametten geçecek otobüslerin hepsine salça ol illa ki alan olur,muavinin cebine 10 lira sıkıştır,zaten bütün araçlar dolu olmuyor haremde yolcu alan çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 5 Nisan 2014; 22:10:40 >
  • Tamamdır teşekkür ettim.

@theJuDGe_41 @pi10 @AvantiLazio
  • Gebzeye gideceksen bin Gebze-Harem'e. Her dakka vardır. Gündüz vakti sıkışık oluyorda bu saatlerde normaldir. Loş ışık oluyor genelde mavi renkte. Arkada Müslüm baba eşliğinde seyehat ediyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktape

Gebzeye gideceksen bin Gebze-Harem'e. Her dakka vardır. Gündüz vakti sıkışık oluyorda bu saatlerde normaldir. Loş ışık oluyor genelde mavi renkte. Arkada Müslüm baba eşliğinde seyehat ediyorsun

Gebze'den İzmit'e de var mı o saatte?
  • Erken git izmitte bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: VagueMan

Erken git izmitte bekle

Nasıl da düşünemedim görüyor musun
  • Cayirovaya git orda gebze izmit arabalari var. 5tlye goturuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Holştayn

Cayirovaya git orda gebze izmit arabalari var. 5tlye goturuyorlar.

Çayırova'ya nasıl gideyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elente

quote:

Orijinalden alıntı: Holştayn

Cayirovaya git orda gebze izmit arabalari var. 5tlye goturuyorlar.

Çayırova'ya nasıl gideyim?

500t gidiyor. Gebze harem de gidiyor. Ama onda nerde inecegini tam bilmiyorum. Sofore sorarsin ama binmeden

• Aynı şey benimde başıma geldi gece istanbuldan izmite dönmek , nasıl yaptınız ulaşımı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hqmzq41

Aynı şey benimde başıma geldi gece istanbuldan izmite dönmek , nasıl yaptınız ulaşımı ?

Cevizli den 200 kalkıyor 12.30 a kadar var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde saat 1 2 gibi ihtiyacım var konuyu açan arkadaş gibi , bide o cevap verse nasıl yapmış beni çok büyük dertten kurtaracak yinede saol

• quote:

Orijinalden alıntı: hqmzq41

Benimde saat 1 2 gibi ihtiyacım var konuyu açan arkadaş gibi , bide o cevap verse nasıl yapmış beni çok büyük dertten kurtaracak yinede saol

Foruma uğramamanın zararları.

Dostum macera aramamak gerekiyor bu durumlarda, ya gece kal ya vakitlice son 200'le dön.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.