Şimdi Ara

GALAXY NOTE 3 NEO 4.4 KITKAT HAKKINDA.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba "NEO" için 4.4 kitkat güncellemesi gelecek mi ?

• Android OS, v4.3 (Jelly Bean), upgradable to v4.4.2 (KitKat)
    Chipset Qualcomm Snapdragon 800 (N9005, N9002)/

Bu üstteki note 3 hakkında yazanlar..

Burda ise neo hakkında yazanlar

Android OS, v4.3 (Jelly Bean)
    Exynos 5 Octa 5420 (N9000)

Yani sanırım gelmeyecek gibi ama sonradan politika değiştiyse gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Android OS, v4.3 (Jelly Bean), upgradable to v4.4.2 (KitKat)

Cevabın için teşekkürler hocam. Yani note 3 serisinden sonra gelen ve s3 lere kadar gelen 4.4 Neo için gelmezse davacıyım hakim beyyy :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: XenomorpheuS

quote:

Android OS, v4.3 (Jelly Bean), upgradable to v4.4.2 (KitKat)

Cevabın için teşekkürler hocam. Yani note 3 serisinden sonra gelen ve s3 lere kadar gelen 4.4 Neo için gelmezse davacıyım hakim beyyy :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Acaba "NEO" için 4.4 kitkat güncellemesi gelecek mi ?

Daha eski ürünlere bile güncelleme veriliyorsa Note 3 Neo modeline güncelleme verilmemesi için geçerli bir sebep yok bence.

Ürünün sahibiyseniz kutusunun arkasını gösteren bir resim çekebilir misiniz? 3G ve 4G versiyonlarının donanımı farklı dendiği için merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

quote:

Acaba "NEO" için 4.4 kitkat güncellemesi gelecek mi ?

Daha eski ürünlere bile güncelleme veriliyorsa Note 3 Neo modeline güncelleme verilmemesi için geçerli bir sebep yok bence.

Ürünün sahibiyseniz kutusunun arkasını gösteren bir resim çekebilir misiniz? 3G ve 4G versiyonlarının donanımı farklı dendiği için merak ediyorum.

Tam olarak nasıl bir farklılık bu ? 3g 4g ?

Burdaki kac g ?http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/handset/samsung-galaxy-note-3-neo bir de ne farkediyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 6 Nisan 2014; 0:43:16 >

• Pek bir donanım farkı yok bence ram den başka. Hız olarak 4.4 note 3 ü yakalayamasada 4.4 neo olduğundan bence harika olucak diye düşünüyorum.
  • O cihaza 4.4 gelir. Ancak kim bilir ne zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

O cihaza 4.4 gelir. Ancak kim bilir ne zaman.

Aynen öyle , note 3 de 4.3 le çıktı fakat hemen 4.4 gelmişti.Merakla bekliyorum cevabınız için teşekkürler.
  • quote:

Pek bir donanım farkı yok bence ram den başka. Hız olarak 4.4 note 3 ü yakalayamasada 4.4 neo olduğundan bence harika olucak diye düşünüyorum.

Sen beni yanlış anlamışsın hocam. Note 3 Neo iki farklı donanımda üretilmiş, birisi 3G kullanılan ülkeler, diğeri 4G LTE kullanan ülkeler için.

Birinde Samsung Exynos 5260 + Mali-T624 gibi güçlü bir chipset kullanırken, diğerinde Snapdragon 400 + Adrone 305 gibi zayıf bir chipset bulunmakta. Bu yüzdendir ki, gerek aldığınız ürünün kutu arkasında ki bilgileri görmemiz için fotoğraf çekmeniz, gerekse Antutu, CPU-Z gibi programlarla telefonun donanımını gösteren ekran görüntülerini yayınlamanızı rica ediyorum.
  • Bugün teknosaya gittim note 3 neo , exynos çipset kullanıyor dedi adam
  • quote:

quote:

Pek bir donanım farkı yok bence ram den başka. Hız olarak 4.4 note 3 ü yakalayamasada 4.4 neo olduğundan bence harika olucak diye düşünüyorum.

Sen beni yanlış anlamışsın hocam. Note 3 Neo iki farklı donanımda üretilmiş, birisi 3G kullanılan ülkeler, diğeri 4G LTE kullanan ülkeler için.

Birinde Samsung Exynos 5260 + Mali-T624 gibi güçlü bir chipset kullanırken, diğerinde Snapdragon 400 + Adrone 305 gibi zayıf bir chipset bulunmakta. Bu yüzdendir ki, gerek aldığınız ürünün kutu arkasında ki bilgileri görmemiz için fotoğraf çekmeniz, gerekse Antutu, CPU-Z gibi programlarla telefonun donanımını gösteren ekran görüntülerini yayınlamanızı rica ediyorum.

Buyrun ;

http://hizliresim.com/XWW0P3
    http://hizliresim.com/9XXQaZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XenomorpheuS -- 6 Nisan 2014; 15:17:09 >

• quote:

Bugün teknosaya gittim note 3 neo , exynos çipset kullanıyor dedi adam

Exynos olmaı , bende kardeşime aldım yeni, evkur dan bozma 1465 'TL ye aldım, ilk defa gördüm ekran Full HD değilmiş, ilginç, gayette güzel işte, boğuyorlar bizi yüksek çözünürlüğe vizigotlar.

4.4 gelecektir samsung artık driver da gerçekten iyi durumda, ha haziran olur- eylül olur bilemem eminim gelecek.
  • Teşekkürler hocam, şimdi oldu işte. İnternette o kadar çok bilgi karışıklığı var ki, Exynos chipsetin 4G LTE olan ülkelere verildiği söyleniyordu. Çok acaip ki Samsung patent sorunları yüzünden şimdiye kadar Kore dışında ki hiç bir ülkeye LTE kullanan Eynos chipsetli cihaz göndermemişti bile.

Neyse sonuç olarak ülkemizde ki bu karmaşa sona erdi. Ülkemizde ki Galaxy Note 3 Neo modelinde Exynos 5260 (Six Core) + Mali-T624 chipset olduğu için alacaklar gönül rahatlığıyla alabilirler. Tabi uygun fiyat kaidesiyle.
  • quote:

Teşekkürler hocam, şimdi oldu işte. İnternette o kadar çok bilgi karışıklığı var ki, Exynos chipsetin 4G LTE olan ülkelere verildiği söyleniyordu. Çok acaip ki Samsung patent sorunları yüzünden şimdiye kadar Kore dışında ki hiç bir ülkeye LTE kullanan Eynos chipsetli cihaz göndermemişti bile.

Neyse sonuç olarak ülkemizde ki bu karmaşa sona erdi. Ülkemizde ki Galaxy Note 3 Neo modelinde Exynos 5260 (Six Core) + Mali-T624 chipset olduğu için alacaklar gönül rahatlığıyla alabilirler. Tabi uygun fiyat kaidesiyle.

Benim şu an size gösterdiğim kendi cihazım Galaxy Note 3 Neo Exynos 5260 (Six Core) + Mali-T624 chipset dimi ? Benim şu anlık hiç bir şikayetim yok telefondan bence harika. Ama 4.4 Geldiğinde tadından yenmicek olması merak konumdu herkese teşekkürler.

• quote:

Benim şu an size gösterdiğim kendi cihazım Galaxy Note 3 Neo Exynos 5260 (Six Core) + Mali-T624 chipset dimi ?

Evet sizin cihazında Samsung Exynos chipsetli.
  • Teşekkürler cevaplarınız için hocam. Şimdi sadece 4.4 güncellemesini 4 gözle beklemek kaldı
  • Kusura bakmayın biraz hort olmuş ama sonuç ne oldu geldi mi 4.4 neo'ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • henüz gelmedi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.