Şimdi Ara

Windows Phone almalı mıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler birazdan alıcam, Android den geçiş yapsam çok sıkıntı yaşar mıyım? Clash of Clans var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Clash of clans yok , pisman olmazsin , gecmeni oneririm.

• oyun önemli senin için galiba önemliyse şimdi geçme marketin biraz gelişmesini bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: monstershawn

oyun önemli senin için galiba önemliyse şimdi geçme marketin biraz gelişmesini bekle

Hocam aslında sadece 4-5 oyun yüklerim. angry birds, clash of clans ve sonsuz koşu oyunları falan. Asıl önemli konu müzik , Lumia1520 alıcam da kararsızım.
  • al kardesim 1520 seni yariyolda birakmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1520 çok büyük değil mi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: WanPorsia

1520 çok büyük değil mi hocam

Yok hocam ellerim kocaman benim :) Sadece Android den geçersem sıkıntı olur mu diye merak ediyorum.

• Yok hocam sıkıntı çekmezsiniz eğer telefon size büyük gelmiyorsa kesinlikle alınmalı diye düşünüyorum. Marketi geliştikçe telefon daha güzel gelecektir size. Bütçenizi de söylerseniz farklı alternatifler de sunarım :)
  • quote:

Yok hocam sıkıntı çekmezsiniz eğer telefon size büyük gelmiyorsa kesinlikle alınmalı diye düşünüyorum. Marketi geliştikçe telefon daha güzel gelecektir size. Bütçenizi de söylerseniz farklı alternatifler de sunarım :)

Hocam teşekkürler de malesef bütçe söyleyemiyorum çünkü sadece 1520 seçeneğim var. Biraz farklı bi alışveriş olacak çünkü :) Yani 1520 yi bedava alacağım diyebiliriz. Satıp Note3 falan da alabilirim fakat çok iyi göründü gözüme 1520.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

quote:

Orijinalden alıntı: monstershawn

oyun önemli senin için galiba önemliyse şimdi geçme marketin biraz gelişmesini bekle

Hocam aslında sadece 4-5 oyun yüklerim. angry birds, clash of clans ve sonsuz koşu oyunları falan. Asıl önemli konu müzik , Lumia1520 alıcam da kararsızım.

clash of clans yok hocam koşu oyunları varda.Clash of clans olmaması sorun olmayacaksa geçin müzik konusunda hepsi başarılı cihazlar.Belki clash of clans gelir zamanla markete
  • Sıkıntı yaşamassın geç
  • daha cok fırın ekmek yemesı lazım,ve o marketle suan ıcın lumıalar bana gore ıkıncı planda kalıyor.
  • marketi gözardı edersek kesinlikle almanı tavsiye ederim. google windows phone store yazarak marketini inceleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirvana_ -- 6 Nisan 2014; 1:55:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

quote:

1520 çok büyük değil mi hocam

Yok hocam ellerim kocaman benim :) Sadece Android den geçersem sıkıntı olur mu diye merak ediyorum.

Marketi Konusunda Pek Guzel Seyler Soylemiyorlar Herseyden once Pek fazla Secenek Yokmus Diye Duydum Dogrumu Yalanmi bilmiyorum arastir derim iyice
  • O zaman alın hocam sorun yaşamazsınız sağlam telefondur
  • Windows phone'lu bi telefon ile sadece internete girebilirsin market yok bişey yok uygulama kalitesi yerlerde....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih4444

Windows phone'lu bi telefon ile sadece internete girebilirsin market yok bişey yok uygulama kalitesi yerlerde....

yok artık o kadar da öldürmemek lazım ya işletim sistemi çok iyi stabilite akıcılık internet performansı müzik kamera bunlarda çok iyi evet marketi kötü ve yavaş gelişiyor ama hiçbir şey yok demekte biraz fazla kaçıyor

• tr-enigma T kullanıcısına yanıt
    Doğru biraz abarttım

Ama jailbreakli iosu hiçbişeye değişmem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih4444

Doğru biraz abarttım

Ama jailbreakli iosu hiçbişeye değişmem

wp a da jb tipi bişey yapmış galiba çinli hackerlar öyle bir haber okumuştum ama şimdilik yaymıyolarmış nasıl olduğunu :)
  • market sorun degilse wp al şasma ama market dersen android bu kişiye özel herkez ihtiyacına göre işletim sistemi seçmeli.ben market arayan olmasaydım l1520 almıştım markete önem verdiğim için g2 aldım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.