Şimdi Ara

Gigabyte Aivia Uranium Oyun Faresi Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videomuzda Gigabyte'ın Aivia ailesine mensup ve hem tasarımı hemde çalışma arkadaşı Ghost Makro İstasyonu ile farklılaşan oyuncu faresi Uranium'u inceliyoruz.

• İnceleme için teşekkürler. Zevkle izledim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ürün yerine şuna göz atın derim.

Razer Ouroboros

Yada razer mamba, kendim kullandığım için rahatlıkla öneriyorum pişman olmayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 5 Nisan 2014; 19:05:40 >

• Bsc de incelemişti bitane. Orası niye incelemedi bu sefer.

• 10 numara 5 yıldız,Ender Yıldız.

• İşte bu incelemeri sık sık görmek istiyoruz ya

• Türkiyede olmayan bir mause :D

• Şimdi bana kızacaksınız da. Fare altı üstü ya, ne oynarsam oynayım elim bi fareye alıştı mı ne tipine bakıyorum ne DPI değerine. Bu kadar abartmaya gerek var mı? Yok ağırlığını ayarlamalar yok avuç içinin oturduğu yerin genişliğini ayarlamalar filan.

• Hayırdır Mouse incelemesi gelmiş?Şaşırdım açıkçası.

• Burası DonanımHaber mi :)
    Hallelujah

• fiyatını videonun girişinde söyleseniz 1 kişi bile izlemeden kapar videoyu en iyisi bende söylemimde video biraz izlensin donanımhaber para kazansın
  • Benım mesajım neden eksılendı anlamıyorum ? ben sıze kalıtelı bırsey onerıyorum ve eksı verılıyor, bu mausun fıyatına ben daha ıyısını onerdım, en azından karsılastırmanız ıcın bır seçenek dıyelım. Yazıklar olsun hemen eksıyı basmıslar

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Benım mesajım neden eksılendı anlamıyorum ? ben sıze kalıtelı bırsey onerıyorum ve eksı verılıyor, bu mausun fıyatına ben daha ıyısını onerdım, en azından karsılastırmanız ıcın bır seçenek dıyelım. Yazıklar olsun hemen eksıyı basmıslar

avatardan dolayıdır belkide. malum, forumda nicki htc avatarı htc imzası htc olan bi eleman var ve her konuda htc yi savunuyo ve eksiyi yiyo. buda ona benzemiş biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 5 Nisan 2014; 23:39:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Benım mesajım neden eksılendı anlamıyorum ? ben sıze kalıtelı bırsey onerıyorum ve eksı verılıyor, bu mausun fıyatına ben daha ıyısını onerdım, en azından karsılastırmanız ıcın bır seçenek dıyelım. Yazıklar olsun hemen eksıyı basmıslar

avatardan dolayıdır belkide. malum forumda nicki htc avatarı htc imzası htc olan bi eleman var ve her konuda htc yi savunuyo ve eksiyi yiyo. buda ona benzemiş biraz

İlginç, belki ondandır. ama ben razerın avatarını begendıgım ıcın kullanıyorum, maus ve klavyede razer onun dısında razer urunu kullanmıyorum bu alanda en ıyısı razer kalıtelı bu urune bu fıyat verılmez aynı fıyat aralıgında razer almak daha mantıklı dıye onerdım.

edit: avatar yanlıs anlasılmış olabılır degıstım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 5 Nisan 2014; 23:48:49 >

• Tasarımı çok hoş da Türkiye sitelerde yok. Olsada her halde 200 dolar fiyatı vardır her halde.
  • Ağırlık olmaması kötü olmuş... Bence oyuncu mousesinde farz gibi bişi.. Genede başarılı ve farklı ürün illaki alıcısı olacaktır.

• Ekran işi biraz gereksiz olmuş. Ama fare gayet şık görünüyor

• ekran olayı bana göre gereksiz de benim anlamadığım asıl nokta şu;

fare hem pil ile çalışıyor hem de şarj olabiliyor sanırım.. şarj olunca pilsiz çalışabiliyor mu? yoksa ille hem şarj hem de pile mi ihtiyacı var? varsa neden?
  • zaten şarzlı olan içindeki pil :)
    ayrı bir akü yok içinde şarz tutan.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    şarj içindeki pilleri şarj etmek için.. şimdi oldu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.