Şimdi Ara

HDMI to VGA Dönüştürücü PC-PS3-PS4-Xbox360-XboxOne *Ücretsiz Kargo* (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
19
Favori
19.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kare şeklinde dönüştürücü diye bahsettiğim buydu. İlk defa PS4'te çalışanını görüyorum. Şimdiye kadar birçok kişi bunun PS4'te çalışmadığını söyleyerek şu an sattığım dönüştürücüyü aldılar. Hatta eskiden ben de bunu satıyordum 2 yıla yakın bir süre önce. Alan kişi PS4 için almıştı. Çalışmadı iade etti, şu an sattığım dönüştürücüyü gönderdim ve sorunsuz çalıştı. Videodaki kişi o dönüştürücü ile PS4'ten nasıl görüntü almış bilemiyorum.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: elberp

Kare şeklinde dönüştürücü diye bahsettiğim buydu. İlk defa PS4'te çalışanını görüyorum. Şimdiye kadar birçok kişi bunun PS4'te çalışmadığını söyleyerek şu an sattığım dönüştürücüyü aldılar. Hatta eskiden ben de bunu satıyordum 2 yıla yakın bir süre önce. Alan kişi PS4 için almıştı. Çalışmadı iade etti, şu an sattığım dönüştürücüyü gönderdim ve sorunsuz çalıştı. Videodaki kişi o dönüştürücü ile PS4'ten nasıl görüntü almış bilemiyorum.

Youtube'da 10'a yakın video izledim hepsinde de bunun aynısı vardı hocam, bendekiyle neden çalışmadı anlamakta zorlanıyorum. Hem macbook hem ps4'te çalışmaması tuhaf. Notebook ve xbox 360'ta çalışıyor. Şimdi gidipte ufacık bi aparata da 50 lira veresim gelmiyor ps4'ü daha dün aldım oyun falan aldım para kalmadı neredeyse.

• Haklısınız hocam. Bir şekilde çalışıyorsa elinizdekini kullanmanın yolunu araştırın. Ben bu dönüştürücüyü ps4te kullanmanın yolunu bilmiyorum ne yazık ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: elberp

Haklısınız hocam. Bir şekilde çalışıyorsa elinizdekini kullanmanın yolunu araştırın. Ben bu dönüştürücüyü ps4te kullanmanın yolunu bilmiyorum ne yazık ki.

Kendi evimde kendi televizyonum var ps4 ve xbox için fakat memlekete geldim 1 ay burdayım ve 1 ay tv'den değil de monitörden oynayayım dedim ama şansa bakın ki monitörde çalışmıyor ps4 :D 1 ay için de satın almak istemiyorum yeni bi dönüştürücü
  • Arkadaşlar sahibindenden sipariş verdim ürüne geldi Lcd Monitöre bağladığımda giriş desteklenmiyor diye hata veriyor. Ps4 ü kapatıp açtığımda sistem depolama durumu kontrol ediliyor otomatik yeniden başlıycak yazıyo yeniden acılırken monitörde görüntü gelicekmis gibi acma kapama tusunda mavi ısık yanıyo ama görüntü gelemiyo sonra yine giriş desteklenmiyor yazıyo. Ps4 ün görüntü kalitesini düşürdüm falan olmuyor yinede. Aynı hatayla karşılaşan var mı acaba ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim.
  • merhaba [elberp] arkadaştan bu çeviriciyi aldım sorunsuz bir şekilde ps4 kullanıyorum elberp arkadaşa ilgisinden dolayı teşekkürler
  • galili G kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim. Güle güle kullanın.

• Ürünü bende arkadaştan aldım ps4 de kullanıyorum şuan tek sıkıntım ps4 u ilk açtığımda bi 5-10 dakika içinde 3-4 defa görüntü gidip geliyor ondan sonra düzeliyor hiçbir sıkıntı yok ilk aldığımda ps4 e taktim vga kablo sunuda taktım çalıştırdım cihazı görüntü geldi ps4 yeni kurulum yaptım sıfır cihaz olarak gelmişti. Ondan sonra çözünürlük ayarlarını falan ayarladım kullanmaya başladım sıkıntı çeken arkadaşlar bi güvenlik modda başlatıp çözünürlük ayarlarını 0 lasınlar öyle denesinler.

• Çok ilgili ve güvenilir bir satıcı. Her konuda yardımcı olmaya çalışan bir arkadaş. İhtiyacı olan düşünmeden alabilir
  • Teşekkür ederim. Güle güle kullanın.

• Guvenilir saticidir arkadas ilgilidir haberiniz olsun

• Çok ilgili satıcı görüntüyü güzel veriyor :)
  • Teşekkür ederim. Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elberp -- 7 Mart 2016; 13:50:11 >

• Muhteşem bir ürün. Malum evdeki LCD her zaman boş olmuyordu. PS4'ü PC monitörümde kullanmak için bir slink marka bir dönüştürücüm vardı. Ancak hem ses çıkışı yoktu hemde görüntü biraz soluk gibiydi. Sonra bu ürün ile karşılaştım ve sipariş verdim ertesi gün elimde oldu. Denedim performans muazzam. Hem görüntü çok net, hemde ses çok kaliteli. Satıcı arkadaş da saolsun çok ilgilendi. Eğer HDMI cihazınızı VGA monitörünüzde kullanmak istiyorsanız bu ürünü kaçırmayın. Özellikle PS4 için alacak arkadaşlar bu üründen daha iyisini aramayın piyasadaki tüm çeviricileri denedim nerdeyse eşden dosttan bulup, bundan daha iyisini görmedim.
  • Wesker40 W kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Güle güle kullanın.

• hocam merhaba, yanlış anlamayın aynı ürün hatta orjinal ambalajında ebayde 1/4 ü kadar hemde kargo dahil..
    bari yarısı olsa fiyat fazla değil mi??
    Sayg.
  • Merhaba hocam. Aynı soruyu bir arkadaş daha sormuştu ayrıntılı bir cevap yazmıştım size de kopyalayayım:

Doğru olabilir hocam. Ama bu model çıktıktan sonra (sonuçta belli bir markası yok ama) markasız ürünün bile çakmalarını çıkardılar 5 dolara satar oldular. Onun için riske girmedim ve onlardan almadım ben. Bazıları çiplerinin farklı olması nedeniyle daha ucuz olduğunu ve bazı cihazlarda sorun çıkardığını söylemişlerdi onun için bulaşmadım, verdiğiniz linkteki satıcı da açıklamada PS4 yazmamış gördüğüm kadarıyla. Belki çipi farklı olanlardan olabilir. PS4'te sorunsuz çalışanlar aşağı yukarı 9-10 dolar oluyor genelde. Ben de hayrına yapmıyorum sonuçta biraz kar etmek için satıyorum. Kargoyu da ücretsiz yaptığım için fiyatın bu dolar kurunda makul olduğunu düşünüyorum. Tabi ki isteyen istediği yerden alır. Aliexpress'ten verilen siparişler bazen 2 haftada geliyor bazen 6 haftayı buluyor. Bazen de gelmediği oluyor ama tabi para iadesi alınabiliyor, sadece boşa beklenmiş olunuyor. Ayrıca ürünün hasarlı gelmesi ya da çalışmaması durumunda kargo ücretini ödeyerek göndermemi istiyorlar ya da bazı satıcılar arızalı ürün mesajıma dönüş bile yapmıyor. Bu şekilde birkaç satıcı değiştirdim ilgisizliklerinden dolayı ve arızalı çıkanlar bende kaldı zarar olarak. Üstelik yurtdışından gelince test etmediğim için (paketi açılmış olmasın diye) arızalıysa arızalı olduğu müşteri deneyince anlaşılıyor ve bir gönderirken, bir iade alırken, bir de yenisini alıcıya gönderirken toplam 3 kere kargo ücreti ödemiş oluyorum. Ortalama kargo teslim süresi 23-25 gün benim şimdiye kadar gözlemlediğim kadarıyla. Şimdiye kadar sorunsuz çalıştığı birçok kişi tarafından tespit edilmiş şekilde olan sattığım ürünü de alabilir isteyen, direk çinden gönderen sitelerden daha ucuza da alabilir. 17.00'a kadar verilen siparişleri aynı gün ücretsiz kargo ile gönderiyorum. Monitörle uyumsuz olması durumunda ya da görüntüde bi bozukluk olması durumunda yine ücretsiz kargo ile iade alıyorum. Karar alıcının =).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elberp -- 10 Mart 2016; 17:26:51 >

• elberp E kullanıcısına yanıt
    hocam detaylı açıklama için teşekkür ederim.
    biraz daha araştırma yapıp size geri dönüş yapacağım.
    sayg.
  • Rica ederim. Biraz önceki cevabıma ürünün arızalı çıkması durumuyla ilgili tecrübelerimi de ekledim, sizden önceki aynı soruyu soran arkadaşa yazarken bu konuyu unutmuşum.

• Arkadaștan 2 ay önce bu üründen satın aldım. Fakat ilk ay sonunda, ses çıkışında temassızlık ve hdmi çıkışında oynama sorunlarıyla karşılaştım. 2 ay bitmeden de ürün tamamen çalışmamaya başladı. Maalesef arkadaş da yardımcı olmadı. Ürünün kalitesiz olduğu belliydi, fakat en azından 6 ay kullanabileceğimi düşünmüştüm. Alacak arkadaşlara KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.