Şimdi Ara

Huawei Ascend P7, 7 Mayıs tarihinde lanse ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Huawei Ascend P7, 7 Mayıs tarihinde lanse ediliyor

Huawei'nin geçen yıl en başarılı satış yapan akıllı telefonu kabul edilen Ascend P6 sonrasında Ascend P6S adında bir devam modeli tanıtılmış, ancak ilk nesille arasında fazla bir farklılık olmadığı için gözler Ascend P7 modeline çevrilmişti. 

Huawei'nin yeni amiral gemi modeli olması beklenen Ascend P7 için lansman tarihi belli oldu. Avrupa'daki teknoloji sitelerine gönderilen davetiyeler 7 Mayıs tarihinde Ascend P7 modelinin lanse edileceğini bildiriyor.

Ascend P7 modeli ile ilgili detaylar net değil ancak 5 inçlik Full HD ekran, Cortex-A9 tabanlı 4 çekirdekli Kirin 910 işlemcisi, Mali-T450 grafik birimi, 2GB RAM, 16GB dahili kapasite, 13MP çözünürlükte arka kamera, 8MP çözünürlükte ön kamera, 2460mAh gücünde batarya şeklinde özellikler taşıyacağı belirtiliyor. 

Ascend P7 modelinin ne zaman ve hangi ülkelerde satışa çıkacağı belli değil. Ancak lansman konumu nedeniyle cihazın ilk olarak Avrupa pazarına sunulacağı tahmin ediliyor.  

Kaynak:http://www.phonesreview.co.uk/2014/04/03/huawei-ascend-p7-official-launch-event-on-may-7/

• P6S'te de Kirin 910 var. Ascend Mate 2'de de o vardı. Daha önce P7'de kendi geliştirdikleri 8 çekirdekli çipset olacak deniyordu.

Çipseti bence olmamış. P6S HD ekranlı olacağından, FHD ekranlı P7'den daha performanslı olacak şimdi.
  • Çok iddalı ve şık bir alet olacak.
    P6 kullananlar iyi bilir.
    Üstelik fiyatı da 1100 TL - 1300 TL geçmez !

• Lanse edildikten sonra haziran-temmuz gibi gelir mi ki ülkemize?
  • Huawei bence 2 sene icinde Samsung'un tahtasin alicak cok cok iyi isler cikariyor.P6'yi 6 aydir kullaniyorum masallahi var cihazin.
  • Aralarındaki en iyisi P6S'ti.
  • fiyatı p6 gibi olursa çok iyi olur.

p6 oldukça şık bir telefondu. umarım tasarım olarak geriye gitmemiştir.

• p6 modeli taraflı tarafsız herkesin sevdiği tasarımı güzel ince şık modeldi, fiyatına göre kamerası ve 2gb ram de iyiydi de o anlamsız vivante gpu yüzünden tercih edilmedi.

bu model de aynı şekilde güzel ama A9 işlemciler ileriye dönük ne kadar doğru seçim olur, mali450 full hdye ne kadar yeter bilinmez

• bakalım incelik nasıl olacak bu adamlar bu işi iyi yapıyor asıl başarı bu.

• Full Hd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel
  • ülkemize ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan var mı
  • keşke bu ay gelseydi. diğer markaların yeni modelleriyle girse alternatif olurdu.
  • Aynen bu tasarımla devam edip donanımı geliştirmeleri çok iyi bir tercih. P6 destek görmeyen GPU'su yüzünden herkese -özellikle oyunculara- hitap edemedi, bu modelle birlikte iyide bir etiketlendirmeye sahip olursa kullanıcı kitlesini epey bir yükseltir.
  • umarım full hd yi o işlemci ve gpu kaldırır p6dan daha iyi performans verecektir oyunlarda,daha doğrusu optimizasyonu daha iyi olacaktır.Çünkü p6da kasma diye birşey yaşamadım henüz.Pil olarak p6ya göre 450mah yüksek ancak işlemci daha performanslı ve ekran fhd daha çok pil tüketecek ek olarak daha büyük bir ekran.Tasarımla oynamaz umarım sadece alt üst çerçeveyi inceltip piyasaya sürse yeter.
    Şu durumda p6dan p7ye geçilecek pek birşey bulamadım oyunu tablette oynamayı tercih eden biri olarak.
    Şunu söylemeliyimki p6 kullanmayan kişi çok şey kaybediyor ben de o kayıptan yeni kurtuldum
  • Toplanalım da bi batarya fabrikası kuralım. Yoksa o kadar para saydığımız telefonların o güzel özelliklerini kullanabilmek için prizin önünde oturmamız gerekecek!

• p7 bu işlemciyle gelirse performanstan kaybeder

• Gelsin bir bakalım.
  • hisilicon işlemci ve kasa p6da ki gibi aliminyum olursa yine oyun oynarken ısınma sorunu baş göstericek diye düşünüyorum. biri huaweiye 720p ekranın yeterli olduğunu söylesin. p6da gördük bunu 720p yeterlii...!
    bataryası daha iyi olabilirdi.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 10 Nisan 2014; 9:14:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.