Şimdi Ara

next navigasyon pc görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar elimde next ye-g-525 navigasyon cihazı var 5 inç güncelleme yapmak istiyorum ama pc cihazı hiç görmüyor hem masa üstü hem labtopta sadece şarz ışığı yanıyor
    daha önce tanıyordu 3 ay önce bi arkaşa verip ona güncelleştirmiştim
    ondan sonra oldu acaba sorun nedir cihazın içinde yada pc de eksik prg. mı var
    öncekinden tek fark kablosu kendi kablosu değil kısa başka bi cihazın kablosu

• quote:

Orijinalden alıntı: molekul88

s.a..
    ......
    öncekinden tek fark kablosu kendi kablosu değil kısa başka bi cihazın kablosu

Ve aleykum selam,

Cihazın kendi kablosunu deneyin. USB kabloların bazısı sadece şarj etme amaçlı kullanılabiliyor data transferi vb şeyler için orjinal kablosu yada varsa harddisk yada başka bir veri transferine uygun usb kablo kullanın

Cihazı tanıması için extradan bir program gerekmiyor bildiğim kadarı ile. Naviextras harita güncelleme için kullanılan program
  • cvp için teşekkürler
    cihazın kendi kablosu kayıp gibi bişey ama şu an komşudan 2 adet daha kablo aldım ikiside aynı yani sadece şarz ediyor
  • Ayarlarda usb bağlantı ayarları var orada usb seçili mi?
  • tm oldu teşekkürler aygıt ve yazıcılarda bazı aygıtları kaldır yaptım kabloyu ekrar sök tak yaptım çalıştı şu an
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.