Şimdi Ara

FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
7
Favori
16.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben sahsen daha güzel yerlere geeceğını düşünüyor ve umuyorum ki hak ettiği yere gelecektır
    sımdılerde fılbox uydu alıcısı pıyasaya cıkmaya hazırlanıyor

FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ)
  • amannn ha ora da gördüğünüz "HUMAX" ı bildiğimiz Humi lerden sanmayın sakın veya DTürk deki veya DSmart daki Humi ler de o bildiğimiz Humiler ile yakında-uzaktan alakası yoktur!

bunlar ihale ile bu işleri alıp(Humi bu işte dünya da bir numaradır!) Çin de faso ürettirdiği "dandik" cihazlardır

sadece Humi USA da ki bazı platformlar için süper Receiver lar üretir! $ 20/30 lık mal da ancak böyle cigara kutusu teneke misali olur!

++

Konuya gelirsem bana göre bu Receiver işi,çok sakat,millet o kutuyu kafası bozulur atar,çükü cihaz çok dandik! zaten heriflerin SD&HD resim kalitesi de aman aman değil "hala"!
    Bence çok yalnış ve erken bir karar olduğu gibi cihaz seçimi çok fena!

Tuncay Bey bu işlere bakıyorsa ona tavsiyerim olabilir naçizane,onun aklına kimler girmiş bilemiyorum ama işi bilmediği kesin veya herif kendi işini biliyor olabilir ama FB ye hayrı dokunma o işin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjarre

Ne kadar çok platform, o kadar çok rekabet.... Fakat daha girişte 6 kanala bu fiyat çekilirse çok zor bu iş !!!!!!

Ben D-Smart Sinema / dizi paketini modüllü kullanıyorum ve aylık 17.50 TL ödüyorum. Toplam 31 HD kanal var.....Sadece 10 tane Moviesmart HD kanallar ile Fox grubu bile çok kişiyi tatmin ediyor....Belgeseller ile Food kanalları Vs. saymıyorum....

Biraz mantıklı olmak lazım....

Fılbox şirketi diğer platformlar gibi teknik servis yükü altına girmiyor !!! Hatta ofis bile açmıyacaklar, istihdam yaratmayacaklar,Vs. Vs giderleri olmayacak.... Sizin gibi hazır bayiler aracığılığı ile kartsız modül satarak bu işi götürecekler.... Diğer platformlardan gider konusunda çok çok avantajlı durumdalar....Bu avantaja rağmen 6 kanallı kartsız boş modüle bu fiyatı çekiyorlarsa çok zor bu iş....

Sakın "Boş modüle bakmayın içeriğine bakın" diye birilerinden saçma yorum gelmesin...... İçerik ve platform desteğinin alasını diğer 2 platform veriyor.....

Velhasıl rekabet olsun üçüncü platformu ben çok istiyordum....Hatta 90 TL gibi bir fiyat beklentim vardı ve sırf destek olmak için kendim kullanmasam bile işyerime 1 tane almak istiyordum.... Bu fiyatlara bu içeriğe çok zor... Hatır için bile verilmez bu para

tamamiyle katılıyorum fiyat çok yüksek
  • 90 TL civarı mantıklı aslında. 150 TL çok..
  • yenı kanallar eklendı
    hayırlı olsun
     FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ) FİLBOX MODUL (YENİ SİNEMA ve BELGESEL YAŞAM PAKETİ)
  • yılbaşına kadar 8 kanal daha eklenecek diyorlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

yılbaşına kadar 8 kanal daha eklenecek diyorlar ?

evet pazartesi hd kalitesinde müzik kanalı ve belgesel kanalı eklenıyor
    devamı gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

quote:

devamı gelecek

yeni gelecek kanalların isimlerini paylaşırmısınız lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayhiforme

quote:

quote:

devamı gelecek

Viasat Explorer sd
    Trace urban hd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

devamı gelecek

Viasat Explorer sd
    Trace urban hd

teşekkür ederim,güzel haber...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

devamı gelecek

Viasat Explorer sd
    Trace urban hd

teşekkür ederim,güzel haber...

yeni frekansta açılacakmış .

FREKANS : 11807 MHZ
    SYMBOL RATE : 8000
    FEC : 3/4
    POLARİZASYON : DİKEY (V)
    MODÜLASYON : 8PSK DVB-S2
    https://www.facebook.com/filbox.tv/photos/a.500435256723998.1073741829.488778217889702/565532290214294/?type=1&theater

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 29 Kasım 2014; 23:21:32 >
  • Eger yeni kanallar gelmezse bu platform cop olur gider. Zamaninda sansuileri insanlara reklamlarla yalanci yuzlerlerle kakaladilar. Dsmarti acip milletin elinde alicilar patladi. Nat geo serileri star hd discovery animal planet diger anten kanallari olmadan varlik surdurmesi zor. Bakalim ilerleyen gunlerde gorecegiz. Ben olsam su an icin almazdim.

• Olgi kullanıcısına yanıt
    Neredeyse her ay yeni kanallar ekliyorlar. Yeni kanallar gelmezse ne demek? Daha ne yapsın adamlar, çalışıyorlar.
  • Normal kanalı olan FİL TV zaten taktirlik bir yayın politikasına kaliteye sahipten, bu hali daha iyi olacak gibi.
    Ama tek eksikleri reklam ve oturmuş bir kurumsal firma olmamaları galba.
    Zira bir çok digital platformdan çok ama çok daha iyiler.

Sırf Sci Tech için bile alasım var ama şuan için Turkcell TV plus'a geçtiğim için düşünmüyorum.
    Ama ileride belgesel vs. kanalları artarsa büyük ihtimal almayı düşünürüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kultablasi

Neredeyse her ay yeni kanallar ekliyorlar. Yeni kanallar gelmezse ne demek? Daha ne yapsın adamlar, çalışıyorlar.

kesinlikle söylediğine hak vermemek içten değil,, ilk video çekım yaptıgım zaman 6 hd kanal derken suanda 13 kanal ve pazartesı
    yanı yarın yenı müzik kanal gelıyor ve belgesel :)
    bence bu hızla giderse ki gidecegini düşünüyorum.. fark atacaktır
    hem şuan paylaşmanın erken oldugunu düşündüğüm müthiş bir haber daha var kı olursa satıs patlaması olacaktır
    :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kultablasi

kesinlikle söylediğine hak vermemek içten değil,, ilk video çekım yaptıgım zaman 6 hd kanal derken suanda 13 kanal ve pazartesı
    yanı yarın yenı müzik kanal gelıyor ve belgesel :)
    bence bu hızla giderse ki gidecegini düşünüyorum.. fark atacaktır
    hem şuan paylaşmanın erken oldugunu düşündüğüm müthiş bir haber daha var kı olursa satıs patlaması olacaktır
    :)

cl mi :)
    tivibu ile arası iyi bu firmanın
  • telekom lada fena degıl :)
    sanırım anladın :)
  • cl gelirse dedigin gibi patlama olur.

• quote:

telekom lada fena degıl :)
    sanırım anladın :)

bence olsa bile şart koşabilirler.
    ttnet aboneliği şartı gibi.
  • LG TV'nin kendi uydu alıcısıyla D-Smart modül kullanıyorum ama Filbox'ı da modülle kullanmak istiyorum. Tak-çıkar yapmadan, iki modülü de aynı anda kullanmanın bir yolu var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.