Şimdi Ara

artes mi everest mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.segment.com.tr/urunler/everest-everpad-dc-1100-10-1-1gb-ddr3-1-6ghz-x2-8gb-android-4-1-tablet-pc-uxvoy/
    bu ürün 300 tl kipada

http://www.bizdehesapli.com/artes-q812-8inc-16gb-2gb-2-kamera-android-tablet-s-urun-Q812

buda kargoyla beraber 335 tl ye geliyor sizce hangisini almalıyım arkadaşlar birazdan almaya gideceğim cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

• Bende tablet arıyorum tablet inceleye inceleye tablet manyağı oldum.Tercihinin Artes Q812 yönünde olması daha mantıklı olur.Ram 2 GB Arteste ve teknik servisin iyi olduğu yorumlarını okuyorum hep.
  • bende teknik servis konusunda yorumları okudum gerçekten olumlu fakat ikisininde ekranı ips ve everest 10.1 inc artes ise 8inc büyüklüğünde.
  • ARTES 8"
    ram 2gb
    EKRAN 8 çekirdek
    Çözünürlük 1024*768

Everest 10.1"
    Ram 1GB
    EKRAN 4 çekirdek
    Çözünürlük 1024*600 (10.1" ekran için yetersiz)
  • sahinkp54 kullanıcısına yanıt
    Gördüğüm kadarıyla Everest marka olan tablet Plastik kasa. Artes Q812 Aluminyum. Kapıdan kapıya servisi hizmeti var Artes'in. Servis konusunda sayılı firmalardan. Kolay gelsin
  • Tesekkur ederim arkadaslar fakat tercihimi everes yonunde yaptm ve iyiki bu yonde yapmisim secimi gayet iyi cihaz memmunun antutudan discovery telegonumun aldigi skoru geciyor 14856 aldi

Birde ekleme yapayim hayir hocam everestte aliminyum kasa arka tarafi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinkp54 -- 4 Nisan 2014; 21:43:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinkp54

Tesekkur ederim arkadaslar fakat tercihimi everes yonunde yaptm ve iyiki bu yonde yapmisim secimi gayet iyi cihaz memmunun antutudan discovery telegonumun aldigi skoru geciyor 14856 aldi

Birde ekleme yapayim hayir hocam everestte aliminyum kasa arka tarafi

Tabletiniz hayırlı olsun sayın @sahinkp54

Artes Q812 21bine yakın puan alıyor

artes mi everest mi?

artes mi everest mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.